Re: [17.10. - 16:00] Sraz v Brně

Sun 18. Oct 2015 18:46:46

Prej nejlepší cz/sk runescape sraz. ;D

Sun 18. Oct 2015 23:58:59

Super sraz! Díky všem co přišli a Miškovi za organizaci obzvlášť. Ne tedy že by to nešlo udělat lépe, protože někdy ve tři hodiny odpoledne jsme chodili po Brně a hledali hospodu co má otevřeno :D. Ale já to chápu, ono i taková blbost jako zjistit otevírací hodiny hospody v Brně není brnkačka... vizte galerku divných věcí z Brna níže :D.

galérka:
Spoiler:
Brněnský orloj, no mě to připomíná spíš něco jiného a čas jsem z toho taky nevyčetl :D.
Image

Stejné místo jako předchozí fotka, akorát pohled o 180° otočený... Sraz Jehovistů prej nebo co. Hráli tam nějaké scénky.
Image

WTF? :D
Image

Copak je tu špatně?
Image

V Brně si vystačí se dvěma čísly.
Image

Divných věcí tam bylo více, ne všechno jsem stihl vyfotit a něco se vyfotit nedalo. Třeba semafory pro chodce tam nevydávají žádný zvuk, takže si nemusíte všimnout že padla zelená. Nebo tramvaje tam mají divné. Některé v Praze vůbec nejsou, ale třeba T4 tam jezdí takovéhle

Image

A taky není problém narazit na normální dlouhou harmoniku tramvaj a za ní ještě jeden normální vagon. To je pak celá souprava dlouhá jak týden před výplatou :D

Mon 19. Oct 2015 0:08:15

Krutá pařba hoši, musíme někdy zopakovat, co myslíte? #GS Kdy budou k shlednutí i ostatní fotky?

Mon 19. Oct 2015 20:48:20

Harrym P wrote:Krutá pařba hoši, musíme někdy zopakovat, co myslíte? #GS Kdy budou k shlednutí i ostatní fotky?

Si piš! fotky dám, až dá Miško result ;)

Mon 19. Oct 2015 20:57:59

bigboy johny wrote:
Harrym P wrote:Krutá pařba hoši, musíme někdy zopakovat, co myslíte? #GS Kdy budou k shlednutí i ostatní fotky?

Si piš! fotky dám, až dá Miško result ;)

+1

btw na tomhle tripu jsem lostnul svojí hruškovou mattoni :(