[OSRS] Návody

Sat 21. Sep 2013 22:43:31

Ahojte Oldschoolaci,

ako určite viete snažíme sa spraviť kompletný balíček Cz & Sk návodov pre Runescape 3, kde už máme done viac ako 40 návodov a neustále pribúdajú ďalšie. Keďže ako komunita sa rovnako orientujeme aj 2007 Runescape vytvára sa tu priestor na otázku, či sú potrebné návody aj pre 07 a ak áno, tak aké.

Účelom tohto topiku je zistiť, či vám chýbajú návody na nejaké aktivity, mh, questy, čokoľvek a koľko je tu ľudí so záujmom o tvorbu návodov.

Prosím vyjadrite sa ;)

Re: [OSRS] Návody

Sun 22. Sep 2013 10:25:57

No, ja si myslím, že niektoré skills sa v RS3 trénujú úplne inak ako v OSRS, takže by sa určite niektoré návody zišli. Napr. Firemaking (neexistuje tam bonfires), Woodcutting (bez Ivy), RuneCrafting (žiadne GoP a podobné), atď.

Okrem toho v OSRS nie je skill summoning, takže to robí z MH tiež trochu inú činnosť :)

Neviem ako sú na tom questy. No, asi tam tiež budú veľké rozdiely, ale ja osobne som robil questy podľa Plastickových návodov a nie je to zlé :D

V poslednej dobe som dosť zaneprázdnený a zajtra mi začína aj škola. Keby som si našiel nejaký čas, tak by som skúsil nejaký ten návod napísať.

Sun 22. Sep 2013 12:45:46

No podle me by se hodily navody zamerene na MH bez summoningu. Na questy/minihry a tak je na to Plast.

Sun 22. Sep 2013 20:48:11

Train str,atk,def by nebol zlý skompletizovať,a nejaká barrow guide :)

Sun 22. Sep 2013 20:54:04

Dobry napad ale nemyslim si ze su potrebne Osrs navody. napr na barrows ma Rsko http://www.rsko.cz/article-307/barrows/ tak isto aj Ba atd.. ale tak priklonim sa väcsine

Sun 22. Sep 2013 20:56:03

Určitě by se hodila Nightmare zona. Všude je to jen anglicky. Nějaké poznatky česky by nebyly od věci. A nějaké tipy a triky.

Sun 22. Sep 2013 20:56:37

Monster hunting navody by neboli odveci ;) , mozem ich neskor porobit, len zatial nato nemam stats

lukasduko wrote:Train str,atk,def by nebol zlý skompletizovať,a nejaká barrow guide :)

Tu barrows guide som ochotny vyrobit uplne detailnu, staci povedat :)

Sun 22. Sep 2013 21:06:28

Kohoutik1 wrote:Určitě by se hodila Nightmare zona. Všude je to jen anglicky. Nějaké poznatky česky by nebyly od věci. A nějaké tipy a triky.

aji event by nebyl spatny jestli jde ve vice lidech

Sun 22. Sep 2013 21:12:20

Odveci by nebolo spraviť nejaky Pk event na runite miners ;)

Sun 22. Sep 2013 22:53:19

Čo sa týka Skill-Guides tak tie sa dajú nájsť na rsko.cz webe, kde sú natoľko zastarané až sú použiteľné pre OSRS, heh.
Rovnako je tam aj starý návod na Barrows Brothers, ako píše Adda.
Čo však na Rsku/Plaste nemajú sú MH návody bez Summoningu. Takže to by som videl ako našu prioritu spoločne s Nightmare Zone.

----

Takže videl by som to asi takto:
Chceme spraviť návody:
  • Monsterhunting (prosím napíšte aký MH sa na OSRS robí - napadá ma Giant Mole, Dagganoth Kings, King Black Dragon, Kalphite Queen, čo som zaudol...?)
  • Nightmare Zone

Samozrejme, stále platí, že pokiaľ máte chuť spraviť nejaký návod, všetky je vítané. Takže Tucniaak kludne môže spraviť Barrowsy (tu je pomôcka viewtopic.php?f=353&t=1833 ) a Viktor Skill-Guides. Hľadať návody po celom Rsku/Plaste nie je žiadna sláva a my sa snažíme mať všetko potrebné na jednom mieste.

Kto máte záujem pomôcť a spraviť nejaký návod napíšte to sem.

Sun 22. Sep 2013 23:07:22

No :D Ja by som mohol skúsiť urobiť návod na KBD, prípadne na Woodcutting a Firemaking.

Tu sú moje návody na webe. Sú z roku 2011, ale veľa zmien v nich asi robiť netreba. Na KBD iba upraviť, že nie je summoning atď. Nájdem si na to čas a skúsim niečo napísať na fórum :)

Keď budem mať čas, tak by som okrem toho mohol skúsiť aj nejaké iné skills. Nemám síce nejak extra vysoké levely, ale rád googlim :D

Mon 23. Sep 2013 16:50:10

kdyby nekdo chtel pure guide a udelat to k obrazu svemu tak tady podle toho

http://services.runescape.com/m=forum/f ... 1,64373753

- Quest XP -
Attack Xp:
Strength Xp:
Prayer Xp:
Range Xp:
Magic Xp

Tue 24. Sep 2013 17:33:44

Se skill guides rad pomohu. Nemuzu totiz dopustit, aby na CSF byl navod, ktery by tvrdil, ze willows jsou nejrychlejsi wc xp.

Tue 24. Sep 2013 17:38:12

1dedecek wrote:Se skill guides rad pomohu. Nemuzu totiz dopustit, aby na CSF byl navod, ktery by tvrdil, ze willows jsou nejrychlejsi wc xp.

No, návod som písal z vlastných skúseností a v tej dobe ešte boli Maples only P2P, keď si dobre pamätám ... Neviem, čo by ešte mohlo byť rýchlejšie.

Sat 28. Sep 2013 15:58:59

Kto by spravil nejaký návod na Monsterhunting alebo Nightmare Zone?

Sat 28. Sep 2013 16:32:17

já, když mi řekneš, co to je :D

Thu 03. Oct 2013 23:52:54

muzu pozadat o pravo zakladat topic v navodech nebo se pise nekam zvlast?

Fri 04. Oct 2013 0:19:49

Kalbosh wrote:muzu pozadat o pravo zakladat topic v navodech nebo se pise nekam zvlast?

Nové návody píš sem, my to potom presunieme
viewforum.php?f=413