Nemuzu se dostat do hry

Sun 20. Jul 2014 19:27:56

Ahoj, mam problem, nemuzu se dostat do hry, kdyz zvolim Play Now!, tak se objevi akorat prazdne okno a nic se nedeje. Javu mam posledni, tj SE 7 U65. RS3 normalne jede. :akon:

Re: Nemuzu se dostat do hry

Sun 20. Jul 2014 19:51:19

no nevim jestli myslis to co se me taky nekdy stane ale pomuze me tak refresh nebo jinej prohlizec

Sun 20. Jul 2014 23:28:40

No tohle bohuzel nepomaha, po refresh je porad ten blank screen a na jinych prohlizecich take.

Tue 22. Jul 2014 2:05:01

Já mám uplně to samý akorát nežčerná ale zbělá :D

Tue 22. Jul 2014 13:20:07

No a treba nevim jak to je u jinejch prohlizecu ale treba na firefoxu me to haze porad at si aktivuju zasuvne moduly jinak pak mi to taky nejde kdyz tak neudelam :D

Tue 22. Jul 2014 17:15:54

vcera jsem, protoze Kwaichi trval na presvedceni, ze OSRS je uplne free, se s tim mrdal snad 2 hodiny a nakonec jsem to vyresil behem peti minut - tucniaak tady nekde daval navod na oficialniho OSRS klienta. Ten funguje. #GS

Akorat nic neprejmenovavej, jen udelej ten posledni krok s prepsanim te cilove stranky, "runescape" na "oldschool" neprepisuj, ani v jednom z pripadu (kdyby to nefachalo, tak to zkus prepsat, ale ja to prepsal a jebalo mi to, tak sem to pak zkusil nechat tak a tradaaa, byl sem tam - ted uz jen mit mmba :D )

edit: link zde viewtopic.php?f=369&t=6048

Tue 22. Jul 2014 22:58:34

Diky Mirku, funguje to. Jen jeste vyresit pres co budu spoustet RS3, kdyz odted spoustim OSRS pres clienta :) Nejake napady? Mam SwiftKit a Firefox, neni neco lepsiho?

Tue 22. Jul 2014 23:22:14

ja mam vedle v dokumentech slozku "runescape" a slozku "oldschool" a dycky si z toho jen zkopcim ten soubor, ktery prepisujes podle toho, co jdu hrat :D (teda, osrs zatim ne, ale jestli budu, tak to tak budu delat)

Tue 22. Jul 2014 23:46:49

Tak asi jsem to vyresil: slozku Oldschool jsem tam mel uz z drivejska, vytvoril jsem si jeste jednoho zastupce ciste pro osrs, takze ted mam 2 zastupce vedle sebe, jednoho pro RS3 a jednoho pro OsRS :D
Image

Thu 24. Jul 2014 11:36:14

Sun Wukchung wrote:Tak asi jsem to vyresil: slozku Oldschool jsem tam mel uz z drivejska, vytvoril jsem si jeste jednoho zastupce ciste pro osrs, takze ted mam 2 zastupce vedle sebe, jednoho pro RS3 a jednoho pro OsRS :D
Image

Ja to tak mám odkedy vzniklo OSRS a všetko pekne funguje :)