[August] Devblog: What shall we do next?

Sat 10. Aug 2013 19:36:42

http://services.runescape.com/m=forum/forums.ws?317,318,123,65111368

Mad Ash nás bližšie oboznamuje s možnými updatmi v blízkej budúcnosti na OSRS.

Zhrnuté v bodoch
- Wildy Tag
- PVP Worlds
- Clan Wars
- The God Wars Dungeon
- Something else entirely

Wildy Tag
Keďže pvp a hlavne na klanovej úrovni na OSRS je na veľkom úpadku (prognózy hovoria o jeho zaniknutí o 1-2 mesiace), Jagex musí podniknúť kroky aby tam udržal hráčov, keďže práve oni tvoria značnú časť OSRS memberbase.
Wildy Taj je jedna z možností, ktorá by mohla opäť prilákať masy ľudí na RS07 do wildu. Malo by to byť niečo ako kombinácia Bounty Hunter, PVP worldov a získavania potenciálu na lepšie dropy a reward systému z Wilderness Warbands.

Image

Takže vo wilde by sa nachádzali určité destinácie - Tags, kde keď by ste sa dostali, získali by ste určité body, čím dlhšie by ste boli vo wilde, tým viac bodov by ste mali, ktoré by ste následne premenili na EXP/Item rewardy. Samozrejme by to do wildu pritiahlo aj pkerov, ktorý by po vašom zabití získali vaše points.

Je tu ešte otázka, či by zas nevznikli klany ako na warbands, ktoré by len spolu chillovali pri wildy tagoch, bolo by to trebárs kopa one itemerov, ktorých by radšej ani nikto nechodil killovať, a takto by sa spolu samy expili a wildy by prišlo zas o všetku akciu.

PVP Worlds
Staré známe PVP worlds na sedenie vo wilde apotom friedly kills po nabratí vysokého Earning Potential (EP) a dúfanie v DFS drop? hehe určite by to kopa hráčov privítala... ale zas by to moc akcie do wildu neprinieslo.

Clan Wars
CWA - purple portál s férovými fightami, matched/run ins/full out warky bez crasherov, no walfare gear, no item risk.

The God Wars Dungeon
Topic o GWD má na OSRS dev blogu veľmi veľa odoziev a pravdepodobne bude čoskoro pridaný do hry. Takže trénujte a kupujte guthan na pro bandos teamy a elite rng gear na arma duo/solo :D
GWD updatu dávam veľmi vysokú šancu aby sa čoskoro dostal do hry (otázka 1-2 mesiacov).

Something else entirely
Prijte svoje návrhy, čo by ste radi videli ako najbližší veľký update na OSRS.

Ako vravím z OSRS bude pomaly EOC. We pay We Say? :D oka

Spoiler:
Image

Re: [August] Devblog: What shall we do next?

Sat 10. Aug 2013 19:42:15

Gwd v old school? Nevim jestli je to dobrý nápad, osobně to nehraju ale vadilo by mi to... takhle to bude za par let '09 scape atd...

Sat 10. Aug 2013 21:02:10

Hm uz mi to ani nevadi, kdyz vidim jakym smerem se to ubira...

Sat 10. Aug 2013 21:10:11

som rad ze som to poriadne nezacal hrat 8-)

Sat 10. Aug 2013 21:33:24

Nechápem JaGeX :akon:

Image

Sun 11. Aug 2013 8:41:53

měl jsem tušení, že to stejně dojebou :D

Sun 11. Aug 2013 14:05:05

No, CW beriem, ale GWD sa mi nepáči.