scammed

Fri 04. Jul 2014 7:18:03

Zdarec lidi.... Pouze jsem chtěl oznámit, že jsem byl scammnut. Dávejte si bacha na svý acc. Nevím co se kde posr..o ale prišel jsem o docela velkou kopu peněz... Nejdřív mi přišli dva emaili od "jagexu" že jsem obviněnej z RWT at se odkazem níže přihlásim a podám své vyjádření (to jsem neudělal protože si pamatuju z dřívějška že se takto scammovalo)...
Po cca měsíci od prvního emailu jsem se lognul že se podivám na RS a co se nestalo? Banka téměř bezcenna, prachy žádný a ten zmrd si u mě na acc ještě vesele hrál a merchoval podle toho co mi někteří z vás napsali na clan chatu ( merch zjistenej podle historie GE a to že za me hral vim protoze tam byla hromada veci ktery jsem nikdy nesebral )...

no nic...myslel sem že to je slusne rozjety a zatim na me byl slusne rozjetej jen jeden velkej scamm...

Pokud by nekdo měl nejaky informace nebo radu tak sem s nima, ale pochybuju...

Re: scammed

Fri 04. Jul 2014 8:13:23

Nebesak wrote:Zdarec lidi.... Pouze jsem chtěl oznámit, že jsem byl scammnut. Dávejte si bacha na svý acc. Nevím co se kde posr..o ale prišel jsem o docela velkou kopu peněz... Nejdřív mi přišli dva emaili od "jagexu" že jsem obviněnej z RWT at se odkazem níže přihlásim a podám své vyjádření (to jsem neudělal protože si pamatuju z dřívějška že se takto scammovalo)...
Po cca měsíci od prvního emailu jsem se lognul že se podivám na RS a co se nestalo? Banka téměř bezcenna, prachy žádný a ten zmrd si u mě na acc ještě vesele hrál a merchoval podle toho co mi někteří z vás napsali na clan chatu ( merch zjistenej podle historie GE a to že za me hral vim protoze tam byla hromada veci ktery jsem nikdy nesebral )...

no nic...myslel sem že to je slusne rozjety a zatim na me byl slusne rozjetej jen jeden velkej scamm...

Pokud by nekdo měl nejaky informace nebo radu tak sem s nima, ale pochybuju...

jseš si jistej, že ses někam nepřihlásil pod žádný link v emailu? Protože to je scam #1

Fri 04. Jul 2014 9:30:22

To je škoda :/
Zohnať RSGP v dnešnej dobe nie je veľký problém. Cash, ktorý si mal predtým môžeš znovu nadobudnúť v priebehu pár dní, levels máš pomerne vysoké, tak by to malo ísť samo.

Hlavné je že máš stále prístup k ACC. Horší prípad by bol ak by ti tvoj scammer acc zablokoval alebo zabanoval.

Ak plánuješ hrať ďalej, odporúčam využiť najmodernejšie zabezpečovacie technológie zo sveta MMO - RuneScape Authenticator

Fri 04. Jul 2014 11:26:44

Kwaichi wrote:To je škoda :/
Zohnať RSGP v dnešnej dobe nie je veľký problém. Cash, ktorý si mal predtým môžeš znovu nadobudnúť v priebehu pár dní, levels máš pomerne vysoké, tak by to malo ísť samo.

Hlavné je že máš stále prístup k ACC. Horší prípad by bol ak by ti tvoj scammer acc zablokoval alebo zabanoval.

Ak plánuješ hrať ďalej, odporúčam využiť najmodernejšie zabezpečovacie technológie zo sveta MMO - RuneScape Authenticator

Viem taky zohnat RSGP levně :D :D

Fri 04. Jul 2014 12:30:32

Podla tohto clanku sa zda ze program na vracanie stratenych veci je uz pozastaveny http://services.runescape.com/m=rswiki/ ... Lost_items

Mal si JAG?

Thu 24. Jul 2014 7:15:49

nikdy jsem se pres email na RS neprihlasoval to vim na 100%...
JAG myslim bohuzel nemam :(

Sice mam pomerne vysoke lvly ale kdyz mi tam dotycnej nenechal ani 7M na bond na membera... nevim, asi uz hrat nebudu no ale uvidime... kdyby se to nejak pozitivne vyresilo tak me to mozna jeste chytne...

Thu 24. Jul 2014 8:36:19

Kwaichi ti půjčí 7m, když mu do tejdne vrátíš 14..

Thu 24. Jul 2014 18:07:20

Ti klidne neco dam

Sun 17. Aug 2014 11:55:55

jsem zpatky, po vecerech zacinam hrat... kdyby nekdo chtel pripadne prispet do zacatku, nebudu se branit ani krabicce sirek :D

Sun 17. Aug 2014 12:56:26

Nebesak wrote:jsem zpatky, po vecerech zacinam hrat... kdyby nekdo chtel pripadne prispet do zacatku, nebudu se branit ani krabicce sirek :D

Goodluck, anstav si authenticator, better password, a recovery otázky :)