RuneScape Q&A - Kto má dotaz --- SEM!!!

Sat 05. Apr 2014 19:56:24

V tomto topiku môžete klásť otázky týkajúce sa RS a všetkého, čo tým súvisí. Odpovedať môže ktokoľvek, kto vie.

Pred každou otázkou napíšte znak ''Q:''

Pred každou odpoveďou napíšte znak ''A:''

Príklad:

Q: Kde nájdem G. E.?
.
.
.
A: V severozápadnej časti Varrocku.

Re: RuneScape Q&A - Kto má dotaz --- SEM!!!

Sat 05. Apr 2014 21:29:17

Q: Odkdy je v RS logout po pěti minutách a kolko bylo předtím?

A: ???

Sat 05. Apr 2014 21:32:30

Q: Odkdy je v RS logout po pěti minutách a kolko bylo předtím?

A: Od 13. ledna 2009. Předtím bylo 90 sekund.

Sat 05. Apr 2014 21:46:27

Q: Čo znamená tento symbol ? :D

Spoiler:
Image

??? tí človeče pajovia vedľa seba :D
Mám to len pri ňom.

Sat 05. Apr 2014 22:16:41

kanon_PvM wrote:Q: Čo znamená tento symbol ? :D
Spoiler:
Image

Je to symbol a modrá farba nick namu na friend liste je pre ľudí ktorých si pozval na P2P cez Reffer a friend system.
Je tu určitý glitch, že ak si toho reffernuteho frienda deletneš môže symbol preskočiť na niekoho iného v tvojom FL.

Sat 05. Apr 2014 22:33:31

completionistu som pozval :D wow :D Diky :)

Sat 10. May 2014 12:25:30

Q: Proč mám teď tak blbou kameru a nejde to víc oddálit? Kameru v nastavení bloklou nemám, takže za každou pomoc budu rád.

Spoiler:
Image

^tu je fotka pro představu.

A: ... ?

Sat 10. May 2014 13:46:18

Fritol wrote:Q: Proč mám teď tak blbou kameru a nejde to víc oddálit? Kameru v nastavení bloklou nemám, takže za každou pomoc budu rád.

Spoiler:
Image

A: Včera som to riešil, neviem na čo si zvyknutý, ale je možné, že máš prekliknuté v nastaveniach na Classic / RS3 podľa zvyku.

Spoiler:
Image

EDIT: Pohraj sa s tým, vyskúšaj si oba typy, ak to stále nieje podľa tvojich predstáv, už to viac nepôjde. Ja to mám na RS3 a nemám pocit, žeby som to mal ďalej ako ty.

Sat 10. May 2014 22:25:10

kanon_PvM wrote:
Fritol wrote:Q: Proč mám teď tak blbou kameru a nejde to víc oddálit? Kameru v nastavení bloklou nemám, takže za každou pomoc budu rád.

Spoiler:
Image

A: Včera som to riešil, neviem na čo si zvyknutý, ale je možné, že máš prekliknuté v nastaveniach na Classic / RS3 podľa zvyku.

Spoiler:
Image

EDIT: Pohraj sa s tým, vyskúšaj si oba typy, ak to stále nieje podľa tvojich predstáv, už to viac nepôjde. Ja to mám na RS3 a nemám pocit, žeby som to mal ďalej ako ty.

Tím to není, třeba tehdy jsem to měl takto. http://i102.photobucket.com/albums/m95/ ... c49068.png

A byl jsem na to zvyklý a bylo to fajn :D

Sun 11. May 2014 0:18:22

Fuha, to je teda riadne daleko :D Tak som to nemal nikdy až..

Sun 11. May 2014 19:38:38

Edit Mode ---> 3D World Editing... skús zmeniť hracieho okna pomocou tohto

Fri 04. Jul 2014 11:55:11

Q: Kedy bude world pro CZ/SK? :D

Sat 05. Jul 2014 22:13:49

A: tak skoro pravdepodobne nie :D

Sun 06. Jul 2014 14:59:03

Q: Kdy bude country hiscores ? :akon:

Sun 13. Jul 2014 8:03:13

A: To netuším

Tue 15. Jul 2014 12:55:14

Q: Koľko polygónovov majú v priemere NPC v cut-scénach a naše hráčske accounty v RS?

Pre porovnanie moderné hry, ako napríklad Infamous Second Son je hlavná postava zobrazená pomocou 120K polygónov.

Sat 19. Jul 2014 11:50:16

Q: Rozdíl prodělku na broad arrows vs ascension boltech. Dík

Fri 25. Jul 2014 13:51:38

Kwaichi wrote:Q: Koľko polygónovov majú v priemere NPC v cut-scénach a naše hráčske accounty v RS?

Pre porovnanie moderné hry, ako napríklad Infamous Second Son je hlavná postava zobrazená pomocou 120K polygónov.

A: typujem 20 :D

Fri 25. Jul 2014 18:50:16

Budou dropy z pavoučka trejdovatelné?
+ Drop rate na nějaký special drop?

Sun 31. Aug 2014 10:12:10

Q: Kde by sa dal nahlasit kompletne cely clan (aj ked uz nefungujuci)? Nasiel som totiz clan v hiscore v ktorom 100% clenov botovalo hunter. Vacsia polovica tam am dokonca viac ako 150m hutner xp. Neviem kde to mam hladat, ako to nahlasit kedze sa jedna o cely clan.. vie niekto neaku radu? Alebo videl niekde topic o tom? :)

PS: Dokaz o tom ze ide o botov je uz len v tom ze vsetci maju 99 hunter, vsetci su free, vsetci maju boterske mena ktore sa pravidelne spawnovali v starom burthope. Vsetci clenovia len tak neprestanu hrat rs a uz vobec nie aby mali takmer totozne xp v jednom skille :D.

Sun 31. Aug 2014 11:10:39

V hre sa to asi nedá, ale môžeš o tom založiť topik na oficiálnych fórach alebo na reddite :D http://www.reddit.com/r/runescape/ - určite si to JMods všimnú

Sun 31. Aug 2014 16:40:01

Mokuin wrote:Q: Kde by sa dal nahlasit kompletne cely clan (aj ked uz nefungujuci)? Nasiel som totiz clan v hiscore v ktorom 100% clenov botovalo hunter. Vacsia polovica tam am dokonca viac ako 150m hutner xp. Neviem kde to mam hladat, ako to nahlasit kedze sa jedna o cely clan.. vie niekto neaku radu? Alebo videl niekde topic o tom? :)

PS: Dokaz o tom ze ide o botov je uz len v tom ze vsetci maju 99 hunter, vsetci su free, vsetci maju boterske mena ktore sa pravidelne spawnovali v starom burthope. Vsetci clenovia len tak neprestanu hrat rs a uz vobec nie aby mali takmer totozne xp v jednom skille :D.

Posli mi info do PM, mozem to napisat Mod Weath-ovi na Twitteri

Tue 07. Oct 2014 15:41:24

Nějaká zkušenost, jak nejlépe využít spring cleaner? Našel jsem v bance 600 náplní, mašinku bych měl mít u Dianga.

Tue 07. Oct 2014 16:19:17

aaaron125 wrote:Nějaká zkušenost, jak nejlépe využít spring cleaner? Našel jsem v bance 600 náplní, mašinku bych měl mít u Dianga.

Z tasků určitě abbysals / TD / airuts

Z MH - Bandos / sara

Tue 07. Oct 2014 20:11:59

tam si vodím krávu, to rozmontovávání věcí, má nějaký smysl?