Wyverns

Mon 23. Mar 2015 1:48:40

Image

Slusny trip :P

Podle logu jsem celkove zabil 1938 wyvernu.. takze docela luck :D

Re: Wyverns

Mon 23. Mar 2015 14:27:00

10%

Mon 23. Mar 2015 17:17:49

Hlavně chat - Nic mi nepadá tvl, jen občas rune junky :DDDDDD

Mon 23. Mar 2015 17:31:30

To jsou Skeletal wyverns? Pokud jo, tak trosku nechapu, jak jsi tam mohl vydrzet tak dlouho (pokud je teda nezmenili) ;) Jinak gratz k visage.

Mon 23. Mar 2015 17:55:54

Sun Wukchung wrote:To jsou Skeletal wyverns? Pokud jo, tak trosku nechapu, jak jsi tam mohl vydrzet tak dlouho (pokud je teda nezmenili) ;) Jinak gratz k visage.

Nevim, jak to na nich fungovalo predtim, ale ted staci pockat prvnich cca 10 min co jsou aggressive a pak si je jako ranger uz jen easy zaseknes o tu skalu uprostred..

Dark wrote:Hlavně chat - Nic mi nepadá tvl, jen občas rune junky :DDDDDD

Na osrs ti tam zpravy v pm vydrzi i nekolik hodin a tohle zrovna byla dost old msg :mrgreen:

Mon 23. Mar 2015 17:56:26

Sun, na oldu je to jeden z předních výdělků - zhruba 1,1m/h ;-)
A Mikel, gratz k viss, drop rate je 1 : 10,000.
I mě osobně padla viss z wyvernů - na čtvrtý kill v životě :-) Před pěti lety :D

edit: Mikel, kde máš kosti???? :D

Mon 23. Mar 2015 18:09:44

Void ti pristane, rng lv? :p

GL na ďalší vissage, tipujem že ti padne do 5k kills.

Mon 23. Mar 2015 18:43:20

OldSkill Pig wrote:edit: Mikel, kde máš kosti???? :D

Zahrabavam.. :D

Kwaichi wrote:Void ti pristane, rng lv? :p

89, dneska snad 90 8-)

Mon 23. Mar 2015 22:26:55

Mikel Cz wrote:
Sun Wukchung wrote:To jsou Skeletal wyverns? Pokud jo, tak trosku nechapu, jak jsi tam mohl vydrzet tak dlouho (pokud je teda nezmenili) ;) Jinak gratz k visage.

Nevim, jak to na nich fungovalo predtim, ale ted staci pockat prvnich cca 10 min co jsou aggressive a pak si je jako ranger uz jen easy zaseknes o tu skalu uprostred..

No co si pamatuju tak tam nebyl zadnej safe spot. (anebo jsme tehdy byli blbi a nevedeli o nem? :akon: :D )

Tue 24. Mar 2015 14:58:50

Sun Wukchung wrote:
Mikel Cz wrote:

No co si pamatuju tak tam nebyl zadnej safe spot. (anebo jsme tehdy byli blbi a nevedeli o nem? :akon: :D )

Je tam toho dost, bud primo u vchodu nebo si je zaseknout o kterykoliv roh te skaly uprostred

Tue 24. Mar 2015 15:30:12

G@y
Gl na daldalší :*