Mod Chris L - príprava interview

Thu 31. Jul 2014 15:26:06

Po úspešnom Interview - OSRS Mod Ash pripravujem pre vás ďalší rozhovor s Jagex moderátorom.
Tentokrát sme vybrali RS3 moderátora Chrisa L, content developera majúceho na svedomí množstvo geniálnych updatov. Za zmienku stoja hlavne najnovšie updaty ako minihra Heist, boss hunting Vorago, Araxxor alebo obľúbená Nex. Ak by ste sa radi dozvedeli odpovede na to ako tieto updaty vznikali alebo čokoľvek iné o Chrisovi, máte k tomu najlepšiu príležitosť.

Otázky na rozhovor zbierame do soboty 17:00.

Vyberieme 10 otázok a pôjdeme s nimi za Chrisom aby na ne zodpovedal
:)

Updaty na ktorých sa Chris L podieľal:

Spoiler:
Kuradal's Dungeon
Extreme potions
Within the Light
Soul Wars
Dungeoneering
Damage soaking
Strykewyrms
Overload and super antifires
Members' Loyalty Programme
Nex
Troll Invasion
Capes of Distinction
Temple Trekking (rework)
Ritual of the Mahjarrat
Evolution of Combat
Wilderness Warbands
God Wars Dungeon hard mode (lead)
Vorago
Barrows - Rise of the Six
Heist
Revolution and Momentum Plus
Legacy Mode
Araxxor

Re: Mod Chris L - príprava interview

Thu 31. Jul 2014 20:10:32

ROTM - Kdy hodláte říct více informací o možném Fossil Island? Byla o něm zmínka v Livestramu v Listopadu 2011. Je to možný dragonkin island, kam bude možné v budoucnu cestovat?

Pro CSF

With 100 kudos, players will have future access to an unreleased island north of Morytania. The barge to travel there is currently being built just north of the Digsite. The workers are too busy now to talk.
http://runescape.wikia.com/wiki/Fossil_Island

Re: Mod Chris L - príprava interview

Fri 01. Aug 2014 0:37:13

Q : Nemyslíš si, že po několika letech bude nucen vývojářský tým Jagexu vytvořit combat skilly až do levelu 120+? Pokud se nyní podíváme, tak se již nacházíme na T90 lvl weapons a armor. Hra nemůže stát na jednom místě, a tak bude pokračovat, takže zhruba každé dva roky bude muset, rsp. by mělo dojít k navýšení úrovně výbavy (T95; T99). Ale co když už nebude kam postupovat ? Myslíš si, či nám můžeš zdělit, jestli se tato otázka vyřeší s příchodem nového skillu ?

Q : Co považuješ za nejvíce neaktivní/mrtví koncept v současné RS3 ? Mám tím např. namysli : Jevelins, Splitbark armor, Composite bow, apd. Možná to není otázka přímo na tebe, ale zajímal by mě tvůj úhel pohledu.Best regards,
OldSkill Pig