Cz/Sk Warband fc (close)

Tue 11. Jun 2013 21:07:45

Ludia kedze dnes jagex urobil velku zmenu vo Warbands tak sme sa v klane (Cz Sk league - vacsia cast byvaleho clanu Priatelia), rozhodl urobit si FC pre cz a sk komunitu.

Dnes sme o 20:09 sme boli prvykrat. Dopadlo to dobre, biele bodky nezobrali nic....preto si bereme W28 ako nase Warbands. Cize, kto kolvek chce chodit snami tak staci prist na Versusik (fc). Najblizsie ideme rano 10:00 a potom o 17:00.
Poznamka! - ked niesu warbands tak na FC nie je nikto. Cize info mozno na obrizke ked ma tam uvidite. Inak v tychto casoch cca 15minut pred mozete prist a mozete sa pytat co a ako :). Casi sa budu aktualizovat podla toho ci bude zaujem. Inak budu info podavane cez friends.

Aka je vyhoda?
- Only cz/sk
- Limit na warbands je teraz 1000 surovin na jeden camp. Cize ked pojdete neaky fc a tam bude 40 ludi tak nemusite ziskat uz nic.
- ked ziskate wand prezijete (aspon si myslim ze sa tam nenajdu **** co budu killovat.)

Team cape bude este upresnena. Poziadavky su len mat neaky armor a weapon. Kto moze yacka pre istotu.

Biele bodky killujeme ci je to cech alebo polak. Kto nebude na fc ma smolu.

Cize pridate sa alebo budete chodit random fc? :) Nezabudajte w28 si budeme chranit (aspon zatial kym neprida polska legia :D).

Re: Cz/Sk Warband fc

Tue 11. Jun 2013 21:19:12

Ja chcem ísť aj o 3 ráno omg takto to wastovat :D

Tue 11. Jun 2013 21:23:16

Own Style wrote:Ja chcem ísť aj o 3 ráno omg takto to wastovat :D

No mozno tam niekoho najdes :D. vraj 1-2 vraveli ze pojdu tak neviem :D.

Wed 12. Jun 2013 0:31:48

suer napad ... :) konecne by som tam zasla :)

Thu 13. Jun 2013 0:33:04

Spoiler:
Image

daju sa stihnut aj viac ako 3 v jednu hodinu takze to nieje az take zle.. :)

Thu 13. Jun 2013 11:45:53

Heh no jagex to nevychytal kedze nove odcitavanie campu sa zacne az ten prvy padne :D.. cize cas sa stale posuva dobredu a je to take ake bolo :D

Inak vcerajsie WB o 17:00 dopadlo zle. Jeden s WB fc si vybrali prave w28 cize sme dostali solidne na prdel :D..
Snad to bude lepsie dneska. No stale nas je malo ako pk :(

Thu 13. Jun 2013 15:27:19

dopadol zle??? sak oni boli viac v soku ako my, ze nas stretli :D.. keby je nas viac na skype tak dostanu strasne na prdel :D len ja som zabil piatich
urcite nedopadol zle, bola to riadna sranda :D

Re: Cz/Sk Warband fc (close)

Thu 13. Jun 2013 21:54:59

Kedze sa prislo sa na to ze Warbands je stale rovnake az na tem limit 1000 supplies na camp .. a bola mala ucast na nasom FC tak sa to rusi. Casi pre warbands sa rozdeluju na klasickych wb kde sa hovori aj o hracoch co budu mat world a svoj fc.

Cize Versusik fc na wb tym padom uz nebude.. podarilo sa nam aspon 3 akcie z toho 2 uspesne :D..

Cize kto sa ucastnil dakujeme :).

Re: Cz/Sk Warband fc (close)

Thu 13. Jun 2013 22:55:26

Image

Škoda :akon: