Balthazar's Big Raffle 2015

Tue 01. Sep 2015 13:45:55

Balthazar’s Big Raffle,
dechberoucí loterie

RuneScape zažilo toto léto nebývalou obnovu v počtu hráčů a tuny skvělého přidaného herního obsahu, přičemž další skvělé updaty se chystají a proč tohle vše neoslavit nijak lépe než zrovna loterií s úžasnými věcmi limitované edice? Rozhodli jsme se, že jakmile pomine léto a se zářím přijdou záležitosti reálného života, které opět začnou okrádat o nahrané minuty i ty nejnáruživější z vás, vypukne Balthazarova velká loterie.

Denně vám to zabere pouze minutky a na oplátku je tu šance vyhrát limitovaný Spring Cleaner a springs, golden barrows sety a také bezmála 100 milionů GP!

Začátkem hned po herním uptade zítra, 1. září, najdete Balthazara hnedka poblíž Burthope lodestone nabízející tikety na denní loterii. Vychází ven z jeho cirkusu Big Top Bonanza, aby všem zájemcům nabídl stovky věcí z jeho limitující edice denně po celý měsíc. Zařadíte se do loterie o jakoukoli jednu věc denně tím, že mu odevzdáte loterijní lístek - více lístků - větší šance na výhru.

Každý z hráčů může denně získat až 2 lístky; jeden jednoduše po promluvě s Balthazarem, nebo naleznutím Gilly Willikers the clown, alebo splněním Daily Challenge.. Následující den si u Balthazara ověřte, zda-li jste byli tím šťastným a odnášíte si výhru. Pokud stále nedostanete hlavní předmět, stále dostanete jako malou satisfakci XP star, pro Bonus EXP. Za každý ticket, který nevyhrál dostanete 1 star.

Odměny.

Každý den se hraje o jiné ceny. Celkový počet předmětů v loterii je ale fixní.

• Pondělky - Spring cleaner, nabité s 250 springs (5.000x)
  • Úterky - 100 Milion GP (100x)
  • Středy - 5 Velkých protean balíčků (30.000x)
  • Čtvrtky - 1 portable bank (20.000x)
  • Pátky - 3x DeathTouched Darts (20.000x)
  • Soboty - Golden Barrows (Guthan, Ahrim & Verac) (1.000x od každého setu)
  • Neděle - Golden Barrows (Dharok, Karil & Torag) (1.000x od každého setu)

Je pouze na vás, jestli se účastníte loterie denně nebo si budete šetřit tikety, abyste zvýšili šanci v následujících dnech. Můžete také zjistit, kolik jste již investovali ticketů po rozmluvě s Balthazarem.

Rummage Token

Za každých 5 tiketů které odevzdáte Balthazarovi, dostanete Rummage token, to vám umožní se dostat do Balthazarova Raffle sudu, ve kterým můžete získat coins, skilling resources, small protean packs, D&D reset tokens, medium prismatic lamps, ale hlavně hodně žádaný Golden Akrisae Barrows set.. Zde je kompletní list odměn, které se dají získat.

• Experience lamps
  • Logs
  • Food
  • 50 Shades of Dye
  • A 'Durzag & Goebbana' catalogue
  • Eau d'Mambo
  • Exchanging Glory for Mud
  • Feeling Encouraged
  • Mission Imp-possible
  • Thok on Wood
  • Golden Akrisae the Doomed's equipment

Tyto tokeny se dají použít až po skončení tohoto eventu, takže až v říjnu :D. Ale také můžete získat Clown outfrit, který má na sobě Gilly.
Celkem můžete získat 5 částí tohoto outfritu.

Original by Shoq, edited by Dark

Re: Balthazar's Big Raffle 2015

Thu 03. Sep 2015 15:14:26

Tak, moje první výhra :D

Image

Pochlubte se taky :))

Thu 03. Sep 2015 17:05:04

taky sem vyhral protean packy, chtelo by to jeste je vyhrat tak 2x, na dxpw se to hodi

Sun 06. Sep 2015 22:33:02

tokeny musím vsadit den předem, že ? když chci protean packy tak musim už v úterý dát tickety ?

Mon 07. Sep 2015 0:03:35

piskot1994 wrote:tokeny musím vsadit den předem, že ? když chci protean packy tak musim už v úterý dát tickety ?

Ne, cenu si vyzvedneš o den později. Vsadíš ve středu na protean packy, vyzvedneš ve čtvrtek.

Wed 30. Sep 2015 19:18:21

No moje dosavadní výhry jsou Golden Torags, Golden Veracs, 2x výhra proteanů a naposled jedna sada Deathtouched darts, zajímalo by mě jestli lidi v clanu měli také nějaké to štěstí na golden set 8-)

Wed 30. Sep 2015 22:06:14

Hmm, Já mám win 20 packů proteanů zatím, jestli vyjde dnešek tak 25. :Kappa:

Thu 01. Oct 2015 17:04:13

Já vyhrál 3x protean packy a 2x darty. Bída.

Thu 01. Oct 2015 17:33:15

Tak mám 4 packy proteanu win, a nic jiného :D

Sat 03. Oct 2015 18:36:54

3 darts. Šel jsem po nich cíleně, chtěl jsem dát araxa, dal jsem ho, ale s darts se to nepočitá:D

Sat 03. Oct 2015 20:42:30

aaaron125 wrote:3 darts. Šel jsem po nich cíleně, chtěl jsem dát araxa, dal jsem ho, ale s darts se to nepočitá:D

Já jich měl 6 a z nexe padlo dohromady kolem 2m :D