Jak vypadá váš RS den?

Sun 22. Jun 2014 6:51:47

Zdravím,

každý má určitě nějakou aktivitu, kterou denně dělá v RS, ať už, farm tripy, zajde si pro Fish Flingers tikety, udělá konkrétní task, challenge. Možností je spousta, tak se klidně pochlubte. :)

Já jelikož už moc nehrávám, ale když se podaří, tak ze začátku se snažím udělat lodě, následuje vzít teleport do baráčka a 26 planků, jit tele Canifis, koupit si broad arrows, jít Taverley tele, tam dokoupit do zbytku 6k a jít do baráku si udělat afk challenge. Následuje vyzvednutí odměny v podobě dalších 50k cons xps a spinu. Tu si vyberu truhlu 4x, zjistím, že v ní mám 3 ze 4 věcí úplné ho*no(rune arrows, p ess, občas lampa..), následuje Divine spot (simulacrum nebo rockail bubble) a jdu opět z RS. :)

Kdysi jsem se snažil ještě dělávat denně aspoň abbysals task, ale jak je čím dál míň času, tak dokážu jen tohle.

Teď VY! :geek:

Re: Jak vypadá váš RS den?

Sun 22. Jun 2014 10:11:19

Kdyz mam vic chut na RS, tak jeden z vydatnejsich dnu si zajdu POP pro lode, pak treba citadelu (pri tom neco delam mimo RS) a udelam treba 3/4 capu a jdu off :) Nebo POP -> afk Divination (muze byt treba i rocktails fish atp) a sleduju treba atletiku a kdyz to skonci tak jdu off.

Sun 22. Jun 2014 10:31:18

Sinky+dung chall pak pres den jeste wb podle toho v kolik jsou. Poslednidobou huntim a vydelavam cash takze o pravidelnosti tu nic neni ale bud afkuju fm na yews v burth nebo jdu na glacory, asc proste veci kde se da vydelat nejaky ten cash. A kdyz jsou lidi tak rago nebo rise of the six.

Sun 22. Jun 2014 12:01:20

Divi challenge + sinkholes. Obcas si spomeniem ze mi cakaju lode v pop ale tam idem skor len ked sa mi chce :D. Inak cely den afk pri divi alebo bankstanding :D

Sun 22. Jun 2014 12:31:46

Nalogujem sa, píšem v cc, za 20 minút raz za čas spravím farm trip, potom ak si spomeniem tak lode, tak raz do mesiaca obehnem broad arrows, spravím si daily challange ak to nieje sprostosť ( zväčša robím 4-5 naraz ) Ak je deň tak spravím Tog, toho nového d&d agorotha, raz do mesiaca sochy a obranu burthu. Div lokácie nerobím lebo sa mi to nechce hľadať, niekedy som behal sinks ale aj to ma omrzelo. asi pred mesiacom som robieval abyssal task no teraz už ani to nestíham/ nebaví ma to ;)

Sun 22. Jun 2014 12:45:37

Prvé čo robím po nalogovaní je farm trip. Končím v Catherby, kde vyčkám v banke 15 minút kým vyprchá aura, nasadím si Jack of Trades a získam si nejaké tie free xps. Potom zvyčajne idem na daily chall - ak mám nejaký worth doing.

Následne už len celý deň afkujem na elders a chodím na farm tripy, :D Niekedy večer ešte chodím obehať stromy a to je tak všetko. Ak už neafkujem na elders, robím ostatné skilly, questy... ale len ak mám chuť :D

Sun 22. Jun 2014 14:46:31

Keď sa dostanem na RS tak popri chate vyberiem rewards z treasure huntu a bonus z elf crystal necklacu.
Ak mám viac času, spravím daily chall - najčastejšie volím narúbať 30 elder logs :p
Ak mám volný večer pridám sa na nejaký event alebo si zájdem na minihru/d&d.

Wed 25. Jun 2014 19:27:58

Posledních půl roku jsem celé dny afkoval skilly jako wc, mining nebo agility když byla možnost mít zapnutý pc u práce :) Momentálně expím už jen dung tak to vypadá následovně,

Po zapnutí vyberu TH a crystal amulet, na w77 najdu partu na dung, udělám jeden floor, odevzdám challenge a podle času udělám další nebo zajdu na sinkholes. Z toho je tak 500k dung xp a potom se už jen podle času a nálady občas lognu a udělám nějaký floor buď solo nebo s partou.

Thu 26. Jun 2014 10:23:25

1. vyberu truhlu
2. udělám div cap pro dnešní den
3. utíkám do POP
4. zmlátím Borka Kyzajem :D #GS
5. Daily Challenges

Měl bych to rozšířit o farming atd. ale jsem línej :(

Thu 26. Jun 2014 12:17:27

Zapnu Mozillu, čeknu CSF fórum, dělám jiný věci, čeknu CSF fórum, dělám jiný věci, jdu spát.

Fri 27. Jun 2014 2:42:36

1) Full cape na divi spoty a vyberu crystal neck.
2) Dle času zajdu wbs.
3) Robím co mě baví.