Nostalgická vteřinka

Mon 31. Aug 2015 15:22:50

Dobrý den všem,

Runescape znám už pěknou řádku let, bylo to vlastně první MMORPG, na které jsem v životě narazil...to se psal si rok 2003, od té doby jsem hrál s přestávkama až do dob RS3. Teď jsem na neschopence a už jsem nevěděl, co hrát, tak jsem zkusil po letech to nažhavit. Koukám, že Oldschool RS je najednou gratis, tak jsem se regnul a už killim slípky, kradu iron arrows lukostřelcům a sbírám cowhides, abych měl na steel scimmy. S tou hudbou je to vážně arádní nostalgie. Je divný, že jsem za celou svoji hráčskou karieru zkoušel milardy her, ale vždycky jsem se vrátil k týhle krávovince. Ani nevim, co mě na tom tak láká? Předhánět se v EXPech? Fakt nevím, ale ta hra má prostě svoje kouzlo....

Jsem moc zvědavej, jak to vypadá s komunitou na tomhle Oldschool serveru apod. Všechno to prozkoumám.

No, to bylo jen tak na okraj, trocha zavzpomínání. Jdu Expit jak ďas..

Nechť se Vám všem daří.

Re: Nostalgická vteřinka

Mon 31. Aug 2015 17:44:29

Ahoj, mozna o tom uz vis. Mame komunitu na "oldschoolu", kde se lidi schazi na clan chatu - "csfo".
Jinak ja videl poprve nejake mmo hrat nekoho ve skole na stredni asi v roce 2002, ta hra se jmenovala Ultima Online, ale jak jsem videl, ze tam spolupracuje s ostatnimi hraci, tak me svet mmo her zacal zajimat ;) A pak pozdeji jsem presel k RS.