[OSRS] OldSchool Behind the Scenes

Thu 05. Dec 2013 19:06:18

V tomto topiku nájdete vždy aktuálne OSRS BTS video a s ním aj priestor podeliť sa o vaše názory na plánované updaty, či prečítať si čo si o tom myslia ostatní.

Tu je aktuálne BTS video pre December

Ako to hodnotíte?

Re: [OSRS] OldSchool Behind the Scenes

Sat 07. Dec 2013 16:04:02

Hmm, Agil vyzerá zaujímavo :D

Sat 07. Dec 2013 16:32:09

No partyhat set jako reward za christmas event asi nebude nejlepsi napad pro ekonomiku RS, ale co aspon trosku merchnu :D

Sat 07. Dec 2013 18:15:09

Usnadněním agility pro mě končí veškerá kariéra v rs 07:D jedinej skill kterej mě tam bavil a takhle ho pokazit...myslel jsem že je to rs 07 a že to tak i zůstane, no co se dá dělat :P

Sat 07. Dec 2013 20:05:23

Misko wrote:Usnadněním agility pro mě končí veškerá kariéra v rs 07:D jedinej skill kterej mě tam bavil a takhle ho pokazit...myslel jsem že je to rs 07 a že to tak i zůstane, no co se dá dělat :P

Ak ťa bavilo lozenie, tak ťa to neprestane baviť. Ak ťa bavili slow xp, :akon: ...

Sat 07. Dec 2013 20:43:41

Skákanie po strechách v Assasins Creed Style? Takže to bude aj agility update ktorý čaká RS3 :p
Tak isto ako Black santa hat - OSRS na teraz vyjde aj na RS3. Ale vyzerá to lákavo.

Misko.. nikto nevraví že za to budú lepšie exp ako za Ape toll okruh :D

Prístup toho J-Moda k minihrám - odstaňovať bariery kvoli ktorým hráči nehrajú staré minihry namiesto pridávania nových minihier je výborný. Viac takých developerov by malo pracovať aj na RS3.
Akože sa volá ten J-Mod?

Sat 07. Dec 2013 20:44:46

na slayer update se těším strašně moc, doufám že přidají víc monster něž ty dvě

Sat 07. Dec 2013 22:53:26

Z videa som pochopil, ze 19. Decembra bude christmas event :) uz sa tesim

Sun 08. Dec 2013 20:36:41

Radqo wrote:
Misko wrote:Usnadněním agility pro mě končí veškerá kariéra v rs 07:D jedinej skill kterej mě tam bavil a takhle ho pokazit...myslel jsem že je to rs 07 a že to tak i zůstane, no co se dá dělat :P

Ak ťa bavilo lozenie, tak ťa to neprestane baviť. Ak ťa bavili slow xp, :akon: ...

Bavilo mě především lezení, ale na rs07 mě lákalo to, že agility tam nebylo tak snadné jako je na rs3 :P no pokud xp rates budou i na 90lvl horší nebo srovnatelné jako na Ape Atoll, tak je to OK v opačném případě nechápu OSRS :P Dost lidí to chtělo zpět, protože začínali s RS ještě za dob RSC nebo začátkem RS2 a na své skilly se dost nadřeli. A myslím, že updaty, které usnadní skill, na který se oni tak nadřeli, nejsou moc pěkné pro staré hráče...Nejvíc lituji těch co dělali Runecrafting před Runespan. No a OSRS mělo být něco, kde se vyblbnou pkeři, hráči co měli rádi starý combat systém nebo starý mh atp. Tak věřím, že to tak zůstane a hráči si neodhlasují změny, na které tady na rs3 nadávají. Omlouvám se, že jsem se tak rozepsal, ale mám na to svůj názor :P Ale jak jsem řekl...pokud nebudou výrazně lepší xp rates než na Ape Atoll, tak s tím nemám problém :)

Sun 08. Dec 2013 20:43:19

v pohode, ale stačilo napísať, že ťa bavili slow xp :D

Sun 08. Dec 2013 20:47:16

Na OSRS se mi líbí hlavně to, že mi to připomíná začátky, ale když z toho udělají nějaký hybridscape, tak to bude úplně jiná hra :D

Sun 08. Dec 2013 23:23:24

Misko wrote:...Nejvíc lituji těch co dělali Runecrafting před Runespan.

hmm ... -.-