Matov Stream Topic

Sat 01. Aug 2015 19:37:52

Matov Stream
twitch.tv/csf_rs

Ahojte, touto formou by som tu chcel oficiálne oznámiť, to čo už mnohí z vás vedia - začal som streamovať na Twitchi. Úspešne sa mi podarilo odstrániť závady streamu (nekvalitný mikrofón a nízke rozlíšenie videa) a stream už funguje na veľmi dobrej úrovni.

Streamujem takmer každý deň, cez pracovné dni medzi 18:00-02:00 (podľa toho, kedy som v tom čase doma) a cez víkendy v náhodnom čase. Na streame hrávam OSRS na Matonymovi, kde mám nízke stats, takže si prechádzam všetkými výzvami, ktoré v RS čakajú noobov. Na streame mám webkameru aj mikrofón. Streamujem v angličtine.

Streamy sú o zábave a streamujem len veci, ktoré ma bavia alebo by mali byť zaujímavé pre diváka.

V tomto topiku vás budem informovať o novinkách, časoch streamov atd.

Určite sa u mňa zastavte, ste vítaní a rád vás tam uvidím, zároveň ak máte účet na Twitchi môžete ma Follow-núť.

Matov Stream
twitch.tv/csf_rs

Klikni na odkaz

Re: Matov Stream

Wed 05. Aug 2015 1:28:55

nice plánuješ streamovat i jiné hry v budoucnu?

Wed 05. Aug 2015 14:48:40

petr457 wrote:nice plánuješ streamovat i jiné hry v budoucnu?

nope, na ine hry nemam skill, pc ani chut :) Streamovat budem vzdy len RS :wtfhash:

Wed 05. Aug 2015 15:41:38

Matovy streamy stojí za to :D Občas tam i naleznete pobodný faces :D

Image

Image

Thu 13. Aug 2015 12:14:29

Matonym wrote:

nope, na ine hry nemam skill, pc ani chut :) Streamovat budem vzdy len RS :wtfhash:

ja bych chtel videt na streamu cod2 kdyby se to hralo :D mohli by jsme se nekdy domluvit a dat proti sobe 5v5 :D jedina hra co me bavila a dosela aji chybi ty nove cod se nedaji hrat :akon:

Thu 13. Aug 2015 20:12:51

Mates80 wrote:
Matonym wrote:

ja bych chtel videt na streamu cod2 kdyby se to hralo :D mohli by jsme se nekdy domluvit a dat proti sobe 5v5 :D jedina hra co me bavila a dosela aji chybi ty nove cod se nedaji hrat :akon:

omfg cod2 bych si zahral jak za mlada, do riti, hra meho mladi

Thu 13. Aug 2015 21:24:36

hyperio wrote:
Mates80 wrote:
Matonym wrote:

cod1 som mal nahrate tisíce hodín. Ci to uz je na vas prilis hipsterske? :D

Thu 13. Aug 2015 22:48:35

Radqo wrote:
hyperio wrote:
Mates80 wrote:
Matonym wrote:

cod1 som mal nahrate tisíce hodín. Ci to uz je na vas prilis hipsterske? :D

vadilo mi, ze nemas hitmark kdyz trefis nepritele, kvuli tomu sem to nehral, samo ze singla nekolikrat prejity, aj united offensive :D

Re: Matov Stream - DRUNK stream + Sutaz o 10 Bondov - Dnes 2

Sat 22. Aug 2015 17:22:56

Image

Dnes od 21:00 budem mat drinky na streame, mat tam hosti (napr. Mr Khughy ale aj inych ludi) a robit losovanie o 10 OSRS/RS3 Bondov. Pokial budete doma zastavte sa a zabavte sa :)

Stream je v anglictine a rovnako aj chat prosim respektujte to <3

twitch.tv/csf_rs

Sat 22. Aug 2015 17:30:13

Hmm, time to donation train :D

Sun 23. Aug 2015 18:54:20

lol vcera som to trochu prehnal
Duk3 nukem wrote:MatoHYPE
Image

MatoCheeky
Image

MatoZombie
Image

MatoVomit
Image

MatoCIA
Image

Tie shots mam tiez ale commands su uz spravene

Re: Matov Stream Topic

Sun 23. Aug 2015 20:48:55

Ještě toto

Image

Sun 23. Aug 2015 21:07:00

Dark wrote:Ještě toto

Image

[smilie=th_specool.gif]

Mon 24. Aug 2015 12:12:33

Sqscagas wrote:
Dark wrote:Ještě toto

Image

[smilie=th_specool.gif]

mato needs to go viral

Wed 26. Aug 2015 20:36:57

Mato vidiet ze ne si vychodnar.. to by ta tak nestriaslo Kappa.

Ale btw vela stastie. Tiez som streamoval par dni pri Co-op hrach s kamosom ale nemam na to... Teda hrat by som mohol len tak ze by som odpisoval do chatu a nie kecal. Neviem preco, ale premna to bolo moc stresujuce odpovedat cez mic :DD... Ale snad sa k tomu vratim este ale keby si chcel tak ti mozem pomoct s niecim. :).