Re: Zprávy o budoucích updatech RS

Sun 08. Apr 2012 1:01:01

Leak
Zdroj: runescape.wikia - New Runescape Trailer

Nezmana zona (?)
Ludia na Wiki dali tieto dve obrazky k uncoming updates. Tieto obrazky by sa mali nachadzat v traileri, ktory nedavno vypustil jagex. Ten prvy obrazok mi trochu pripomina Dominion tower.. pozriet sa nemozem ist niesom teraz mmb :D... Ale ten druhy obrazok je urcite nieco co este len pride :)

Image
Image

Sun 08. Apr 2012 7:20:09

Myslím že dáky nový quest (už by bolo na čase :p) a môže byť spojený z Domin Tower.

Sun 08. Apr 2012 10:05:12

RuneShark channel youtube (James a Simon). A ich nazor k dalsim neznamim obrazkam ktore boli v trailer:

Kwaichi - Tiez by som ocenil neaky quest. Hlavne neaky dlhsi a pokracovanie neake pribehu ktory uz v rs je.

Sun 08. Apr 2012 10:41:03

Kwaichi - Tiez by som ocenil neaky quest. Hlavne neaky dlhsi a pokracovanie neake pribehu ktory uz v rs je.

tiez by som odcenil quest ale nieco väcsie napr s lucienom

Sun 08. Apr 2012 12:25:32

adda123654 wrote:

Spoiler:
To asi tezko - Lucien je mrtvy ;)

Sun 08. Apr 2012 12:55:23

1dedecek wrote:
adda123654 wrote:

Spoiler:
To asi tezko - Lucien je mrtvy ;)

tak asi mam zle informacie alebo nie som v obraze =p

Sun 08. Apr 2012 17:50:11

udělej si Ritual of the Mahjarrat a budeš v obraze :D

a pokud vim, tak tenhle měsíc budou další fremmy sagas, takže questu se dočkáte.

Sun 08. Apr 2012 18:43:48

Zamorak Cze wrote:udělej si Ritual of the Mahjarrat a budeš v obraze :D

ten mam ale asi som to domotal =p beriem spät co som napisal moja chyba

Wed 11. Apr 2012 20:54:29

Leak (po dnesnom update : 11.4.2012)

Pribudla nechtiac pevnina v Rimingtone. Mod Easty sa na forume vyjadril: "Whoops. Yeah, that's not meant to be there... Yet."... Cize mozeme tam ocakavat nieco v buducnosti.
(Mozno to nakoniec bude len remake dedinky.. :D)

Image

Fri 13. Apr 2012 21:28:11

Next update - 17-18.4.2012

Fremenik sagas (by mali byt.. no ten screen je epic ((Questari vedia preco)
Image

Fri 13. Apr 2012 21:42:50

Doufám, že tam nebude zase šílený požadavek na agil...

Sat 14. Apr 2012 9:49:26

ak to bude mať zas taký brutálny ending ako RotM, môžu rovno RS určiť pre 18+ xD

Sat 14. Apr 2012 10:41:54

Kwaichi wrote:ak to bude mať zas taký brutálny ending ako RotM, môžu rovno RS určiť pre 18+ xD

dufam ze bude =p take questy su super

Sat 14. Apr 2012 11:54:13

Podla toho co som si precital na forume... co pisali hraci a Mod.... Tak Sagas sa budu tocit okolo Bilrocha.... Hraci pisali ze ta zenska co tam stoji sa moze volat Moia a ze Mahjarati ju poslali aby nasla (zabila) Bilrocha... Taktiez Mod povedla ze na Warped Saga bude treba viac ako 99 Dung.. Cize kto este nema ma inspiraciu :D
Dnes bude mozno dalsi obrazok, pripadne zajtra.. uvidime :)

Sat 14. Apr 2012 16:50:25

Mokuin wrote: Taktiez Mod povedla ze na Warped Saga bude treba viac ako 99 Dung.. Cize kto este nema ma inspiraciu :D

lamo Zamyho nočné mory sa stávajú skutočnosťou :p

Sat 14. Apr 2012 21:53:08

Kwaichi wrote:
Mokuin wrote: Taktiez Mod povedla ze na Warped Saga bude treba viac ako 99 Dung.. Cize kto este nema ma inspiraciu :D

Do pičííííí :evil:

Sun 15. Apr 2012 11:27:39

Zamorak Cze wrote:
Kwaichi wrote:

Do pičííííí :evil:

Ono vraj to mod spomenul v Q&A.. :D tak mozno ma moj zdroj oklamal a nebude tomu tak.. Treba prelistovat tie strany :D

Tue 17. Apr 2012 16:33:17

INFO:
Tento tyzden nebude game update.. Update bude len Technical, chcu nieco aplikovat aby sa im lepsie davali game updates.. Cize Sagas az o tyzden bohuzial.

Fri 20. Apr 2012 17:44:47

Kedze sa update pretiahol o tyzden tak dnes dal Jagex dalsie screen:

Fremenik saga v2
Image
Image
Image

Fri 20. Apr 2012 19:17:06

Vyzerá to pekne, ale skôr ma zaujíma RC guild update, o tom sa ešte nič bližšie nevie? :p
Resp aspoň či tam bude treba nejaké ess/runy na obetovanie alebo sa všetko dostane ako v GOP.

Fri 20. Apr 2012 19:32:19

Kwaichi wrote:Vyzerá to pekne, ale skôr ma zaujíma RC guild update, o tom sa ešte nič bližšie nevie? :p
Resp aspoň či tam bude treba nejaké ess/runy na obetovanie alebo sa všetko dostane ako v GOP.

To nikto z vas necita Q&A? .. Mod tam spomenul (mozno aj srandoval). Ze to bude niekolko krat vacsie ako Lava Flow a budu tam agility prekazky medzi tym.. Bude treba essencie (vraj sa tam budu dat aj neako ziskat ale to neviem).. A pouche tam budu taktiez, no neviem ci nove alebo tie klasicke.. Jedno je jasne ze budu tam lepsie xp ako v ZMI.

Fri 20. Apr 2012 21:57:54

Mokuin wrote: budu tam lepsie xp ako v ZMI.

Další zlehčování hry.....

Fri 20. Apr 2012 22:35:12

Mokuin wrote:To nikto z vas necita Q&A?

a ja že na to tu máme teba :D
thx, celkom ma táto správa potešila

Fri 20. Apr 2012 23:49:38

Kwaichi wrote:a ja že na to tu máme teba :D
thx, celkom ma táto správa potešila

Tak prave ze nie lebo ja som ich necital poriadne.. Ja neviem po anglicky tak dobre aby som rozumel co tam pisu.. tie info mam od kamosa co cital.

A zlahcovanie hry... Azda nedaju minihru co bude mat horsie xp.. to by tam nikto nechodil.

Fri 20. Apr 2012 23:56:02

Mokuin wrote:A zlahcovanie hry... Azda nedaju minihru co bude mat horsie xp.. to by tam nikto nechodil.

Představ si to jak se sereš s RC přes ZMI a teďka ti addnou minihru kde je 2x tak víc xp/h...Tak kdyby tam vymysleli nejakou odměnu, za kteoru by to stálo, ale to by bylo asi moc pracný....zjednodušit to to je hlavní...nechci to vidět za 5 let.