Ancient Combat

Mon 19. May 2014 18:27:42

Ancient Combat

Nové Abilitky

Ak máte...

...v Exam Center juhovýchodne od Varrocku navštívte Archeological Experta. Daruje vám Ancient Codex, vďaka ktorému sa môžete naučiť až 4 nové abilitky!

*Pozorne si však prečítajte popis ku každej abilitke, majú schopnosť vás aj zabiť, ak si nedáte pozor!

Ikona Názov abilitky Požiadavky PopisObrázek
Image Blood Tendrils Prvý hit je až do 180 % weapon dmg. Nasledujúce 4 hity sú do 90 % weapon dmg + za každý dostanete vy 25 % weapon dmg.Image
Image Shadow Tendrils Najprv vy dostanete 2-5 hitov po 33-250 % weapon dmg a následne vaša obeť dostane hit za 66-500 % weapon damage.Image
Image Smoke Tendrils Prvý hit je za 100 % weapon dmg, dalšie 3 hity sú za 125 %, 150 % a 200 % weapon dmg, no zároveň dostanete vy zinkasujete hity za 25 %, 50 % a 100 % weapon dmg.Image
Image Ice Asylum Každé 4 sekundy, každý vo vašej blízkosti sa healne o 1-7 % ich max life (záleží, ak ďaleko od vás sú). Maximálne sa však môžu healnuť do 3x vášho max life.Image

Re: Ancient Combat

Mon 19. May 2014 18:34:09

Najviac sa mi pozdáva asi Smoke Tendrils. Podporujú tie ability comot útoky (ako Deathshot - vystrelíte, súper dostáva hity a vy môžete popri tom používať ďalšie útoky) alebo to funguje ako trashold ability - castnete abilitu a čakáte 5 sekúnd kým neskončí sekvencia útokov.

Mon 19. May 2014 18:48:39

Zaujimave som zvedavy ci a ako sa budu pouzivat pri high lvl pvm... Vsetky Tendtrils su Treshold abilities zatialco Asylum je Ultimate ability. Asylum sa bude vyborne hodit na Massy a team PVM.

Mon 19. May 2014 19:17:33

Shadow Tendrils.... epická ruská ruleta.... :D Ale strašně se mi líbí, že přidávají nové abilitky ....

Mon 19. May 2014 19:19:38

Samozrejme, to, či je to treshold alebo ultimate je len dočasné. V topicu to tam aj písali, stále sa to testuje :), možno to nechajú, možno zmenia.

Mon 19. May 2014 19:56:13

Ďakujem dobrému človeku, ktorý doplnil obrázok na Ice Asylum :) Nemám tu abilitku k dispozícii a ani na wiki v čase písania newsky nič nebolo...

Mon 19. May 2014 22:43:29

Přidány gify jednotlivých abilitek :)