Runescape na rok 2016 - Jagex chce pocut vas nazor

Fri 10. Jul 2015 12:31:53

Cus,

Mod Osborne na ma svojom twittery velky dotaznik ohladom buducnosti RS. Jagex tento dokument pripravil aby zistil co hracov zaujima najviac a na akych updatoch sa ma najviac pracovat. Je skoda ze v dotazniku musite oznacit len odpovede ktore tam uz su. Lebo napriklad hned prve otazky su o tom ako casto hrajete rs (a napr ja ako nehrac som nemal z coho vyberat, ale oznacit som musel...).
Vela otazok ma stupnicu podla ktorej mate ohodnotit ako sa vam ich napad paci (od 1 do 5 - 5 je najviac)

Co teda mozete v dotazniku najst:
- Ako vas zaujimaju questy a kolko ich chcete rocne
- aka questova seria vas najviac zuaujima a na ktorej by sa malo pracovat
- MH: solo boss, skilling boss, raid team vs team, novy mh dung (gw2)...
- high risk game mode
- nove skilly (ohodnotit: 4 nove skills a 3 reworky)
- nove lokacie (mesta, ostrov atd)
- novy client, atd

Na vyber tam je toho naozaj vela a kazdy si najde to co by chcel vidiet v hre (alebo pre tych ktory uz RS nehraju a chceli to vidiet, pripadne im to v hre chybalo).

Info: Mne tu stranku otvaralo viac ako minutu. Mozno bola v tom case pretazena alebo nieco.. Cize keby sa vam zdalo ze nefunguje tak len musite pockat.

Odkaz najdete tu:click
Alebo priamo cez Osbornov twitter

------------------

Takto som hlasoval ja a poviem aj preco:
Spoiler:
- dal som "ziadne questy. Niekedy som questy miloval ale sucastny team v jagexe nevie urobit quest, ktory by uputal. Su moc jednoduche a hraca tahaju za ruku aby vedel co ma robit.
K tym pribehovym som vybral dragonkinov lebo ma najviac uputali z celeho lore v RS. Sucastne Gods questy ma nezaujimaju ani trochu.
- sekcia nove skills:
*Agility rework = strata casu,
*Slayer 120 = nah. Slayer som robil vzdy len pre Clue scrolls a na to aby som mal max...
*Necromancy = znie to zaujimavo ale co by to bolo? Dalsi combat skilsl ktory by rozvratil combat triangle? Na OSRS by som si tento skill vedel predstavit kedze oni nemaju summoning, ale na RS3 uz nie.
*Skill v ktorom sa mozete premenit na "nieco" a vyuzivat jeho schopnosti (neviem ten nazov). Poviem pravdu dal som tomu 5/5 lebo by to mohlo priniest zaujimave veci ci uz v mh ale aj v skillingu. Je ale pravda ze inu predstavu mam ja a oni. Nakoniec by to mohol byt zbytocny skill bez fantazie.. :D.
*Mining/smith rework = keby som hlasoval teraz tak by som dal 5/5 ale dal som tam horsiu znamku. Premyslal som o sebe ako max hracovi a vlastne by mi to bolo nanic. Ale opak je pravdou. Keby ten skill vedeli premysliet tak by to bola velka sucast combatu.
*Sailing = OMG! .. ale nie. Co by som mal od toho cakat? Volny pohyb po vode? To by jagex musel zmenit mapu a vie sa ze menit ju nebudu. Keby bolo rs v roku 2008 tak by som si vedel tento skill predstavit ako velka sucast inych skillov (novy ostrov = rychlejsie xp a suroviny) ale v sucastnosti pri tolkych vymozenostiach a hlavne elf city to by bol dalsi donucovaci skill ako divination. Mozno low level hraci by to dokazali vyuzit. No opat je tu otazka ako by to jagex vymyslel aby ten skill bol v oblube.

Samozrejme najviac hlasov dostal novy game client. Podla mna to bude skuska pre jagex ci dokazu uputat alebo uplne vyhoriet.

Ked si na nieco este spomeniem alebo to spomenite vy tak dopisem ako som hlasoval.

Je to volne hlasovanie, cize nemusite tam davat email ani nic. Myslim ze dalsi mod uz ukazal aj predbzne vysledky ale tie tu davat nebudem aby ste sa nenechali inspirovat a poklikali to svojom :P.

Cize klikajte a napiste svoj nazor co vas uputalo a co naopak povazujete uz za zbytocnost.

Re: Runescape na rok 2016 - Jagex chce pocut vas nazor

Sat 11. Jul 2015 10:38:06

Takze kdyz jsem to vyplnil, tak je to zbytecne, kdyz uz to maji vpodstate urcene?

Re: Runescape na rok 2016 - Jagex chce pocut vas nazor

Sat 11. Jul 2015 22:52:16

Sun Wukchung wrote:Takze kdyz jsem to vyplnil, tak je to zbytecne, kdyz uz to maji vpodstate urcene?

Nie. To co som pisal o tych vysledkach to bol len taky spoiler od moda k jednej otazke ako zatial vyzera za ten cas ako bolo hlasovane :). Bola to moja chyba ze som to napisal a nevidel to (mod to ukazal az ked miu ludia na twitter spravu dali retwitt = sharovanie)