Re: Araxxor, den první

Wed 30. Jul 2014 14:41:13

Kw : Záleží jakým jdeš tunelem - za každý dostáváš jiný part, tudíž se ti nemůže stát, že budeš mít některé části vícekrát.

Na Twich si cápkové dávají už 2 až 3 na trip :D

Re: Araxxor - Diskusia o novom bossovi

Thu 31. Jul 2014 1:16:16

:akon:

Thu 31. Jul 2014 9:29:03

Ropro wrote::akon:

Woox by to dal no weapon :D

Thu 31. Jul 2014 15:17:15

Image

Thu 31. Jul 2014 15:19:46

Ropro wrote::akon:

No dopr... :D :D

Fri 01. Aug 2014 5:14:09

Dnes se mi konečně rozjelo killování. Tak snad se na mě štětí usměje a co nejdříve složím hnátu :D Musím říct, že jsem byl flustrovanej, všema těma failama :D

Sat 02. Aug 2014 20:58:30

Araxxor duo kill pod 5 minut

A tu nieco co sa da nazvat iba #Luck
http://i.gyazo.com/a3047e053701912f3685245b6efb03be.png

PSA: Araxxor's P4 Mechanic Found
Lure all the Acid spiders from Phase 3 onto you and let them hang out next to you. As long as they're not absorbed by Araxxor, P4 will miss more often and become significantly easier. You've done it right when Araxxor is no longer tagged as (Acidic) coming into P4
Happy Hunting Everyone!
Thanks to Wesdi1 & RS forums for discovering this!
EDIT: I've only personally done Path 3, if someone can do path 2 with this mechanic please let us know!
EDIT: This does NOTHING for the acid directly as far as I know and may not be the true P4 mechanic, nonetheless it should slow down the guzzling of brews!
EDIT: Let's see if this is a bug or not

Sat 02. Aug 2014 23:33:41

OldSkill Pig wrote:Dnes se mi konečně rozjelo killování. Tak snad se na mě štětí usměje a co nejdříve složím hnátu :D Musím říct, že jsem byl flustrovanej, všema těma failama :D

tell me how :D

Sun 03. Aug 2014 2:06:10

Je to docela frustrující...Celý kill úplná pohodička a do čtvrté fáze se dostanu se skoro full yakem. Ve čtvrté fázi taky pohodička až do chvíle, kdy mu padne hp na 25k...V té chvíli začnu dělat totální nesmysly. Ta černá blbost tam skáče a já ze strachu, že mě hitne pobíhám po místnosti místo abych se v klidu nechal hitnout a utekl kousek vedle. Mně pak vždy příjde, že mě to hitne, já uhnu, a hned to letí zase na mě. A čím míň hp, tím víc to na mě lítá...Už fakt nevím. Naposled jsem mu nechal 1k hp a měl jsem jídla na rozdávání, ale zase ta samá blbost.

Ale kdo jste tam ještě nebyli a váháte se tam jít, protože nemáte na ascensionky a sirenic, tak vás uklidním. Chodím tam v Royal s Chaotic Crossbows a jak jsem psal výše...do 25k hp no problem.

Sun 03. Aug 2014 3:23:28

Musím ten příspěvek upravit, předtím to byl rage prostě :D

I mě fin. fáze dělal problém, ale teď si jí dám bez problému jen se třemi brewy, když to jde :)
Před mozkomorem utíkej vždy o dvě políčka max, pokud budeš o víc, tak tě většinou prostě hned trefí. Když utečeš o dvě, bude tam jen poskakovat.

Momentálně jsem zhruba na 50 killech, stále bez jediného rare dropu (tedy až na 2x uncut onyx - hustý...fakt). Unluck jak prase.... Jsem pekelně nasranej.

GL me na next time

Spoiler:
Před mozkomorem choď o 1-2 políčka. Když budeš utíkat tak tě vždy trefí !!

Stalo se mi mockrát, že jsem mu nechal pár k hp... co už.... nejhorší je, že jsem teď na 50 kill dry !!!!!!!! A nějakej vyjebanej mongol odněkud z prdele dostane 8 partů během 50 killů. gf , hold má někdo protekční dropy

Takže momentálně tak 70m v mínusu. V offdropech mám okolo 12m.... samý junky a triskeliony.

Pro mě zatím nejhorší hunt v historii vůbec

Mon 04. Aug 2014 22:55:04

Image

Mon 04. Aug 2014 23:25:56

^ not bad 80b len za instance payment :D

1:3 úspešnosť killov po prvom týždni, pavúčik sa celkom drží

Tue 05. Aug 2014 22:02:41

efektivně odčerpali mraky cashe, to se musí uznat :D

Fri 08. Aug 2014 3:48:41

+- 160 kc

Image

GFTO

Fri 08. Aug 2014 8:53:50

gz - normal drop alebo si gambloval?

Fri 08. Aug 2014 9:13:21

Gratz ty lucker :P

Fri 08. Aug 2014 14:11:29

Normal drop :D Dark, dostaneš centra na hlavu a kopačku za ucho, za toho luckera :D 160kc !!!! a jenom bootom část a pet... do p*** :D

edit : 2 killy tom mi padnul další pet.... rsihkjd,cnm

Fri 08. Aug 2014 23:37:49

pigu souhlasim s reakci na darka lebo envi o cem mluvi, ale na druhou stranu ty kam dojdes tam ti to pada zkus zalistovat u sebe v achievments :D :D konecne jsi narazil na misto kde nejsi lucker :D

Sat 09. Aug 2014 8:10:12

:D :D :D