Dotazník o RS

Fri 17. May 2013 10:52:44

Jagex zas pár hráčom posielal dotazníky o tom ako sa im páči na RS a podobné formality.

Jedna z otázok a odpoveď jedného hráča na ňu:
Image

Ako by ste na to odpovedali vy? Je váš názor na súčasné RS rovnaký?

Osobne by som RS pre friendov neodporúčal. Asi by som s ním začal hrať inú hru, ktorá by bola nová ako pre mňa, tak aj preňho.
Uvedené aktivity ako POP/SOF robím denne, keby som na RS nehral CW na trim comp req... no neviem čo by som tam ešte robil, keďže grindovanie exp ani MH nie je pre m§a a minigame sú mŕtve (* okrem FF, SW a botovacieho PC... napdajú vás ešte iné aktívne minihry? SC nerátam, lebo je to nuda :D)

Re: Dotazník o RS

Fri 17. May 2013 11:25:14

kamarat sa ma pytal na rs, povedal som mu nech nad tym ani neuvazuje

Fri 17. May 2013 12:02:55

Poviem kamaratom o RS az tam nebudu mikrotranzakcie. Inak strata casu kde updaty na mikro su dolezitejsie ako samotna hra a stale to je horsie a horsie. Ziadne tazke a prespekulovane questy, mrtve minihry a sezonne eventy su uplne v troskach, ktore zvladnu aj male deti.

Uz len mi povedz kde je ten dotaznik a dam si to u nekoho prelozit. Poslem im to tam aj s podpisom :D

Fri 17. May 2013 12:41:52

Bohužel sem tam to taky udělám, ale to fakt nemám náladu, nebo jsem vyčerpán ze dne :D Jinak bych to kamarádovi taky nedoporučil..Hned by si musel paynout mmbra, páč free je absolutně sux :D
a než by mě dohnal, tak já už budu 3x maxed :D

Fri 17. May 2013 13:49:31

Kwaichi wrote:
Image

takto vyzerá moje hranie už pár týždňov

Fri 17. May 2013 16:56:48

No RS je dobra hra na afk skilly, kdyz chci sledovat zrovna nejaky serial, ktery nemusim mit na full screen, afkable skilly jsou jasna volba. Jinak klikaci skilly uz jaksi moc nemusim - nudi me. RS bylo dobre do cca cmb 60, to bylo dobrodruzstvi, pak uz to bylo neco jinyho, klany a tak.

Fri 17. May 2013 17:42:50

u mna obcas log in, tocim kolesom pripadne niekedy citadela a log out

Fri 17. May 2013 22:54:30

log in, koleso, pozdravim par friends on a log out ... mesacne 1-2x

Fri 17. May 2013 23:34:29

Už se ani neloguju :-D

Sat 18. May 2013 9:52:23

Ja osobne mám zlé skúsenosti s volaním kamarátov na RS. Stále nejaký prišiel a o týždeň už nehral.