Araxxor Pre-Release Live Stream

Fri 25. Jul 2014 18:43:28

Image

S príchodom nového bossa, Araxxora, prichádza aj príležitosť dozvedieť sa o ňom najnovšie novinky v live streame.

Túto nedeľu Mod Chris L prvý krát verejnosti predvedie jeho najnovší výtvor. V predpremiere nám ukáže niektoré z výziev, ktoré na nás v súboji s bossom budú čakať.

Počas jeho živého vysielania budeme mať plno príležitostí ako sa zapojiť, od in-game eventov až po live Q&A (otázok a odpovedí) na jeho Twitch kanáli.

Ak chcete aby boli vaše otázky zodpovedané, môžete ich taktiež postnúť na Q&A topicu na RS fóre . Postaráme sa o to to aby sak Chrisovi dostali.

Livestream sa začne na Runescape Twitchi o 19:00 nášho času, v nedeľu 27. júla.

Odkaz na RS Twitch kanál nájdete hore na fóre v paneli odkazov.

Re: Araxxor Pre-Release Live Stream

Mon 28. Jul 2014 9:36:34

Obrázky nových zbraní zo včerajšieho livestreamu:

Staty zbraní:
Damage: 1147
Accuracy: 2456
Seeg: Average
Image

Noxious longbow - ranged
Image

Noxious scythe - melee
Image

Noxious staff - mage
Image

Ktorá sa vám páči najviac? U mňa vyhráva longbow.
Staff je celkom odláknutá :/

Mon 28. Jul 2014 10:07:31

Vidno kto ako dlho na čom makal, Longbow je úplne pro, tá pavučina proste fantastická.
Scythe & Staff sú oproti luku sfušované, tak ako hovoríš.

Aj tak to tak skoro mať nebudem. :D

Mon 28. Jul 2014 10:32:22

Bow je úžasný, ale ta staffka s scythe s tím glow effectem je na poblití, ta scythe by byla ez toho glow effectu docela pěkná, ale nepříjde mi to jako adekvátní zbraň, přeci jen drygorky vypadaj bestial a scythe jako item z halloween eventu před lety...

Mon 28. Jul 2014 10:41:47

Shoq wrote: přeci jen drygorky vypadaj bestial a scythe jako item z halloween eventu před lety...

PRESNE si to vystihol.

Mon 28. Jul 2014 10:52:44

Luk super, a zvyšok uhm? Toto majú byť úplne najsilnejšie zbrane ake sa dajú chytiť do ruky v Gielinore? Ako cosmetic overrides by do hry zapadli, ale ako best weps to nevidim... :akon:

Mon 28. Jul 2014 11:20:03

teda me se nelibi ani jedna z tech zbrani doufam ze budou pouzitelne kdyz uz jsou hnusny :D

Mon 28. Jul 2014 11:22:45

Luk sa mi páči, aj keď si ho vezmem do ruky až kto vie kedy :(

A ostatné dve zbrane.. Príde mi to ako rovnaké paličky, kde dali len rôzne konce :D Kosu som si predstavoval úplne inak a tá staff.. k tomu ani netreba nič hovoriť :facepalm:

Mon 28. Jul 2014 12:07:01

Rago vs Araxxor

Image

Mon 28. Jul 2014 22:51:09

To Scythe mohlo byť aspoň takéto :

Image

Trošku zahnutejšie, ide o ten štýl..