Jakou verzi/modifikaci RS mate nejradeji?

a] RuneScape 3
14
74%
b] Old School RS (2007)
2
11%
c] Ironman/HC Ironman mode
2
11%
d] Legacy mode v RS3
0
No votes
e] RuneScape classic
1
5%

Total votes : 19

Herni modifikace RuneScape - diskuze

Thu 06. Nov 2014 15:26:42

Ahoj vsem,

tak jsem posledni dobou premyslel, proc vlastne na RS nemam moc cas - jednoduse receno od doby, co jsem byl na Erasmu, jsem hrani omezil na minimum a od te doby, co jsem v zamestnani (listopad 2013) jsem se k RS taky moc nevratil, protoze mam spoustu jinych aktivit.

Ted k tomu hlavnimu: kdyz uz si udelam cas na RuneScape, stoji prede mnou dilema: jakou verzi hrat? Mame tu stale aktualni a rozsirujici se RS3, nove Ironman mode, Old School RS, RS classic atd. Potom kdyz si mam vybrat, kde chci hrat, dlouho vaham, co me vlastne bavi nejvic. ;)

Jak to mate vy ostatni - mate v tom jasno, nebo hrajete vice modu/verzi RuneScape? Muzete jednak hlasovat v ankete, ale ocenim spise komentare.

Re: Herni modifikace RuneScape - diskuze

Thu 06. Nov 2014 15:58:51

Já preferuji RS3. Ze začátku se mi to moc nelíbilo, ale když jsem si zvážil pro a proti, tak mi vyšlo, že EoC byl dobrý krok (subjektivní názor). Baví mě i RS Classic, ale jelikož na serverech bývá většinou jen pár lidí, tak je to takové o ničem. Ale občas si tam skočím pro zábavu :P Chvíli jsem také hrál OSRS hned jak to vyšlo, ale už tehdy jsem se obával, že OSRS dopadne tak, jak dopadlo. Jelikož dali možnost hlasování o updatech, bylo jasné, že se dřív nebo později do hry dostanou totální nesmysly a z RuneScape z roku 2007, jak to mělo původně být, jelikož podle výsledků hlasování neměly nastat žádné změny ve hře, se stal spíš nějaký private server se starou grafikou. Ze začátku to pro mě mělo efekt nostalgie, teď už ale z mého pohledu nemá OSRS s RuneScape z roku 2007 moc věcí společných (až na grafiku). Docela mě to mrzí, protože RS 07 byla super věc :) Co se týče Ironmana, tak to je také dobrá věc a sám mám Ironman účet. Na hardcore nemám nervy :P Pokud tě na RS štve usnadňování skillů a jiných věcí, je to ideální volba :P

PS. Snad jsem nikoho nepobouřil kritikou OSRS. Proti OSRS nic nemám, jen už to pro mě není RS 07, pro které jsem hlasoval :)

Thu 06. Nov 2014 16:42:57

Diky Misko za podrobne rozepsany nazor. Jo, taky jsem si postupne zvykl na boj v EoC. Ja na classic uz nechodim, ze stejneho duvodu jako ty.

OSRS jsem zezacatku nejakou dobu hral, ale pak uz jsem se k tomu dostaval min a min a radsi hral RS3. Ale co jsem cetl o tech updatech v OSRS, je to opravdu jako nejaka jina hra.

Ja si zalozil HC Ironmana, ale planuju si koupit ten bazmek, co v pripade smrti konvertuje na regular Ironmana - zase tak HC to nechci, abych prisel o celou postavu. ;) Ale nutno rici, ze tento I.M. mode je uplne jiny zazitek a hrani na nem me aktualne bavi vice nez za main. Za Olomouce2 delam jen daily challenges, questy a obcas neco nalevlim, jinak nic moc.

Aktualne zvazuju koupit 1 mesic membera na Iron Olo, je to neskutecna zabava :!:

Btw - ty jsi stejny clovek, co hral jako Freakymisko, nebo je to jen podobny nick?

Thu 06. Nov 2014 18:09:01

Jo jo ironman je super :) Vždy mě bavilo vyrábět si věci sám pro sebe. Proto tam trénuji hlavně Mining a Smithing.

K tomu Freakymiskovi. Je to jen podobné jméno :P

Thu 06. Nov 2014 18:29:29

To je tezke hlasovat pro jeden mod, kazdy ma sve pro a proti, jsou doby, kdy me vic laka to a nekdy zase vic tamhleto. Ale hlasoval jsem pro OSRS (ikdyz uz to neni jako driv), sice to uz nehraju, ale v mem srdci ma misto to stare RS se starym combat systemem. Zvykl jsem si uz trochu na Legacy, ale ve warringu to neni idealni. HC ironman/ironman by byl asi po OSRS jako druhy v poradi. Bavi me na nem to ciste ziskavani veci. Take nemam rad zlehcovani RS, tak timto to aspon trosku vykompenzovali.

Thu 06. Nov 2014 19:07:18

Hrám za maina na RS3.

Skúšal som všetko od classic, cez OSRS až po HC Ironman. Najlepšie mi stále vychádza držať sa mainstreamu.