Win 8.1

Sun 26. Apr 2015 21:21:52

Zdravím,

po přeinstalování winu 8.1 na kterém mi jelo RS bez problémů jsem přeinstaloval přes recovery oneKey rescue zpět na osmičky, kde taky žádný problém u RS nebyl, samozdřejmě jak známe Microsoft, tak Vás donutí přeinstalovat na jejich nejnovější, tudíž jsem momentálně opět na 8.1, ale nastává tu moc problémů.

1) Quickhop = blackscreen - launch přestane pracovat, tudíž vypnout, zapnout
2) Z ničeho nic mi prostě padne Lauch, ani to nic nenapíše

Schválně jsem přeinstalovával Launch RS.

Má otázka je spíš co s tím dělat, může to mít na vině winy, popřípadně java nebo ještě nějaká lepší funkční rada co mi řekneš právě ty? :P

Re: Win 8.1

Sun 26. Apr 2015 21:26:20

Já bych řekl, že máš počítač na hovno :D

//Mně se toto nestává, zkoušel jsem RS po pár letech a po 2 hodinách hraní se mi nic takového nestalo, a to mám 8.1 taky :)

Sun 26. Apr 2015 21:43:11

RS Cielnt funguje nezávisle od Javy.
Aký máš antivirus? Ja som dnes updatoval Avast a zblblo mi to cely ntb.

Mon 27. Apr 2015 7:02:15

l2win7, takto bych to vyresil ja

Mon 27. Apr 2015 7:05:35

hyperio wrote:l2win7, takto bych to vyresil ja

Měl jsem předinstalovaný a nebudu to vždy přeinstalovávat.

Spíš jde o to, že to fungovalo vše bezproblému, jen prostě po přeinstalování mi teď klient dost blbne.

Mon 27. Apr 2015 7:06:50

napiš si dotaz na csfo nebo rsko forum a očekávej inteligentní odpovědi :D To je jako hodit klacek kočce a očekávat, že ho přinese :D

No ale k věci, napadají mě ovladače, mohly by dělat bordel... Dělá ti to i u hraní přes nějaký webový prohlížeč?
EDIT: ještě mě napadla taková blbost, někdy tenhle bordel dělá i metoda vykreslování - jestli máš nastavený OpenGL nebo DirectX. Takový to co měníš v nastavení grafiky v RS přímo. Jinak se dneska poptám ve škole jestli nemá kámoš nějakej nápad, je to větší ajťák než já, třeba přijde na něco chytřejšího ;)