Otázky a odpovědi

Sun 17. Mar 2013 17:26:24

-

Re: Otázky a odpovědi

Wed 20. Mar 2013 20:13:45

Otazka: Da sa zmenit admin topicu na niekoho ineho? Potrebujem byt Adminom topicu Zprávy o budoucích updatech RS aby som tam zmenil par veci. Cize da sa zmenit tvorca topicu (teda kovajda) na mna? Alebo aspon aby prvy post bol moj?

Wed 20. Mar 2013 21:08:57

Zařídím :)

Edit:
#1 - Dal jsem ti moda jak EoC, tak 07 Rska :p
#2 - Dal jsem tě tam jako autora :p

Wed 20. Mar 2013 21:48:04

Hele mam otazku, kedze jsem EOC neprijal za vlastni, kdyz chci jit na monstrum s mage, a mam polypore staff a full gano, jestli to na EOC staci jako takovy zakladni magic ubirac zdravi. Aby to slusne hitovalo a monstrum jsem nezabijel treba 5 minut. (kdybych nepouzival zadne ability)

Jinak jsem asi 2 minuty nemohl prijit na to, proc kdyz jsem klikl na Man Lv-2 to psalo nejakou hlasku a nehitovalo ho to rovnou. Ten spell jsem pak pozdeji nasel v tom magic booku.

- jinak jsem pak zkousel s tim jit na skeletona lvl 25 a hitnulo mu to za 600 1 rana, takze to asi tak k zahozeni neni :)

Wed 20. Mar 2013 22:35:54

Sun Wukchung wrote:Hele mam otazku, kedze jsem EOC neprijal za vlastni, kdyz chci jit na monstrum s mage, a mam polypore staff a full gano, jestli to na EOC staci jako takovy zakladni magic ubirac zdravi. Aby to slusne hitovalo a monstrum jsem nezabijel treba 5 minut. (kdybych nepouzival zadne ability)

Jinak jsem asi 2 minuty nemohl prijit na to, proc kdyz jsem klikl na Man Lv-2 to psalo nejakou hlasku a nehitovalo ho to rovnou. Ten spell jsem pak pozdeji nasel v tom magic booku.

- jinak jsem pak zkousel s tim jit na skeletona lvl 25 a hitnulo mu to za 600 1 rana, takze to asi tak k zahozeni neni :)

Sun neviem ako je na tom teraz polypore ale ked som ju skusal (december) tak bola dobra ale jednu vec ber na vedomie. Polypore je Air spell, cize monstra co maju Air spell weak tak im dokazes nahitovat velmi pekne. A zase niekde inde mozes casto missnut ale to je malo kedy pravdepodobne. Tam ide o to aby si mal velku Accuracy. A k tomu full gano. Je to dobra volba. Ma to velke def bonus a je to dobre ked nemas voida alebo drahsi armor cize odporucam. Hlavne mysli na to ze kazde monstra maju ine weaknes (aj ked niektore weak su nanic a nefunguju :D).
--------------
/off
Kovajda ale co som pisal PMku Ideal being tak som mu vravel ze ja tu nechcem mat nic. Ziaden rank a nie to este byt moderator. Ja nemam zas tolko casu aby som tu kazdy sledoval ci je vsetko ok :D... A za ten topic dakujem cez vikend sa na to pustim :).

Wed 20. Mar 2013 23:03:57

To není o tom, abys tu hlídal calý fórum a byl tu nonstop, to zvládnu sám :D Jde o to, aby sis mohl hlídat ten svůj topic ;)

Thu 28. Mar 2013 20:08:30

The World Wakes
Na začatie questu The World Wakes treba iba 140 combat.
Ale je tam ďalších pár požiadaviek.
Otázka je že či som schopný dokončiť quest a získať tie nové combat ability keď žiadnu z tých ďalších požiadaviek nespĺňam.
Čo vlastne získam/nezískam ak nespĺňam tie ďalšie požiadavky?
Ďakujem za odpoveď.

Fri 29. Mar 2013 12:50:04

Nové abilities by si mal dostať.
Extra rewards je asi len pár dialógov a možno dáke bonus exp.

Fri 29. Mar 2013 13:01:02

ja som dostal:
nejake tricko
3x 50k lampa
3x 100k lampa
slayer lampa 110k xps
prayer lampa 250k xps
ability

som na tom niako tak ako ty splnam len cmb

Fri 29. Mar 2013 17:07:08

A tam se v tom questu bojuje? Pokud jo, tak nic :|

Fri 29. Mar 2013 17:23:31

Sun Wukchung wrote:A tam se v tom questu bojuje? Pokud jo, tak nic :|

tak trochu ale je to lahke :wtfhash:

Fri 05. Apr 2013 14:12:43

Neaka mini recenzia ohladom Dungeon dual weapons a impa sa nenajde? :) Ake to je v dungu teraz a co tem imp presne dokaze?

Fri 05. Apr 2013 14:20:57

Imp, ak ho máš v inve, zbiera všetky charmy ktoré vymlátiš a dá sa prenastaviť, že namiesto toho aby ich zbieral, tak ti ich premení na summ xps
Gold charm 4 experience
Green charm 8 experience
Crimson charm 12 experience
Blue charm 16 experience

Sat 06. Apr 2013 17:03:29

Diky a da sa nastavit aj to ze napr za gold a green budu xp a crimson a blue bude zbierat?

Inak ludia. Skor ide o adminov a moderatorov. A hlavne o teba Kwaichi. Mohol by sa tu urobit len jeden topic ohladom RS eoc. Vsebecna diskusia. Lebo kwaichi sam vidis ze davas tu nove veci ktore pribudaju a mas tam len tak tak jeden komentar. O taky rok tu bude miliuon topicov... Nieje lepsie urobit jeden topic kde sa bude vsetko preberat a ukazovat co je nove? Taka obdoba toho co bolo na csrune - diskusia k novinkam.
Co vy nato?

Sat 06. Apr 2013 17:50:23

Duel wield v dungu som ešte neskúšal. Ale je to zbytočné strata bind slotu, čo si častokrát odnesie tvoj armour.
Čo som videl napríklad primal knives, hitovalo to hrozne málo. Rýchle zbrane by mohli mať možno výhodu na C1s, kde sú monštra malé lvls tak by si im rýchlo dával KO. Ale ak rýchlo spamuješ abilities, dáš rýchle KO aj s 2H.

Stále platí 2H weapon FTW.

Mokuin wrote: Mohol by sa tu urobit len jeden topic ohladom RS eoc.

Dobrý nápad, ale na druhú stranu, zaklať nové články ma baví :p