Mod Ronan si strihá #BowlCut účes po prehaní stávky

Wed 22. Oct 2014 15:00:02

Mod Ronan sa stavil s Mod John C, že jeho tweet o Ronanových vlasoch nezíska za 24 hodín 1000 retweets. A to bola osudová chyba. Johnovi sa to s podporou komunity podarilo a tak si môžeme pozrieť video celej akcie na vlastné oči.

Ronanov účes bol na internete známy ako #BowlCut, po našom účes ako podľa "účes podľa šerbľa-kýbla-hrnca-lavóra..." RIP #BowlCut

Čo poviete na jeho nový účes?

Re: Mod Ronan si strihá #BowlCut účes po prehaní stávky

Wed 22. Oct 2014 15:28:05

Neni to zas takova skoda. :D Ty vlasy mu za chvili dorostou, to u me by byla naprosta tragedie :D

Wed 22. Oct 2014 15:52:17

šak to není podle hrnca

Wed 22. Oct 2014 15:53:38

Správne, ja sa takto strihám už možno rok. Kedysi som mal trošku dlhšie vlasy ako Ronan pred strihaním a keď sa pozriem s5ne, je to strašné.

Chlap má mať krátke vlasy, a ak nie so strojček tak aspoň také, aby nevyzeral ako Ronan pred strihaním, nech spraví nejakého kakaša alebo čo s gélom :D Len nie BowlCut.

Wed 22. Oct 2014 16:19:29

srr ze budem nadavat ale mal som tazky den

ako to ku*va ze taketo decko spi*ene robi v takejto firme... aj ja chceeem vyje*ane slovensko poku*vene idem odtialto het hned ako sa bude dat... srr guys :akon:
Last edited by kanon_PvM on Wed 22. Oct 2014 16:34:56, edited 1 time in total.
Reason: nech to nieje až tak vulgárne

Wed 22. Oct 2014 17:25:30

PREČO NA SLOVENSKU NIE SU TAKETO BARBER SHOPY!

Same panske holicstva, kde strihaju zeny.

Wed 22. Oct 2014 17:49:45

kanon_PvM wrote:Správne, ja sa takto strihám už možno rok. Kedysi som mal trošku dlhšie vlasy ako Ronan pred strihaním a keď sa pozriem s5ne, je to strašné.

Chlap má mať krátke vlasy, a ak nie so strojček tak aspoň také, aby nevyzeral ako Ronan pred strihaním, nech spraví nejakého kakaša alebo čo s gélom :D Len nie BowlCut.

mam stejny nazor na vlasy, kratke, zadny vlasaty manicky, ze maj delsi vlasy jak pulka holek co znam

Wed 22. Oct 2014 18:32:42

Pre vás su dlhšie vlasy asi aj 5cm ne? :D

Ja zvyčajne v lete mávam boky takmer vyholené a na temene o trochu dlhšie a v zime si nechávam dlhšie, občas až moc. Dohola alebo nakrátko som ešte nebol nikdy ostrihaný, dajte mi dôvody, prečo to tak preferujete. Aerodynamika?

Chlap má mať krátke vlasy

S týmto nesúhlasím, každý nech si má také vlasy, aké chce :D

Wed 22. Oct 2014 19:08:56

Chlap má mať krátke vlasy. Ale nie, ja som tiež nosieval dlhšie vlasy ( ako som písal ) až som raz mal problém s pokožkou hlavy a gélmi ktoré som používal. Neznesiem dlhé vlasy proste :D
K tomu pri cvičení neznášam, keď mi pot steká/kvapká z vlasov a tak, proste NE!

A keď už máš dlhšie vlasy tak si sprav nejaký účes, nech to nejak vyzerá a nie vstaneš a ideš.

V irl/fcb mám fotku, také vlasy zvyčajne mám, teraz mám dlhšie pretože sa mi nechce ostrihať sa :D

Wed 22. Oct 2014 19:12:23

Gumicka resi vse :D

Ja s kratkymi vlasy vypadam jak ocas :D

Jako nerikam ze ted nevypadam ocasovsky, ale ne tak moc :D

Wed 22. Oct 2014 19:41:12

kanon_PvM wrote:A keď už máš dlhšie vlasy tak si sprav nejaký účes, nech to nejak vyzerá a nie vstaneš a ideš.

Presne. Raz som si nechal asi pol roka, alebo aj viac bez strihania rásť vlasy a vyzeral som jak hubička (fotka). Teraz po rokoch si dávam len facepalm za taký účes.

*Podotýkam, že na tej fotke mám o 3 roky menej a o 10 kíl viac :D

Wed 22. Oct 2014 20:06:17

Axl101 wrote:*Podotýkam, že na tej fotke mám o 3 roky menej a o 10 kíl viac :D

a futbalový dres, aby toho nebolo málo. :D

Wed 22. Oct 2014 20:35:07

Vlastne je to len tričko :akon: