Tak to chce zlepšenie...

Sat 31. May 2014 14:44:32

Cesta k dokonalosti

Článok určený na vaše nápady, pripomienky a postrehy zo sveta Runescape.
Vždy na konci mesiaca zozbierame vaše kreatívne príspevky, preložíme ich a pošleme Jagex Ninja teamu, nech s nimi naloží najlepšie ako vie.
Smelo píšte nápady na zlepšenie herného systému. Ak je tu niečo čo nefunguje práve najlepšie skúste sa zamyslieť nad tým ako zo napraviť. Otvára sa tu zároveň miesto k diskusii ako to čo najlepšie vylepšiť ak vás samotných nič nenapadá.

Zoznam nápadov:

Pridať teleport option na Superior locator (mob armies reward) na lokalizáciu crystal tree, elder tree a rocktails ~ Kwaichi
Autologin na guest clan chat ~ D4rk W4rr1or
Možnosť zobrať členovi avatara po logoute ~ xFritolx
Fixnúť sekanie hry pri konci Pyramid Plunder ~ YtHaar Vasek
Fix vypadávajúceho audia ~ Axl SVK
Možnosť zobrať special slay task (Jad) po ukončení rozhovoru so slayer masterom~ OldSkill Pig

Odoslané nápady:

Spoiler:
-

Re: Tak to chce zlepšenie...

Sat 31. May 2014 14:46:09

Chýba mi možnosť v Superior locator (odmena z mobilising armies) možnosť teleportu ku aktívnemu crystal tree, elder trees a rocktails (lrc).

Sun 01. Jun 2014 12:40:58

Kwaichi wrote:Chýba mi možnosť v Superior locator (odmena z mobilising armies) možnosť teleportu ku aktívnemu crystal tree, elder trees a rocktails (lrc).

Čo je ten Superior locator, lol:D v mobilising armies som bol raz do počtu po titul...ani neviem čo to je, nejaká inrunescape napodobenina civilizacii alebo AoE

Sun 01. Jun 2014 13:25:32

^ je to reward z mob armies, portuje k surovinám v RS podľa výberu (napríklad k rune ores, fishing loklitám, nevýhoda je že to portuje na random miesto, ale vždy k aktívnym resources -> takže pri rune ore teleporte môžeš skončiť vo wilde alebo v heroes guilde)
momentálne nemá využitie, nie sú tam zahrnuté top resources, ak by to portovalo do lrc k rocktails trebárs alebo k crystal tree, ľudia by to viac využívali, oživilo by to aj MA minihru - má to 50 charges a na recharge musíš zahrať 1 kolo MA

Image

Sun 01. Jun 2014 14:10:55

Kwaichi wrote:^ je to reward z mob armies, portuje k surovinám v RS podľa výberu (napríklad k rune ores, fishing loklitám, nevýhoda je že to portuje na random miesto, ale vždy k aktívnym resources -> takže pri rune ore teleporte môžeš skončiť vo wilde alebo v heroes guilde)
momentálne nemá využitie, nie sú tam zahrnuté top resources, ak by to portovalo do lrc k rocktails trebárs alebo k crystal tree, ľudia by to viac využívali, oživilo by to aj MA minihru - má to 50 charges a na recharge musíš zahrať 1 kolo MA

Image

Ja myslím, že to je OK, Přece nebudte líní. To uz se to rs hodně zlehčilo

Thu 12. Jun 2014 15:09:28

Autologin na clan chat jako guest

Thu 12. Jun 2014 17:40:56

Pošéfit nějak Avatara při odlognutí, nemusí to být úmyslné(Ať už vypadnutí proudu, zapomenuti..), tak ať nějaký vyšší rank má možnost poslat toho avatara nějak do citadely.

Příklad)

Dva členové ze stejné dědiny si veznou avatary, půjdou každý na jiný world, jinou aktivitu a vypadne proud. Proč by měl celý klan trpět a čekat 6h než se ava vrátí do cita?

Thu 12. Jun 2014 20:51:45

Po dokončení pyramid plunder se vždycky na několik sekund sekne rs. Taky by stálo za zlepšení. ;)
Teda jestli to nedělá jen mě. :)

Sat 14. Jun 2014 16:00:45

Mohli by už konečne opraviť to vypadávanie zvukov. Je to neskutočne otravné, keď robím nejakú afk činnosť a nepočujem, kedy sa mi dosekalo drevo/ukuchtili ryby atď.

Sat 14. Jun 2014 17:40:37

Možnost u slayer mastera vzít special task na Jada - normálně přístupné jen po vzetí tásku a občas to prostě odkliknete. Proto by to chtělo možnost opět navázat tento rozhovor (samozřejmě jenom tehdy, nezabili jste-li ani jednoho tzhaara z daného tásku). Každý určitě ví, o čem mluvím ;)

Thu 19. Jun 2014 15:46:24

Možnosť zmeny farby NIS. Tmavomodrá sa mi vôbec nepáči, najradšej by som mal svetlohnedú ako je na legacy.

Sat 21. Jun 2014 2:49:28

Banka v POH !! + aby ji mohli používat i ostatní

Napríklad vo forme dodatočnej miestnosti ;)) Toto sa mi páči.

Tue 24. Jun 2014 19:15:01

neviem ci to tu je.. ale moznost zadavat pin kod v banke na klavesnici... kolko krat hladam hodinu jedno cislo :D

Ja viem.. keyloger je svina.. ale ak ho mate tak pin na rs banke je najmensi problem :D

Fri 27. Jun 2014 13:12:54

Moznost Dissmissnut avatara hracovi ktory sa s nim odlogoval ;)

lebo casto sa stava ze sa ludia odloguju. ci vedome alebo nevedome s avatarom

Sat 28. Jun 2014 8:39:38

Debil 121 wrote:Moznost Dissmissnut avatara hracovi ktory sa s nim odlogoval ;)

lebo casto sa stava ze sa ludia odloguju. ci vedome alebo nevedome s avatarom

Vajco toto uz zadal Frida.
Možnosť zobrať členovi avatara po logoute ~ xFritolx

Mon 30. Jun 2014 7:57:42

aha pardon.. to som si nevsimol ;)

Mon 30. Jun 2014 15:11:37

nejaky time remaining pre avatara... aby clovek vedel kolko casu mu ostava ;)

Tue 08. Jul 2014 13:29:51

Moznost pozerat navstevy citadeli... kto tam bol a kto nie.. a hlavne aj na inych worlds.. lebo hopovat kazdeho clena je dost otravne ;)

Tue 08. Jul 2014 14:56:18

Možnost v GE koupit Royal Cbow box - obsahoval by všechny 4 části. Kupovat po jendom je dost otravné. Zároveň by to zabíralo méně místa v bance.

Fri 25. Jul 2014 20:33:48

Ak niekomu padne drop a príde správa v chate - možnosť rightclick nick namu priamo v chate a poslať pmku s gratzkou.

Pri kupovaní v GE možnosť pridávať +/- 5% na cene bez potreby cancelnutia transferu.