Re: Zprávy o budoucích updatech RS

Fri 09. May 2014 9:12:56

heh, monštrá z BA vyzerajú dosť nechutne

Sun 11. May 2014 9:14:25

Thu 15. May 2014 14:32:01

Obrázky nových concept artov:
Elf Capes - zrejme delenie elfov na jednotlivé klany (9):
Image

Dungon pre nového bossa - spider boss?
Image

Thu 15. May 2014 14:38:45

Vypadá to zajímavě.. :D Už se na to teším :p

Thu 15. May 2014 15:04:24

No, kedže predbežne vyhráva klasický halloween event nad týmto pavúčim ( poučenie z facepunch minigame a trápneho eventu ) rozpracovaný projekt šikovne využili a miesto pavúčieho eventu tu bude pravdepodobne pavúči dung ( ako qbd lair ). A k tým plášťom ? typujem že tu bude mať niečo spoločné aj s nejakým questom alebo guildami ktoré by tu už mohli po 10. rokoch pridať ;) Ak nie tak asi niečo ako v keldagrime tí trpaslíci --> rôzne súperiace firmy. Mne sa páči najviac čierny tak snáď sa bude dať získať :3

Samozrejme sú to len moje dohady v ktoré verím :)

Thu 15. May 2014 20:49:33

podľa mňa sú tie capes spojené s elf city, možno odmena za quest ktorý sprístupní mesto

v elf city by sa mali efovia delit na rody/klany/guildy, každá zameraná na iní skill
tieto capes ich budú pravdepodobne reprezentovať

ktorý z nich je podľa vás na agil?

predpokladám:

herb / hunter / divi / summon / prayer
mining / agil / slayer / farming

vaše názory?

Thu 15. May 2014 21:28:49

herb?/hunt/divi/summon/pray-new skill ?
agil-magic/thiev/slay/wc

Síce viem, že elfovia sú všade rangedi, odkedy som zistil že wp je wrong person, nie well played; nič ma tu už neprekvapí hehe.

Fri 16. May 2014 20:12:05

6 nových necklacov! Upgrade Hexhunter bowu! Pet Blink, ak vás dobehne tak 6k damage hit!

Fri 16. May 2014 23:44:01

Kwaichi wrote:podľa mňa sú tie capes spojené s elf city, možno odmena za quest ktorý sprístupní mesto

v elf city by sa mali efovia delit na rody/klany/guildy, každá zameraná na iní skill

vaše názory?

Tu mas / mate odpoved. Od utorka to je na main page :).

PDF dokumento elf city. Prva cast. Sa cudujem ze to este nemate nikde prelozene.
https://cdn.runescape.com/assets/docs/e ... Voices.pdf

Mon 19. May 2014 22:42:34

12-May-2014 11:14:43 Last edited on 12-May-2014 17:31:26 by Mod Harrison
Hi everyone, there have been a few changes to some bosses in the combat beta which can be seen listed below :)

Nex
-The main tank for some of her multi-target attacks take 50% more damage.
-Damage from Smoke bullet, Shadow Smash and Ice prison all increased.
-Blood Phase sacrifice counter reduced by 1, making this 4 attacks until she begins to siphon allowing Nex to cycle attacks in this phase slightly faster.
-Wrath on death damage increased to be potent once again.

Kalphite King
-When the Kalphite King spawns it can now randomly choose what to start with (melee/ranged/magic).
-An issue with stunning the Kalphite King too much causing a 'double green' (killing the voker instantly, then re-greening them whilst they are dying) to happen has potentially been resolved.
-Lowered damage from minions spawning in the area.

Bandos, Armadyl, and Saradomin GWD
-Bandos, Armadyl, and Saradomin have all had their main style of attack buffed significantly to match what they previously would of hit on players if they were not protecting from the main attack style. Having the correct prayer on will reduce 95% of damage however.

Dagannoth Kings
-The Dagannoth Kings are now far more accurate and hit harder, however 95% of the damage can be blocked by praying the correct style against them.

Queen Black Dragon
-The standard fire breath damage has been increased.
-Her head bite attack will now deal more damage.
-The damage taken in the side of the extremely hot flames attack attack has been increased.
-The Tortured Soul's melee and special attack damage has been increased.

Sat 24. May 2014 5:11:06

Mokuin wrote:
Kwaichi wrote:podľa mňa sú tie capes spojené s elf city, možno odmena za quest ktorý sprístupní mesto

vaše názory?

Tu mas / mate odpoved. Od utorka to je na main page :).

PDF dokumento elf city. Prva cast. Sa cudujem ze to este nemate nikde prelozene.
https://cdn.runescape.com/assets/docs/e ... Voices.pdf

uz na tom delam 50% mam done ale kedy to dodelam nevim takze...
Image

Tue 27. May 2014 10:04:32

Image

Nový boss, mal by prekonať Voraga

Tue 27. May 2014 10:42:59

Překonat voraga? Sak tohle ma byt ten sólo boss ne ? Sólo boss nebude nijak moc tezky

Tue 27. May 2014 14:57:41

ano dalsi boss ma byt solo... preto porovnavaniu s voragom nechapem...

Tue 27. May 2014 14:59:29

Matonym wrote:Image

Nový boss, mal by prekonať Voraga

Vyzera to jak Venenatis co je na OSRS :akon:

Tue 27. May 2014 17:53:30

It'll be solo with mechanics/difficulty that scales up to support a duo mode.

Image
Image

Image

Image
Image

Tue 27. May 2014 19:31:15

pavúk? len to nie
Som zvedavý čo bude dropovať. Dúfam, že spider legg - novú mage 2h weapon lv 90 :lol:

Neviem prečo obtiažnosť bossa porovnávate podľa toho koľko ľudí s ním má bojovať.
Je by som to skôr posúdil podľa zakomponovaných bojových mechanizmov, sile útokov (max hit), rýchlosti ich striedania a smrteľnosti kombo útokov( KK - vyskočia minions a hodí blue balls).

BTW kto vraví že Voraga prekoná práve "obtiažnosťou"? :D

Tue 27. May 2014 22:45:09

Prave som to tu chcel hodit. Ale vidim ze Mato je na reddite castejsie ako ja :D.
K obtiaznosti rs bossov mam svoju mienku.... ale to sa skor hodi to ineho topicu :).

Tue 27. May 2014 23:04:15

Kwaichi wrote:pavúk? len to nie
Som zvedavý čo bude dropovať. Dúfam, že spider legg - novú mage 2h weapon lv 90 :lol:

Neviem prečo obtiažnosť bossa porovnávate podľa toho koľko ľudí s ním má bojovať.
Je by som to skôr posúdil podľa zakomponovaných bojových mechanizmov, sile útokov (max hit), rýchlosti ich striedania a smrteľnosti kombo útokov( KK - vyskočia minions a hodí blue balls).

BTW kto vraví že Voraga prekoná práve "obtiažnosťou"? :D

a cim by ho mel prekonat? cenou itemu? silne pochybuji ze solo boss bude dropovat neco drazsiho nez seis pak by ho mohl prekonat v "jedinecnosti" taktiky....tbh ta posledni vec koho to zajima :D
fagex radsi si oprav servery uz ti zase padli -.-

Wed 28. May 2014 8:53:00

no prislo by mi vhodnejsie porovnavat napriklad s qbd ale to je "boss" ktory je za 2min dole...

Sat 31. May 2014 14:48:28

Behind the Scenes - June

Legacy Mode and Combat Improvements Beta

Free players and members

Legacy Mode je spôsob hrania modernej hry v tradičnom vzhľade a s pocitom aký vás počas hrania sprevádzal pred niekoľkými rokmi, bez potreby učiť sa nový bojový systém. Zahŕňa starý "resizable a fixed window" interface, boje bez využívania abilít, menej HP (max 990) a to všetko v kombinácii s prístupom k najnovšiemu obsahu v Runescape.

Update prinesie zmeny pre všetky 3 bojové štýly, navráti do hry špeciálne útoky, critical damage hit bude určený na základe strength bonusu a opäť sa bude cmb počítať na základe 138 cmb lvl formulky.

Na update sa stále pracuje, ak chcete aby vo finálnej podobe čo najviac podľa vašich predstáv, zúčastnite sa combat beta testu, ktorý sa sprístupní počas júna pre všetkých hráčov a vyjadrite svoje názory (priamo na CSF fórea my to pošleme ďalej Jagexu)

The Mighty Fall

Members only, Master-level quest

Zanik, Bork, General Graandor a ďalšie známe postavy majú svoj podiel na tournamente na vo svete Yu'biusk, konajúcom sa v na pamiatku Bandosa. Goblini, orkovia a trollovia si od sútaže sľubujú nájdenie nového zmyslu života a možno aj nového vodcu, ktorý nahradí Bandosovo miesto.

Quest bude plný súbojov s bossmi, ktorí preveria vaše schopnosti narábania s mečom. Odmenou za quest bude okrem exp aj nová melee 2h zbraň.

Image

Uzatvárajte stávky, kto vyjde zo sútaže ako víťaz?

Požiadavky na quest:
Lvl:
Attack 79
Strength 79
Constitution 78
Defence 72
Slayer 69

Splnené questy:
The Chosen Commander
Missing, Presumed Death
My Arm's Big Adventure

+ Minihra:
Porazený Bork

Skillchompas

Members only, new skill training methods

Nový zlepšovák na tréning: Mining, Fishing, Woodcutting a Divination.
Chytíte ich do škatule, box trap, rovnako ako chinchompy, na čo je potrebný Hunter lv 29 - 89. Počas tréningu s nimi dostanete 10% exp bonus do skillu a zvýši sa pritom šanca na úspešné vykonanie skilling akcie, pri divi vyššia šanca na enriched memory z whispu.

Jediné odporúčanie na záver. Nepozerajte sa do smutných očí skillchompy práve v okamihu, keď vybuchne.

The Road to Elf City and Elf Graphical Improvements

Members only, summer membership offer and area improvements

Brány elfského mesta Prifddinas sa otvárajú túto jeseň. Skilling požiadavky na vstup do mesta predstavujú dlhú cestu samu o sebe.

Image
Elf City Max Guild Concept

Počas leta môžete získať skilling aura a exp bonus z Crystal amuletu (predplatné 3 mesiace memebrship) ktoré vám na tejto ceste trocha pomôžu.

Amulet taktiež pomôže pri zbere elder tree seeds a crystal motherlode shards, ktoré budú mať využitie po otvorení brán Prifddinasu.

Vstup do mesta vyžaduje dokončenie elfkej quest ságy.

V rámci príprav dostané elfské prostredie tento mesiac grafický update, zahŕňa to: Underground Pass, Lletya, Iorwerth Camp a Temple of Light. Isafdar sa tak stane ešte kúzelnejším ako doteraz.

SKill a quest požiadavky na letný Elf Quest and mesto elfov sú:

Agility 75
Construction 75
Crafting 75
Dungeoneering 75
Herblore 75
Mining 75
Prayer 75
Ranged 75
Summoning 75
Woodcutting 75

Catapult Construction
Within the Light

Tajné dokumenty z elfského meta:

Download the Elf City Design Document - Part 1
Download the Elf City Design Document - Part 2
Download the Elf City Design Document - Part 3

Listen to our podcasts

Solomon's Store and Treasure Hunter

Pribudnú Vyrewatch a Aviansie outfity, nové teleport animácie inšpirované strašidelnými filmami: Frankenstein, Wolfman a Mummy, dostupné v krátkej a dlhej verzii.

Treasure Hunter - Lucky Clover promotion - štvorlístok, prinesie nám počas 2 týždňov skutočne nejaké šťastie?

Nový predmet: Spring Cleaner - rozloží niektoré nechcené dropy z monštier a buď ich časti pošle do banky alebo premení na bonus exp.

~ Mod Mark a Kwaichi

Pôvodný článok: BTS - June

Sat 31. May 2014 18:08:13

mi se to elfí město začíná líbit. Takováto end-game lokace v RS chyběla a je to jedna z věcí, ve kterých za ostatníma MMO zaostává. Jo, asi jsem pro. Aspoň tam rychle dodělám max cape a budu moct do té über zóny :D

Sat 31. May 2014 18:33:05

Radanek wrote:mi se to elfí město začíná líbit. Takováto end-game lokace v RS chyběla a je to jedna z věcí, ve kterých za ostatníma MMO zaostává. Jo, asi jsem pro. Aspoň tam rychle dodělám max cape a budu moct do té über zóny :D

chlape to nechces.... jakmile to pridaji dojebe se to jeste vice mining pujde jebat jako ivy takze afk 100k/h dalsi co je crystal tree co si budou sazet hraci gg pridaji elder tree, nejspise tam bude i ten novy agil course
nejake bonfire kde ma byt vice xp nez jinde boze to mesto bude takove tons of xp az .....
na to mesto bylo tolik polls a buhvi kolik veci oni nezverejnili a bude tam,
vpodstate cele rs se presune do toho mesta a zbytek sveta bude opusteny uz uplne jak uz je ted

to fakt nikdo v tom jagexu nepremysli? .....

Sat 31. May 2014 23:59:53

snaží se udržet mrtvou hru nad vodou a vyždímat z ní poslední prachy co to jde, tak jim to neber :D

Sun 01. Jun 2014 0:41:52

jakube33 wrote:
Radanek wrote:mi se to elfí město začíná líbit. Takováto end-game lokace v RS chyběla a je to jedna z věcí, ve kterých za ostatníma MMO zaostává. Jo, asi jsem pro. Aspoň tam rychle dodělám max cape a budu moct do té über zóny :D

chlape to nechces.... jakmile to pridaji dojebe se to jeste vice mining pujde jebat jako ivy takze afk 100k/h dalsi co je crystal tree co si budou sazet hraci gg pridaji elder tree, nejspise tam bude i ten novy agil course
nejake bonfire kde ma byt vice xp nez jinde boze to mesto bude takove tons of xp az .....
na to mesto bylo tolik polls a buhvi kolik veci oni nezverejnili a bude tam,
vpodstate cele rs se presune do toho mesta a zbytek sveta bude opusteny uz uplne jak uz je ted

to fakt nikdo v tom jagexu nepremysli? .....

True dat :akon: