Re: RuneScape Q&A - Kto má dotaz --- SEM!!!

Wed 08. Oct 2014 0:11:01

aaaron125 wrote:tam si vodím krávu, to rozmontovávání věcí, má nějaký smysl?

To záleží, já v bance mám nějaké místo na ores/coal, takže je to pro mě prospěčnější ať už pro prodej/artisan než bankovat rune 2h/chainbody, legs...Jelikož já zas většinou brávám avu na tasky(ať je víc xps), tak mi to prospěšné přijde, než vše si portovat do banky(ztráta času =>xps)

Wed 08. Oct 2014 9:51:41

hmm, ja mám tiež kolo 1500 náplní a neviem čo s tým :D

Sun 16. Nov 2014 16:29:09

Q : Dodělal jsem právě v hardcor modu elite clue mam v inv truhlu. Přemýšlim zde ho mam otvírat nebo do zitra počkat do updete. Co si o tom myslíte vite něco o updete specialního?

Sun 16. Nov 2014 16:35:30

Nechat si do updatu - sám jsem to tak také udělal :)

Sun 16. Nov 2014 18:04:01

ok, díky bohužel jsem udělal hrubou chybu a zemřel jsem naštěstí jsem měl život a tak mám dotaz.

Q: když zemřu a v bance budu mit teď Jar of divine light přesune mně to do ironmodu nebo se to nepoužije a zemřu ?

Fri 21. Nov 2014 16:00:18

paul potter wrote:ok, díky bohužel jsem udělal hrubou chybu a zemřel jsem naštěstí jsem měl život a tak mám dotaz.

Q: když zemřu a v bance budu mit teď Jar of divine light přesune mně to do ironmodu nebo se to nepoužije a zemřu ?

A: Jar of divine light staci mit koupeny, klidne v bance. Neni ho potreba nijak pouzivat, jen samotny akt 'koupeni a vlastneni' tohoto predmetu zpusobi, ze po smrti HC Ironmana prejdete na normalniho Ironmana. Muzes si to overit v oficialnich news/na forech pokud si stale jeste nejsi jisty. ;)

Fri 19. Jun 2015 21:02:42

Zdravím,

tak jsem si říkal, že bych tu zase zasmrděl a ono ejhle, pokaždé co zapnu clienta nebo browser objeví se tohle:
Image
Stává se to někomu?

Fri 19. Jun 2015 21:50:35

Vyskúšaj si pridať výnimku na RSko v tom avaste, asi ti to blockuje :D

Fri 19. Jun 2015 22:06:24

Přidal jsem a pořád to samé. :D To je divné. :D Do clienta přece trojana jen tak nezabuduješ ne? :D

Fri 19. Jun 2015 22:20:21

Mně píše OSbuddy hlášku "Can't load Java virtuální machine" :D Tak jsem se na to vysral :D

Sat 20. Jun 2015 3:11:54

Shoq wrote:Přidal jsem a pořád to samé. :D To je divné. :D Do clienta přece trojana jen tak nezabuduješ ne? :D

Preinstaluj klienta a ak to nepostaci zmaz vsetky RS subory, adresar neviem ale to uz lahko vygooglis.

Sat 20. Jun 2015 18:45:09

Matonym wrote:
Shoq wrote:Přidal jsem a pořád to samé. :D To je divné. :D Do clienta přece trojana jen tak nezabuduješ ne? :D

Preinstaluj klienta a ak to nepostaci zmaz vsetky RS subory, adresar neviem ale to uz lahko vygooglis.

A POŘÁD TO TA DĚVKA DĚLÁ :akon: :oops: :oops: :oops:

Sun 12. Jul 2015 12:25:34

Ahojte,
Q: Ako mam prepnúť Ancient magic na normal?

Sun 12. Jul 2015 13:48:26

David2694 wrote:Ahojte,
Q: Ako mam prepnúť Ancient magic na normal?

v osrs sa prepina v tej pyramíde z konca questu pomodlenim sa pri oltári. Rychly vchod je cez zadne dvere.

//Dark - v RS3 taktéž :)

Sat 02. Jul 2016 23:26:20

Čágo, jak to vypadá dneska s rskem ? Nehrál jsem to roky a zlomená noha me donutila se nejak zabavit. Frci to jeste a nebo uz je RSko za zenitem ? diky

Sun 03. Jul 2016 10:22:09

Ale jo, celkem to frčí, strašně moc herního obsahu.