10 updatů, které nikdy nespatří světlo světa

Wed 20. May 2015 22:52:03

O jakém update jste nevěděli? O kterým jste věděli a zaujal vás, popřípadě byste chtěli ingame? :)

Re: 10 updatů, které nikdy nespatří světlo světa

Wed 20. May 2015 23:10:38

O niektorý veciach som počul alebo som za ne aj hlasoval, ako Voice chat, pridanie lizzardov a mamuthov atď. Aj keď sda do hry nedostali, nechýbajú mi.
Dúfam, že sa niekedy dočkáme Fossil Islandu a updatu Church of You, aj keď som sám zvedavý v akej finálnej podobe by sa to do hry mohlo dostať. Túto otázku si určite kladie aj Jagex a preto sú tieto updaty stále v nedohľadne.

Thu 21. May 2015 20:34:41

Taky jsem chtěl docela ten Crurch of You :/

Škoda no.. :D

Thu 21. May 2015 20:58:44

Voice chat bych bral hnedka :read: aji jinejch hrach to je sranda takhle kecat a poslouchat to nekdy :D

Sat 23. May 2015 13:45:43

Cisto 8 a Unterwater city nebolo nikdy officialne zrusene. Skor to nieje ich priorita aelbo nevedia to vyuzit? Podla mna unterwater city bude ako sucast Easter landu.

Cistlo 7 a voice chat. To mi popravde v hre nikdy nechybalo a ked nadtym teraz premyslam ako to vobec jagex chcel urobit? Ved je to len Java a oni tam chcel iimplementovat taku funkciu? Trochu sci-fi nie? :)

Cislo 2 Church of you. Za seba musim povedeat ze snad ich toto uz nenapadne urobit. Mat svoju "sektu" ktora vas bude uctievat? Na co by to bolo dobre pri sucastnom RS? Radsej by sa mala prekopat Miscelania. Ved ti obyvatelia vas povazuju ze nieco viac a pritom tam uz nieje dovod ani chodit. Cize na co by bola dalsia area v ktorej vas budu uctievat ked uz jedna v hre je?

Cislo 1. Na to som uplne zabudol a pamatam si ze som sa na ten ostrov tesil. Bolo to hlavne tym ze vtedy kadza nova otvorena zona v gielinore bola zaujimava. Keby to otvorili teraz uz by ma to tak nefascinovalo. No urcite by som chcel vidiet aspon koncept co tam chcel jagex dat, kde mal byt a ako mal vyzerat.