dnešný GWD update a EOC update

Wed 01. May 2013 1:47:58

No takže celý deň som nehral a prišiel som okolo pol noci na net tak píšte tu svoje postrehy kto čo skúsil etc

ja som osobne skúšal daggov kedže mi treba charmy na summon zistil som pár vecí a to:
- demon horn neck pri pochovanej boneske už nedáva 100 pray pts ale len 50 čiže pokým som nabil pray pts dosť ma to zdržalo a keď som si dal stream neck pray raz dva padol dole
- skušal som wand+book a je to na hovno už to nedáva mainhanh+offhand dmg ale buď main or off
- staff podľa mňa bola lepšia aspoň dávala lepšie hits
- aj napriek staffke charms som nabíjal pomaly neak 150 crimsons za hodinu? ( pred vo voide s wand of tearchery+mage book som dával aj 350 ak som našiel good world a to za hodinu možno sa dalo aj viac nebol som možno dosť pro v tomto)
- používal som virtus a staff of light + momentum
- skill capes dávajú už len crit 2,0% čiže to znížili

edit: nakoniec keď sa uvoľnil world som mal sam pre seba daggs a daval som 20 minut - 100 crimsons čo vychadza 300 crimsons za hodinu :D blood runes neviem koľko som minul pretože som mal solku :)

Re: dnešný GWD update a EOC update

Wed 01. May 2013 9:18:42

počul som, že pár slay taskov, ktoré sa predtým v pohode dávali s drygores (napr. dark beasts - weak na rng, je už lepšie zobrať rng weapon), čo je podľa mňa dobré, konečne má zmysel aj používať iné zbrane ako len drygores, aj keď meniť gear pred každým taskom je otrava :p

za 99 def level dostanete rovno približne 1,2k armour rating, v full tetsu som mal spolu 2,9k armour, teda skoro 1/3 obravy vychádza teraz z vášho def levelu
accuracy zbraní bola znížená, čo by malo byť zas vykompenzované 1231 accuracy bonus za 99 attack, 99 damage bonus za 99 Str

prepracovali aj ukazovatele statov, kde si môžete nastaviť level nepriateľa a podľa toho vypočítať hit a blok šancu
Image

počul som, že po update gwd tam bolo riadne, ale skutočne riadne veľa bugov.. ako napríklad 50 nexov v jednej room a podobne :D

Wed 01. May 2013 10:04:13

bugy neboli len v gwd... napriklad:
-kbd sa nespawnoval
-antifire nemal ucinok proti skeletal wyvern
-tesne po update nemal ziadny armour pray bonus.. okrem white boots ktore mali 75
-niektorym nefungovali xp pop up
-nedalo sa dostat do citadely
-chaotic maul a whip mali rovnaky damage
atd...

Wed 01. May 2013 12:45:36

o co de?

Thu 02. May 2013 23:19:05

počul somm, že po update idú cmb expy na F2P okolo 120k/h?

Fri 03. May 2013 14:42:48

to bude nejaka hlupost podla mna

Fri 03. May 2013 17:33:07

Norendil wrote:to bude nejaka hlupost podla mna

Je to spôsobené tým, že dostávaš accuracy a damage bonus podľa levelu a nie len podľa zbrane.
Predtým bolo jedno, či si mal lvl 99 alebo lvl 60 str/att na F2P, bonusy vychádzali len z zbraní a preto boli exp také low (rune scim lvl 40...)
Samozrejme číslo 120k by malo zodpovedať pre account s att/dtr 90+

Fri 03. May 2013 17:46:55

To co potom musel jagex opravit vo vcerajsom update

-The Lily of the Valley content has been re-enabled
-The Kalphite King has a slight armour adjustment
-Prayers that boost damage should now work as intended.
-Nex's attack speed in the Zaros phase has been restored
-Nex armour items have their prayer bonuses again
-You can no longer use the Surge/Escape abilities whilst under the effects of "Ice prison".
-Hard mode Kree'Arras tornadoes will no longer stack damage
-Ogre bellows are now possible to refill from swamp bubbles
-You can now use alchemy spells in private godwars dungeons
-White armoured boots now have the correct prayer bonus