IronMan Mode

Sat 30. Aug 2014 9:45:39

Ak ste si už stihli prečítať BTS September, tak vám nemohla uniknúť správa o pripravovanom Ironman móde.

Pre tých, ktorí o tom ešte nepočuli, to v krátkosti zhrniem.
Pri založení novej postavy budete mať možnosť vybrať si z dvoch extra možností, nových herných módov: Ironman a Ironman Hard Mode.

Spoiler:
Ironman Mode vám zablokuje trading, prístup ku GE, stakovanie v duelke a získvanie EXP v niekoľkých multiplayer situáciách. Jednoducho, budete na všetko sám. Všetko čo budete chcieť použiť alebo s čím bojovať (zbraňou, brnenie), budete musieť vyrobiť alebo získať samy. Budete sa musieť stať úplne sebestačným.

Hardcore Ironman pridáva ďalší handicap. Ak zomriete, už sa na postavu nenalogujete. Smrť bude tým posledným, nezvratným a trvalým koncom, tak si radšej dva krát premyslite, či sa vydáte do nebezpečných situácií. Myslíte si, že získanie Siesmic wand je jednoduchou záležitosťou? Tak jednu skúste získať v s Hardcore Ironman accountom.

Ironman a Hardcore Ironman postavy budú v hre identifikovateľné podľa špeciálneho odznaku v chate, podobne ako členovia Premier Club. Highscore budú ospevovať najželeznejšieho muža a ženu. Uvidíme, kto sa odváži podstúpiť túto výzvu.

Image


Jagex zároveň hľadá testerov, ktorý Ironman mode vyskúšajú v pre-release verzii. Potrebujú hročov, ktorí budú hrať za postavu aspoň týždeň, nahlásia prípadné bugy a poskytnú feedback.
Viac sa dočítate v topicu na oficiálnom RS fóre Ironman mode test volunteers

Zároveň pre Ironman mode bude aj špeciálna kategória v Jagex Clan Cup: Iron Choobs - Ironman Quest Challenge. Kde budú súťažiť 5 členné teamy ktorý ako prvý v Ironman móde zvládne spraviť všetky F2P questy, v druhej kategórii, kto za týždeň zvládne nazbierať najviac quest pointov - bond na P2P bude možné kúpiť len za vlastnoručne našetrené peniaze cez GE :p
Prihlásiť sa do súťažnej kategórie ešte stíhate, zápis trvá do 31. augusta.
Jagex Clan Cup sign ups

Aké sú vaše názory na pripravovaní Ironman Mode? V RS ale aj svete MMO to bude prevratná novinka. Po smrti kompletne prísť o svoju postavu. Aspoň o to viac stúpne v našich očiach cena ťažko vybojovaných pixelov #GS

Osobne si myslím, že ak vlastné highscores pre Ironman majú mať svoj zmysel, oplatilo by sa zvážiť trebárs možnosť kupovania bondov -> TH keys na bonus exp rewardy a určité možnosti tradovania itemov ako Drop parties, "wilderness súboje". Taktiež sú na zváženie určité D&D a minigame rewardy (ako Warbandy, God Stastues atď.)

PS: Ak by sa prihlásili 4 záujemcovia na Iron Choobs, mohli by sme spolu vytvoriť team :)

Re: IronMan Mode

Sat 30. Aug 2014 15:29:59

Kebyže mám dostatok času hrával by som asi Hardcore mode, je to skutočná výzva :wtfhash:

Re: IronMan Mode

Sat 30. Aug 2014 16:31:09

Nevytvorime si accounty s podobnym jmenem? :)