Čo sa tu stalo?

Thu 21. Jan 2016 9:59:28

Ahojte všetci,

Už dlhšiu dobu si všímam, že toto fórum je stále menej a menej aktívne. Veď to tu žilo, chodilo tu veľa ľudí a bolo tu každý deň plno príspevkov. No, v poslednej dobe je to tu ako keby zdochol pes (s prepáčením za výraz). Vie mi niekto povedať, čo sa tu vlastne stalo a kde sú všetci ľudia? Mňa osobne veľmi mrzí, keď to tu vidím pomaly umierať... :? :( :cry: :cry: :cry:

P.S.: Na csfo to už tiež nie je, čo bývalo.

Re: Čo sa tu stalo?

Thu 21. Jan 2016 18:36:47

Asi nemaji hraci potrebu se zapojovat tady, staci jim ve hre. A ze by prestali hravat?

Thu 21. Jan 2016 20:21:39

Neostali tu uz ludia, ktori radi pisu.*
Citat by tu bavilo vela ludi, minule som sa prave cudoval, aj ked tu skoro tyzden nepribudol ani jeden novy prispevok, forum ludia pravidelne kontrolovali ci sa tu neobjavi nieco nove na citanie (no neobjavilo). Zrejme sila zvyku.

Dobrym prikladom je napriklad vcerajsi topic o Mikelovom unbane na csfo. Za prvu hodinu ho navstivilo 20 ludi, ziadna odpoved. Kedysi by z tych 20 zhliadnuti bolo najmenej 10 odpovedi.

Navstevnici fora by aj citali, no nechce sa im pisat. To osobne odradzuje aj mna. Napisem clanok, ludia si ho sice precitaju, no nenapisu ziadenu odpoved. Bez spätnej väzby to nejde.

* slovo ludia som pouzil zamerne. V casti fora pre vedenie to pravidelne spamuje bot s novinkami o RS - preto navstevujem forum pravidelne, aby som si aspon v kratkosti precital co je nove na RS

Thu 21. Jan 2016 20:50:35

Hmm, ale veď predtým to fungovalo a z ničoho nič to prestalo? :? To už je prakticky celá CZ/SK komunita na RS dead, lebo toto bolo posledné aktívne fórum a aj tu to nejak upadlo. :(

Fri 22. Jan 2016 10:34:25

ja si to pekne vsetko v tichosti citavam a nereagujem, pretoze 90% novým prispevkov nerozumiem, kedze nehravam aktivne, ani pasivne.

Ale citat ma to bavi. :D Kebyze off topic zije, som spammer numero uno.

Fri 22. Jan 2016 15:47:43

Tak ja tiež nie som veľmi aktívny hráč a je pravda, že som tu tiež dlhšiu dobu nič nepísal, ale ešte je dosť veľa aktívnych hráčov, ktorých tu nevidno. :)

Fri 22. Jan 2016 16:07:11

to mě štve že tu nejsou novinky co ve hře přibylo, návody skoro na všechno nové co přibilo, a o webu co dělal matonym jsem taky dlouho nic neslyšel

Fri 22. Jan 2016 18:41:10

No doufejme ze s prichodem noveho skillu se to trochu rozjede. Treba budou lidi chtit nejaky navod a tak.

Sat 23. Jan 2016 13:27:19

Sun Wukchung wrote:No doufejme ze s prichodem noveho skillu se to trochu rozjede. Treba budou lidi chtit nejaky navod a tak.

No, to by bolo dobré :)

Sun 24. Jan 2016 1:51:22

Trochu to tu upadlo, to je pravda, ale již brzy se to změní a začne se opět makat #GS #GS

Sun 24. Jan 2016 12:41:13

Misko wrote:Trochu to tu upadlo, to je pravda, ale již brzy se to změní a začne se opět makat #GS #GS

Už sa teším :)

Tue 26. Jan 2016 15:44:37

Sun Wukchung wrote:No doufejme ze s prichodem noveho skillu se to trochu rozjede. Treba budou lidi chtit nejaky navod a tak.

Každý má prej jiné součástky na výrobu. Takže nejde psát jen tak návod.

Osobně mi to přijde jako sranec, kempit u Sira Vyvina a nakupovat a "rozebírat" furt dokola. Nevím no. :D

Tue 26. Jan 2016 21:25:15

Mi to přijde jako dobrý backstab, elitářské m**ky dostaly echo na handcannony a připravily se, výsledkem level 99 za pár hodin. Je mi z toho na zvracení a na ten skill už kašlu, to budu dělat tak přes ToG.

Tue 26. Jan 2016 21:25:51

Fritol wrote:

Každý má prej jiné součástky na výrobu. Takže nejde psát jen tak návod.

Osobně mi to přijde jako sranec, kempit u Sira Vyvina a nakupovat a "rozebírat" furt dokola. Nevím no. :D

Dobre, ale aspon nejake tipy? Treba jak lacine trenovat atp.

Hyger3 wrote:Mi to přijde jako dobrý backstab, elitářské m**ky dostaly echo na handcannony a připravily se, výsledkem level 99 za pár hodin. Je mi z toho na zvracení a na ten skill už kašlu, to budu dělat tak přes ToG.

Asi to taky tak vidim. Pokud to bude drazsi nez prayer. (nejde mi o rychlost)

Mon 08. Feb 2016 21:24:07

Co se dá dělat. Stará garda je na vysokých nebo už dávno v práci a děcka se asi k RSku nehrnou. :D Což teprve na fórum. Prostě komunita stárne. ;)

Wed 10. Feb 2016 22:13:54

Možno ta dnešná mládež už má svoje worldy a svoje vlastné CSF :D

....ale nie už to je také že aj keď su hráči ktorý by sa tomuto venovali ale ako Kwaichi písal = spätná väzba

Thu 11. Feb 2016 3:00:13

Moc novych tvari se do hry nehrne. Jednak je plno jinych her, ktere lakaji nad uzasnou grafikou a akcnosti. Navic mi prijde, ze hraci ted chteji mit vse hned, nejlepe behem par hodin dohrane a nejake dlouhosahle expeni s propracovanym pribehem je nezajima. Coz mi prijde jako strasne skoda, protoze to, co jsem zazil s klanem a obecne komunitou se neda srovnat s zadnou jinou hrou, co jsem kdy hral ( a co je z momentalni skaly her na vyber ).

Druha vec je ta, ze jak jagex odkoupila finacni spolecnost slo vse dop***. To, na co clovek mohl byt drive pysny ted ztraci hodnotu a hra se prehoupla do faze, kterou jsem popisovat tady driv.