Když už jste mě donutili sem vlízt..

Tue 05. Apr 2016 18:32:31

tak mi aspoň řekněte, co je u vás novýho a tak, nemusí to bejt jen z rska, to mě ani tak moc netankuje a museli byste na mě mluvit dvatisícedvanáctštinou bo ty nový věci nechytám^^

Klidně sem napište i vy, kteří si myslíte že mě zrovna vás životní příběh nezajímá bo vás pravděpodobně neznám, aspoň se to fórum trochu oživí!

Jo a svítěj mi tu nějaký dvě pmky který si nepřečtu protože po tom, co mi Maťo vzal admin práva mám nějakou malou schránku a fakt se mi nechce to promazávat, tak mi to kdyžtak taky můžete sdělit tady, předem díky za odpovědi.

Re: Když už jste mě donutili sem vlízt..

Tue 05. Apr 2016 22:40:15

Wtf? Co ta priviedlo naspat?

Tue 05. Apr 2016 23:19:51

chtěli něco na clanchatu :akon:

Tue 05. Apr 2016 23:22:04

Zdar, no ta jedna pmka je odomňa a chcel som v nej to, aby si prišel a zmenil tie permissions v hre.

A čo nové? V podstate nič, len to tu pekne umrelo, aj keď hráčov RSka neubúda. :wtfhash:

Wed 06. Apr 2016 13:55:37

Kovajda wrote:chtěli něco na clanchatu :akon:

it's a trap!

Wed 06. Apr 2016 18:39:49

11 users have visited this topic: Axl101 (4), Fritol (1), Hyger3 (2), Ideal being (1), Kovajda (3), Kwaichi (1), Radqo (2), Sun Wukchung (2), aaaron125 (2), embecko (2), piskot1994 (1)

kdo sem nic nenapsal je hajzl :wtfhash:

Wed 06. Apr 2016 19:37:24

Popravdě jsem hledal jedno staré vtipné video, kterým bych oživil nejen tento topic, ale rovnou celé CSF a tím pozitivně ovlivnil náhled uživatelů internetu na online MMORPG RuneScape, kterýžto efekt by se v první řadě projevil zvýšenou dojivostí a produkcí bauxitu.

No.

Ale.

Nenašel sem.

Wed 06. Apr 2016 19:46:54

Samé hejty ;)

Wed 06. Apr 2016 20:08:54

kamoško, dojdi na Obrizku. Uz ked si ma "donutil" sa prihlasit opatovne.

Wed 06. Apr 2016 20:31:57

Cus Kovi, mohol by si si na nas najst aj castejcie cas, nie len ked si vyziadame tvoju pozornost.

S novinkami " u nas" je to ako pise Axl. Ked sa lognem do hry, na FL je stale 50 hracov online, ako to bolo aj pred rokmi. Akurat ich bavi cim dalej, tym menej o niecom diskutovat. Tento trend sa odzrkadluje aj na fore.

IRL to ide v pohode. Skola skoncena, praca najdena. Len na RSko je cim dalej tym menej casu. A to som tak velmi dufal, ze to bude naopak.
Co ty? Hravas este stale DOTU?

PS: Dohliadni na Matonyma ked sa vyda do Prahy, predsa len je to velkomesto.

Wed 06. Apr 2016 21:03:22

Nazdar Kovy :D

Já jsem asi jeden z mála, které sice nemusíš, ale i tak jsem něco napíšu :D

Darkček brzo maxne, a v RS je nový skill, kterej je žrout prachů :D

A jinak to už asi víš, z Matonyma bude slovenský pražáček :D

Wed 06. Apr 2016 23:57:34

Jak nemusím, však tě ani neznám :D

Kw, hraju no, i když teď už občas i něco jinýho, ne jen 100% dota :D

Když jsem se logl tak mi psali lidi který jsem neviděl 5+ roků, je blbý, že se vracej do hry a sem ne, asi to od mého odchodu do důchodu upadlo :wtfhash:

Na dohlížení na Matonyma v Praze to nevidím, jestli jsi zůstal v Brně tak to k němu máš blíž než já z domova :D

Thu 07. Apr 2016 17:15:57

<---hajzl

- teda uz ne, kdyz jsem neco napsal ffs :?

Fri 08. Apr 2016 8:44:39

za dva dny 12 různých lidí, ta aktivita tu fakt furt je no :D

Fri 08. Apr 2016 12:29:44

Kwaichi wrote:Cus Kovi, mohol by si si na nas najst aj castejcie cas, nie len ked si vyziadame tvoju pozornost.

S novinkami " u nas" je to ako pise Axl. Ked sa lognem do hry, na FL je stale 50 hracov online, ako to bolo aj pred rokmi. Akurat ich bavi cim dalej, tym menej o niecom diskutovat. Tento trend sa odzrkadluje aj na fore.

IRL to ide v pohode. Skola skoncena, praca najdena. Len na RSko je cim dalej tym menej casu. A to som tak velmi dufal, ze to bude naopak.
Co ty? Hravas este stale DOTU?

PS: Dohliadni na Matonyma ked sa vyda do Prahy, predsa len je to velkomesto.

já si pokecám vždy :D ale máš pravdu že to upadá

Sat 09. Apr 2016 11:47:43

Přežila jsem pobyt na Ukrajině, zjistila, že v Brně existuje internet - ten je mi však k ničemu, začala jsem mít sociální život (Brňáci, nebojte se napsat, třeba si na Vás udělám čas). Taky mi došlo, že se mi blíží další zkoušky z japonštiny a neumím ještě ani jedno nové kanji. Možná bych se kvůli tomu měla nad sebou zamyslet.

Co se týče RS, nemám teď žádný přehled o updatech a pokaždé se leknu, co za kravinu to zase přidali. :akon:

Sun 10. Apr 2016 16:32:10

Nie je to este stratene ale pokial a nenajde hrdina, ktory to tu povedie tak skor ci neskor to vymrie skutocne. (Poznamka pod ciarou: ja tym hrdinom uz bohuzial nebudem)

Btw hi :wtfhash:

Sat 23. Apr 2016 11:17:31

OMG, Kovajda is back :D

Ahoj :o