xbox ovladač v RS

Wed 08. Apr 2015 20:36:07

Synek si půjčil xbox olvadač a hledal na jake hry se dá využít a našel i toto :

Playing Runescape with an xbox controller
So I just got a wired xbox controller and have decided to use it to play some RS

It's actually rather cool because you can bind hotkeys and such so it saves some time skilling and such, just have to get used to it.

But what I was wondering if anyone else does this or would like to do it

Here's how I have it set up right now.

A: Left mouse click
B: Right mouse click
Y: Inventory hotkey
Left stick: Left mouse click
Right stick: Right mouse click
Start: Inventory hotkey
Left stick: Cursor movement
Right stick: Arrow key movement
D-Pad up: mouse scroll up
D-Pad down: mouse scroll down

Let me know what you think =)

-Edit: I'm also gonna hook up my laptop to my TV to troll my neighbor and say I got the Beta RuneScape on Xbox

- Also, you think they would care? (I don't see them caring but they might... it's jagex after all -_-
I relapsed... Back to OSRS for me

zkoušel jste někdo?
Popravdě, nikdy jsem to nedržel v ruce a přijde mi, že je na něm až moc tlačítek, ale asi je to jen nezvyk

Re: xbox ovladač v RS

Wed 08. Apr 2015 20:49:16

Počul som o mnohých rôznych spôsoboch ovládania hry (ako napr. Dark Souls na elektrickej gitare).

OSRS si ešte viem predstaviť hrať na joysticku. Na RS3 je priveľa hotkeys na to aby sa to všetko dalo pohodlne ovládať s pár gombíkmi na ovládači.

Škoda, že nenatočil aj video ako mu to ide.

Wed 08. Apr 2015 21:02:26

odkaz na původní stránku:
http://www.robotzindisguise.com/forum/s ... controller

Thu 09. Apr 2015 7:05:05

O tomto som ešte nepočul ale na RSku som používal gamepad na mouseclicky. Ležal som na posteli a len gamepadom, ktorý mi nahradil myšku som si klikal.

Pokiaľ je to stále 1 Input = Output, tak to nie je botting takže je to fajn, a doslova AFK :D Nedalo sa však skillovať všetko, max Fishing, Mining, Woodcutting...

Testoval som to aj cez nejaký Teamviewer program - sedel som na záhrade s mobilom a gamepadom na stole a opaľoval som sa, zatiaľ čo som hral :D

Thu 09. Apr 2015 9:06:23

Jako zní to zajímavě, pro to OSRS by to mohlo mít využití.

Já osobně teď hraju OSRS na magic trackpadu na MacBooku a je to fajn, takže držet se tradiční myše není asi úplně nutnost. :D

Sun 12. Apr 2015 21:56:52

TERU Online som hral s xbox ovládačom k windowsu ( mám ho za vtedy 40€ z alzy ). Je to na pc ale dá sa použiť aj na xbox. Bolo to dosť nanič, keďže hra ktorá má bindy pre pc nikdy nepôjde hladko s ovládačom. Rsko už vôbec nie kde ti treba klikať všade :D