Premier Club Ticket?

RL Cash, no prob
4
40%
V banke sa mi povaľuje zopár bondov navyše
0
No votes
Predám obličku aby som mal na bondy
2
20%
Radšej kupujem meba mesačne
3
30%
Vystačím si s F2P/RS už nehrám
1
10%

Total votes : 10

Premier Club | 30. November

Tue 17. Nov 2015 20:08:27

Image

Vstupenky do Premier Klubu budú opäť na predaj. Celoročné lístok na membership sa dostanú do predaja v pondelok 30. novembra (listopadu) a budú dostupné pravdepodobne ako vždy - do konca januára.

Ako bonus boli zatiaľ ohlásené Mahjarrat Rejuvenation aura, ktorá poskytne denne combat výhody, Swords from the Past overrides založené na Runescape logu a Postie Pete pet, no bude toho ešte viac.

Odhadovaná cena je 55-60£/~75€/2050 kč (možnosť platby kartou, PayPal) alebo klasických 24 bondov. Koľko stojí teraz 1 bond, 14M? :p
Ceny ešte neboli oficiálne potvrdené.

Sú dostupné nejaké informácie o ročnom members pre OSRS? Alebo túto možnosť Jagex stále nepodporuje.

Topoic budem updatovať, keď sa dozviem niečo viac.

Ja osobne kupujem ticket 24. decembra, po obede ako môj prvý vianočný darček, ktorý si otovorím :p

Re: Premier Club | 30. November

Wed 18. Nov 2015 17:48:05

Ja to paynem s real cash, nechcem predávať 90weaps kvôli mmb :/ Takú možnosť v hlasovaní nemáš :D Snáď bude zase nejaký paypal bonus

Wed 18. Nov 2015 20:40:49

Tak proto rostly ceny bonů v posledních dnech tak šíleným způsobem?
Potřeboval jsem koupit memb okolo 8. snažil se koupit za 11M, koupil za 12 a teď 14.
I Apple může na takový růst jen se závistí koukat:D

Wed 18. Nov 2015 22:52:23

aaaron125 wrote:I Apple může na takový růst jen se závistí koukat:D

:lol:
Ceny bondov rastú hlavne kvoli hladu hracov po weekly TH promotions, vsak Dark, Michaltn a spol :p

Plus s tymi cenami moze mierne manipulovat aj Jagex samozrejme... Ale pomaly sa blizi cim dalej tym blizsie ta chvila ze hraci uz na bondy nebudu ochotni platit tolko gp. Konieckoncov, mnohych nas to uz dostihlo - vid hodnotenie v hlasovani.

TBH Jagex by mohol updatmi konecne mierne ozivit aj F2P :p