Melee training (EOC)

Sun 24. Mar 2013 11:08:02

ľudia sa ma stále pýtajú kde po EOC trénovať cmb, tak tu dávam odkaz na jednu guide.
hforums.zybez.net

Návodov na melee training po EOC je zatiaľ skutočne málo a aj tie čo sú, tak sú spravidla oudated.

Je to 2 mesiace stará guide, ale to najlepšie, čo som našiel.
Jagex pravidelne každé 2 týždne mení staty itemov, defence monštrier a ich slabiny, takže robiť v týchto časoch kvalitnú a spoľahlivú guide je prakticky nemožné.
Z tých exp rates čo tam má uvedené rátajte tak o 30-50% exp menej.
Namiesto chao maul by som doporučil skôr guild wield chaotic longswrods. Jagex nedávno zvýšil efektivitu dual wuilding weaponov. Oplatia sa využívať hlavne ability Slice a Berserk.
Dark beasts aj Waterfiends sú weak na Bolt (rng) ale oplatilo by sa to vyskúšať aké melee exp sú sa na nich keďže dropujú kopec dobrých charmov. (Keď som dával WF na slay task vychádzalo mi 230k rng exp/h).
Abby demons sú weak na Slash (chao longswrods) a dá sa na nich slušne zarobiť.
Fire giants sú weak na Slash a sú aggresive - čo je idál - Aktivovať Momentum a môžete ich afkovať - odporúčam v chaos tunels.
Na zárobok môžete skúsiť aj Grotworms, aj keď tam by som skôr odporúčal rng (weak na Bolts).

Ak máte niekto Ďalšie dobré tipy a triky na melee training po EOC, radi ich tu všetci uvítame ;)

PS: nezabudnite že Sara Godword má passive effect - healing, čo je ideálka na tréning, skúste si to od niekoho požičia ak chcete afkovať melee.
Pri dual wielding healuje enhanced excalibur.

Re: Melee training (EOC)

Sun 24. Mar 2013 12:14:34

to s cim si bol na tych WFs ??? Ja tam nedavam ani 60k/h

Sun 24. Mar 2013 15:36:41

V podstate najlepsie zbrane su Drygore a Chaotic Maul. Stym mozete chodit takmer na vsetko a je jedno aky ma monster weaknes. A ktym waterfiend. Neboli oni buffet poslednu dobu? Lebo viem ze Icefiend dostlai buff pre rangerov (boli tam nekrestanske xp) :D

PS: Ako ze healuju? V akych intervaloch a kolko % ?

Sun 24. Mar 2013 17:44:37

Na Wf: Dual Chaotics, royal botly, extreme rng, Anguish pray Dal som celý task 240 kills pod 40 min -> mal som aktívne familiarisation tripple charm drop bonus, takže to viem presne :p Spamclick abilities. Momentum nemám rád.
Na Wf odporúčam tan malý ostrovček v Ancient caverns.

Sgs a EE majú namiesto special att - passive ability asi 30% šanca na 20% damage heal.. alebo tak dáko... Ale pri bežnom melee tréningu to vystačí v pohode na healovanie.

Sun 24. Mar 2013 17:49:46

je to "25% chance to restore 3% life points and 3% prayer points" podľa wiki :) zdá sa mi to málo

Tue 26. Mar 2013 9:27:47

EE je po eoce uplny junk to radšej bunyipa :)