perma baned

Sat 12. Jul 2014 16:11:44

Cau lidicky může mě nekdo poradit asi po 14 dnech se chco lognout, vždy jsem se přihlašoval přes Facebook najedou to chce znovu synchronizaci s učtem a ubec nereaguje na nic na e-mail mi nic nedojde když chci poslat heslo, tušim že se mi nějáký hodný člověk dostal na účet. Poradí někdo co s tim mám ještě nastavené recovery questions. Dík za jakoukoliv radu.
Last edited by piskot1994 on Tue 15. Jul 2014 22:35:31, edited 1 time in total.

Re: Čorka byznys

Sat 12. Jul 2014 16:29:09

Pokiaľ ti nefunguje heslo, a je zmenený email pošli Jagexu tiket tu https://secure.runescape.com/m=ticketin ... lp_nologin

Dôležité je napísať čo najviac detailov, aby si dokázal, že si to naozaj ty
Previous Display Names
Account creation location and date
Alternative accounts
Payment details, such as transaction IDs, payment methods and payment dates (where applicable)
Contact details (address, full name)
Recovery/JAG answers

Re: Čorka byznys

Sat 12. Jul 2014 22:00:43

Spoiler:
Matonym wrote:Pokiaľ ti nefunguje heslo, a je zmenený email pošli Jagexu tiket tu https://secure.runescape.com/m=ticketin ... lp_nologin

Dôležité je napísať čo najviac detailov, aby si dokázal, že si to naozaj ty
Previous Display Names
Account creation location and date
Alternative accounts
Payment details, such as transaction IDs, payment methods and payment dates (where applicable)
Contact details (address, full name)
Recovery/JAG answers

tak jsem jim tam napsal a uvidime možná si jen nepamatuju heslo jak jsem se dlouho přihlašoval přes FB dik za radu

Re: perma baned

Tue 15. Jul 2014 22:37:42

tak učet mám back, ale mám na něm perma ban ... prej za makro, které jsem použil jednou a to jsem nevěděl o co de ...mám to dál řešit nebo je v těhle věcech jagex neústupnej ? Zvláštní že membra si nechali zaplatit na další měsíc ale na účet se nedostanu parchanti.... někdo nějákou zkušenost

Tue 15. Jul 2014 22:47:17

A kdy tam byl dán ten permaban?..

Tak na jagex napiš, že ti účet hackli a botovali tam nebo tak

Tue 15. Jul 2014 23:31:02

Haha, já za vymakrovanej 70-99 prayer dostal jen 14 dní (back in 2008 <3 )

Wed 16. Jul 2014 0:26:55

piskot1994 wrote:tak učet mám back, ale mám na něm perma ban ... prej za makro, které jsem použil jednou a to jsem nevěděl o co de ...mám to dál řešit nebo je v těhle věcech jagex neústupnej ? Zvláštní že membra si nechali zaplatit na další měsíc ale na účet se nedostanu parchanti.... někdo nějákou zkušenost

http://services.runescape.com/m=rswiki/ ... _is_banned

The duration of a ban is dependent on the severity of the offence. If an account has been permanently banned, it is because we feel that this is the correct punishment. We appreciate the account owner may not agree, but our decision is final.
All players who have been banned for macro use receive a second chance as we allow them to create a new account and start afresh. As long as they resist the temptation to use a macro program, they have no reason to fear their account being banned for macro use.

Please remember that players are responsible for the actions of any person to have accessed their account. We provide a number of tools and tips to help players keep their accounts secure. In instances where an account was hijacked at the time of the ban offence, the account owner will be held accountable. Further details can be found via our T&Cs and Privacy Policy.
Ultimately the burden of responsibility is with our players, to ensure that their account is kept secure at all times. Further information on how to keep your account secure can be found via the Account Help & Safety Centre sections of our Wiki.

Wed 16. Jul 2014 21:17:41

mato můžeš mi stručně popsat co tam píšou angličtina není moje silná stránka ... dik

Wed 16. Jul 2014 22:05:07

piskot1994 wrote:mato můžeš mi stručně popsat co tam píšou angličtina není moje silná stránka ... dik

...že si v prdeli. Není zač.

Thu 17. Jul 2014 15:51:15

Vypadá to tak takže R.I.P za něco co jsem ani neudělal wp Jagex :D ale membra to si z učtu strhnou hajzlové .... no nic tímto se tu s vámi loučim nové acc zakládat nebudu

Thu 17. Jul 2014 16:24:15

piskot1994 wrote:prej za makro, které jsem použil jednou a to jsem nevěděl o co de

...

piskot1994 wrote:R.I.P za něco co jsem ani neudělal wp Jagex :D

"All players who have been banned for macro use receive a second chance as we allow them to create a new account and start afresh."

~~

Ti z hráčů, kdož za používání makra zabanováni byli,
svou druhou šanci obdrželi,
neb možnost založiti nový účet jsme jim neodepřeli.

---

Parafráze pokračuje.. Pokud si založíš zákaznickou kartičku v McDonaldu, ale v půlce konzumace McWhatever začneš srát na podlahu, tak tě někdo vyprovodí a nevrátí ti peníze za tvoje McWhatever, protože porušuješ základní pravidla.
Protože ale máš zákaznickou kartičku, tak ti povolí jít tam v budoucnu znova, pokud se už budeš chovat jako člověk.

---

Konec parafráze - reaguju víceméně proto, že nadávání na Jagex je moderní už dlouhou dobu (dokonce i před rokem 2007), nicméně tady by bylo spíš na místě rčení, že za blbost se platí. Při dnešním stavu RS je vytvoření nové postavy a skilling tak jednoduchá záležitost, že to je pravdu druhá šance a ne jen "aby se neřeklo".

PS: Pozdrav Martymu..

Thu 17. Jul 2014 16:47:07

Mě je to jedno stejně jsem to hrál jen abych dal 99 slayer to se asi nestane, ale po přechodu na RS3 už to stejně není ono.

Thu 17. Jul 2014 20:39:28

Škoda no, ale je otázka. Proč si sakra používal login přes facebook? :roll: :roll: :roll:

Thu 17. Jul 2014 20:48:09

:yessir: :yessir: :yessir: :yessir: :yessir: :yessir: :yessir: :yessir: :yessir: :yessir:
Poprve co souhlasim s dark warriorem :?

Thu 17. Jul 2014 21:56:20

připadalo mi to lepší :) ale co už mám svatej klid ... :D stejně tato hra nemá budoucnost za pár let se vrátim a za víkend dám comp cape pokud ty update budou probíhat tak jak probíhaj :)

Thu 17. Jul 2014 22:34:29

piskot1994 wrote:připadalo mi to lepší :) ale co už mám svatej klid ... :D stejně tato hra nemá budoucnost za pár let se vrátim a za víkend dám comp cape pokud ty update budou probíhat tak jak probíhaj :)

Authenticator/JAG ftw :D

Ale škoda no, takhle tě vidět odcházet :/

Fri 18. Jul 2014 19:55:14

Darku nejlepší léta na rsku v klanu We Never Die mám za sebou. A moje studenská léta skončila a na hraní není čas ani mě to nemrzí. Takto skončilo dost lidí.

Fri 18. Jul 2014 20:45:14

piskot1994 wrote:Darku nejlepší léta na rsku v klanu We Never Die mám za sebou. A moje studenská léta skončila a na hraní není čas ani mě to nemrzí. Takto skončilo dost lidí.

Njn WND je fuč no

Sat 19. Jul 2014 21:20:45

driv teda byli hodnejsi :D
Image
sice toho tam par chybi ale aji ban na placeni mbra pres kreditku mam 2x perma a posledni message od nich ze mam posledni sanci takze se divim ze to tedka taky tak nefunguje vzdycky se to dalo nejak ukecat :akon:

Sun 20. Jul 2014 16:04:47

Mates80 wrote:driv teda byli hodnejsi :D
Image
sice toho tam par chybi ale aji ban na placeni mbra pres kreditku mam 2x perma a posledni message od nich ze mam posledni sanci takze se divim ze to tedka taky tak nefunguje vzdycky se to dalo nejak ukecat :akon:

píšou že pokud dostaneš perma banned za makro že jim nemáš ani psát :)

Sun 20. Jul 2014 17:29:34

Marty wrote:Haha, já za vymakrovanej 70-99 prayer dostal jen 14 dní (back in 2008 <3 )

to se máš čim chlubit

Sun 20. Jul 2014 18:17:34

Ary tohle jsem mu už dříve psal taky ale bylo z toho akorát smazání dvou stránek a zjištění ze lidi jako learn mucq atd je vice. "Proč bych mel něco klikat když mužů zapnout bota a byt venku. " odpověď na to stále stejná tak to nehraj ... Jo a odpovim i na jeho další argumenty fnuk fnuk já hrál dříve jak ty ,rsko bylo tězsi fnuk fnuk to ty jsi nemusel nic takového delat
Ale porad to není ani zlomek toho co jsem já udělal na RS třeba požadavky na trim (takový kalgeriani) to same dělal kwaichi mam nahrano pres 450dni kw pokud vim jeste vice diky minihram atd ale to porad neznamena ze by jsme sli neco botovat ...

A duvod proc tohle pisu na rsko foru kdyz jsem byl a nekdo napsal takovouhle kravinu ze se priznal ze botoval dostal ban aspon na foru. Kdyz jsme se snazili o spolupraci s jagexem nwm jak to je ted ale matonym mazal topicy kdyz nekdo prodaval acc/bond atd ze je to proti pravidlum... A kdyz se nekdo otevrene prizna ze je boter a to uz po druhe tak za to dostane piskotek jak je sikovnej
Bozeeee -_-

Sun 20. Jul 2014 19:05:40

jakube33 wrote:Ale porad to není ani zlomek toho co jsem já udělal na RS třeba požadavky na trim (takový kalgeriani) to same dělal kwaichi mam nahrano pres 450dni kw pokud vim jeste vice diky minihram atd ale to porad neznamena ze by jsme sli neco botovat ...

Už aj ty máš tolik dní? Ojéé :-D

Sun 20. Jul 2014 19:32:17

Arya V I wrote:
Marty wrote:Haha, já za vymakrovanej 70-99 prayer dostal jen 14 dní (back in 2008 <3 )

to se máš čim chlubit

nevidim smysl v tom udělat 40000x tu samou věc, jestli nějací prostoduší jedinci ano, jejich věc

Sun 20. Jul 2014 19:47:33

no jako driv jsme to vubec neresili co vim mozna aji v chd dostalo tak 10+ mozna lidi ban a jeste k tomu na clan eventu protoze fredy nam platil mbra z jedne kreditky a my museli doplacet kapos snad doplacel vic jak pul rok :D jak vim jak to chodilo na csrune/rsko a ty nase clany tak moralka byla uplne na jine urovni jen par lidi bylo poctivejch :D