Runescape Chronicle - Nová RS hra!

Wed 02. Dec 2015 18:51:01

Nová hra zo sveta RuneScape priamo z dieľne Jagexu. Jedná sa o kartovú-adventure hru. Closed Beta bola spustená presne pred týždňom a môžem potvrdiť, že hra je veľmi podarená. Chytľavá je až natoľko, že veľké číslo JMods ju hráva denne vo svojom voľnom čase (a tým nemyslím tím developerov, čo stojí za hrou). Vytvoriť si účet ale môžete len ak získate Beta Key, po ktorých je teraz veľký dopyt.

Osobne ju hrávam denne a denne ju aj streamujem.
Rozsiahlejší článok snáď v nabližších dňoch.

V hre ma nájdete pod nickom Martin.

https://www.rschronicle.com/

Hrali ste už nejakú kartovú hru? Ste v hre? Zaujala vás Chronicle?

Re: Runescape Chronicle - Nová RS hra!

Wed 02. Dec 2015 20:30:16

Na Chronicle som sa velmi tesil. Na Runefeste to bol zazitok vyskusat hru Occulus Rift. No zatial som sa k tomu este nedostal. Pozeram som par minut stream ako si hral, no z novych kariet ktore ti prisli si bol dost vzdy sklamany :p co ma odradilo od toho aby som to skusil sam. Uz si ziskal aj dake rare karty?

Trochu mi vadi, mohli ziskavanie kariet prepojit s RS3 - naprillad rare boss card ako drop z monstier, nejake buff cards ziskane pri skillingu. Zvysilo by to aktivitu ako na RS3 tak aj na Chronicles - ked by niekomu pribudla karta do invu a po jej preskumani by prisla sprava ze ste ju mozete vyuzit v Chronicles, drviva väcsina by to hned sla vyskusat. Keby toto zapracovali do hry bolo by Chronicles skutocne unikatnym kuskom.

Thu 03. Dec 2015 9:41:20

Kwaichi wrote:Na Chronicle som sa velmi tesil. Na Runefeste to bol zazitok vyskusat hru Occulus Rift. No zatial som sa k tomu este nedostal. Pozeram som par minut stream ako si hral, no z novych kariet ktore ti prisli si bol dost vzdy sklamany :p co ma odradilo od toho aby som to skusil sam. Uz si ziskal aj dake rare karty?

Trochu mi vadi, mohli ziskavanie kariet prepojit s RS3 - naprillad rare boss card ako drop z monstier, nejake buff cards ziskane pri skillingu. Zvysilo by to aktivitu ako na RS3 tak aj na Chronicles - ked by niekomu pribudla karta do invu a po jej preskumani by prisla sprava ze ste ju mozete vyuzit v Chronicles, drviva väcsina by to hned sla vyskusat. Keby toto zapracovali do hry bolo by Chronicles skutocne unikatnym kuskom.

Jeden z nejlepších nápadů co jsem doposud četl. Kéžby tohle jagex udělal :)

Thu 03. Dec 2015 12:33:39

Kwaichi wrote:Na Chronicle som sa velmi tesil. Na Runefeste to bol zazitok vyskusat hru Occulus Rift. No zatial som sa k tomu este nedostal. Pozeram som par minut stream ako si hral, no z novych kariet ktore ti prisli si bol dost vzdy sklamany :p co ma odradilo od toho aby som to skusil sam. Uz si ziskal aj dake rare karty?

Vcera som ziskal Rare Diamond kartu - Party Hat. Prepojenie s RS3 by bolo zaujimave pre RS3 hracov ale mohlo odradit zvysnych hracov a Jagex sa snazi z Chronicle spravit standalone hru, ktora je vhodna aj pre ludi co nikdy este RS nehrali alebo hravali RS pred rokmi. Nachadzanie kariet v RS3 by bola neferova vyhoda.

Urcite hru vyskusajte je to fun, raz za XY hier sa stane ze mate naprd karty ale za to si mozete sami, ak si zostavite nevyvazeny balicek kariet.

Thu 03. Dec 2015 21:26:23

Nevím jak vám, ale já mám tu hrou trochu buglou, když chci kliknout na tlačítko login nic se nestane, kliknu o 5 cm vedle, a jsem ve hře :D :D

Fri 04. Dec 2015 17:55:20

Dark wrote:Nevím jak vám, ale já mám tu hrou trochu buglou, když chci kliknout na tlačítko login nic se nestane, kliknu o 5 cm vedle, a jsem ve hře :D :D

Ak hras hru na fullscreen musis si zvolit spravne rozlisenie - ja to hravam v okne a bez problemov