Elf city 22.9.2014 - Teaser video

Fri 19. Sep 2014 17:59:21

Re: Elf city 22.9.2014 - Teaser video

Fri 19. Sep 2014 18:00:41

Po 10 rokoch som sa nakoniec aj ja dockal miesta na mape ktore ma fascinovalo a zaujimalo. Velka zelena ohradena plocha, ktora bola len na 3/4 ukazana a celkovo daleko od inych miest a vobec s nazvom Priffdinas?
Kto by to povedal ze muselo ubehnut 10 rokov kym sa toto mesto dostlao do hry? Trochu mi je... no ako to nazvat.. luto tych co uz nehraju pre to co sa v RS vsetko zmenilo. Mozno tiez cakali na Elf city a teraz mozno nevedia ze uz je tu a mohli si ho pozriet, alebo byt prvymi co tam vkrocia.

Back do roku 2014 a trochu kritiky.
Od hlasovania ci chceme novy skill alebo Elf city uz preslo viac ako polrok a priblizne tak dlho sa knam dostavali informacie na co sa mozeme tesit. Teda... tesit?
Prve velke informacie ohladom elf city boli nie len premna ale pre viacero hracov sokujuce a zacalo sa tomu hovorit End-game content. Ved predsa len "napchat" tolko veci do jedneho mesta, ktore sposobia vyludnenie Burthope, Daemonheimu a Varocku tomu nasvacuje. Nehovoriac o high level skill treningu v meste.
Obavam sa ze toto sposobi rovnaky dopad ako ked sa pridalo GE a trade limit do hry a vo vsetkych bankach po gielinore ostala uz len ozvena po ponukach a dopytoch.

Na druhej strane som nezabudol na to co povedal Jagex. A to, ze sa zacne nova "God wars". Teraz nehovorim o subojoch ako Sara vs Zamy alebo Arma vs Bandos. Myslim tu skutocnu vojnu o ktorej hovorili (na runefeste 2013?) - vacsina vie o com hovorim, spominal som to uz.
Ked toto jagex dodrzi tak chapem logiku Elf city, teda ze tam je vsetko... bolo by to vlastne ako neutralne mesto. Ale kto vie ako to nakoniec dopadne v buducnosti.

Aby som to ukoncil. Elf city stymto RS teamom neuznavam. Velke veci podcenuju, odflaknu v detailoch a moc to ulahcia. Po tomto Teaser videu ma graficka stranka zaujiala. Hudba je vyborna! :). No aj napriek tomu. Nebude to pre niekolko hracov posledny klinec do rakvy? Uvidime :D

Re: Elf city 22.9.2014 - Teaser video

Fri 19. Sep 2014 22:49:25

Uvidíme až to vyjde.
Myslím že ja budem stále behať po elder trees a na farm tripy s Elf City alebo bez neho.