OSRS CLAN CHAT a vseobecne cz/sk osrs komunita

Thu 19. Feb 2015 18:02:27

Takze po tom co se tu posledni dobou deje sama flame war na cc a podobne si rikam proc vlastne vsichni chodime na csfo clan chat ?

neexistuje tady nikdo kdo by se staral o s prominutim kokoty hitlerovce a kickoval to z clan chatu
takze bych se chtel zeptat matonyma nebo kdo tady vlastne tomu foru nebo aspon tomu co z nej zbylo sefuje jestli by nebylo mozny nejak stanovit moderatory na clan chat aby tady ty flame wary resili?

a ne opravdu nestaci ze 2 lidi tam maji stribrnou star se kterou nemuzou nic
takze te prosim oooo vsemocny admine tohoto rozpadleho clanu,prazdneho fora a rozhadaneho clan chatu, prosimte vyber par normalnich lidi co se tady o ty veci budou starat a nenechavej si vsechnu "moc" jenom pro sebe

urcite se mnou bude souhlasit vetsina osrs komunity a tech co chodi na csfo cc
dejte treba hlasovat o tom kdo na cc dostane pravomoce nebo ja nevim ale dopici neco s tym delejte

Re: OSRS CLAN CHAT a vseobecne cz/sk osrs komunita

Thu 19. Feb 2015 19:38:03

obrizka uz nejestvuje?

Thu 19. Feb 2015 19:57:18

nene.. vetsina je na csfo... ale nejak se tu neresi lidi co by se tam o to starali... hvezdu ma par lidi co stejne skoro nehraji
a pak se tam deje to co se tam deje....

Thu 19. Feb 2015 19:59:32

Súhlasím s tebou, Lukasek... Ja hrávam len veľmi málo, ale stále tam vidím nejaký flame.
Radqo wrote:obrizka uz nejestvuje?

Pokiaľ dobre viem, tak na obrizku už riadne dlhú dobu ľudia nechodia.

Thu 19. Feb 2015 20:25:04

hral som teraz hodinku a fakt to treba riesit, lebo niekori su tam uplne mimo realitu.

Thu 19. Feb 2015 22:51:30

Na csfo cc som nebol dávno, začnem tam chodiť pravidelne a trochu dopomôžem.

Mohol by si mi do PM napísať nejaké mená ľudí, ktorí vyrábajú flamewars alebo celkovo zneprijemnuju ostatným život na friends chate?

Fri 20. Feb 2015 8:35:08

+1 aj ja uz na to nemam nervy citat stale tie ich hluposti

Fri 04. Sep 2015 21:58:27

Pročítám celé fórum, abych se po letech bez RS vrátil jakž takž do dění a tohle mě pobavilo :D Já osobně jsem skončil s hraním hlavně kvůli trapnýmu a povýšenymu chování většiny CZ/SK hráčů RS (já mám level 99 slayer, vykuřte mi všichni prdel - častý jev). Tak tomu bylo ale vždy, co je RS RSkem, tak nevím, že Vás to překvapilo až v roce 2015 :D Trochu pozdě to řešit, když už je po téměř celé komunitě veta...škoda, ale snad se ještě nějací staří dobří lidé navrátí.

Sun 06. Sep 2015 16:22:05

Když ono to je těžký .. já třeba ty "hitlerovce" kickuju/banuju na potkání a ti pak chodí brečet za Matonymem a spol. Tím pádem ze mě udělají největšího zmrda.. tím pádem se ban hned maže a jde vše od začátku .. Proto jsem se na nějaký kickování z vysoka vysral .. ať si to řeší někdo jinej. Stanovily se tu nějaký pravidla a ikdyž je kickeři dodržují, tak jsou za to potom zjebáni oni! A ano jsem vulgární jak to prase, ale v tomhle případě už to jinak nejde ..

Sun 06. Sep 2015 18:55:51

Sqscagas wrote:Když ono to je těžký .. já třeba ty "hitlerovce" kickuju/banuju na potkání a ti pak chodí brečet za Matonymem a spol. Tím pádem ze mě udělají největšího zmrda.. tím pádem se ban hned maže a jde vše od začátku .. Proto jsem se na nějaký kickování z vysoka vysral .. ať si to řeší někdo jinej. Stanovily se tu nějaký pravidla a ikdyž je kickeři dodržují, tak jsou za to potom zjebáni oni! A ano jsem vulgární jak to prase, ale v tomhle případě už to jinak nejde ..

S tímto musím souhlasit, taky jsem dostal težce vynadáno, za několik mých aktivit

Mon 07. Sep 2015 1:33:53

Sqscagas wrote:Když ono to je těžký .. já třeba ty "hitlerovce" kickuju/banuju na potkání a ti pak chodí brečet za Matonymem a spol. Tím pádem ze mě udělají největšího zmrda.. tím pádem se ban hned maže a jde vše od začátku .. Proto jsem se na nějaký kickování z vysoka vysral .. ať si to řeší někdo jinej. Stanovily se tu nějaký pravidla a ikdyž je kickeři dodržují, tak jsou za to potom zjebáni oni! A ano jsem vulgární jak to prase, ale v tomhle případě už to jinak nejde ..

ako moze byt nazor cloveka, co robi bordel pre maťa relevantnejší ako nazor toho, kto je opravneny udrziavanim poriadku na chate? :D

Mon 07. Sep 2015 13:16:12

Bohužel toto znám z dřívějších dob na Elektrik fc, kdy tam chodili dělat bordel Snap a jeho parta dementů... Nakonec byl ban vždy odvolán :| . Prostě udělat screeny, ať jsou důkazy, a permanentně zabanovat a banovat další účty, místa v ignore listu je dost.

Mon 07. Sep 2015 20:25:09

Hyger3 wrote:Bohužel toto znám z dřívějších dob na Elektrik fc, kdy tam chodili dělat bordel Snap a jeho parta dementů... Nakonec byl ban vždy odvolán :| . Prostě udělat screeny, ať jsou důkazy, a permanentně zabanovat a banovat další účty, místa v ignore listu je dost.

Odscreenováno -> zabanováno -> odbanováno .. takhle to jde na tomhle cc od začátku ...

Mon 07. Sep 2015 23:18:36

Hitlerovci by mali mať ban už len za meno, to čo sú za dementov sa dalo očakávať taktiež.

Thu 10. Sep 2015 19:09:21

A já jsem údajně ten co kickuje ze srandy. Jestlii si myslíte, že tohle není důvod ke kicku, tak nechci být dál součástí téhle po**bané "komunity" ... jen pro info .. nekicknul jsem ho

Image
Image

a tohle se tu děje každý den ..

Fri 11. Sep 2015 19:27:16

:facepalm:

Jedine riesenie je ich hodit do ignore ak teda perm bany nefunguju..

Sun 08. Nov 2015 14:46:45

Pokud mi date prava na kick a ban, tak se o ne klidne postaram. Nemam k nim citove vazby a hate z jejich strany me trapit nebude.