BANBULE -> SCAMER !!!

Fri 15. May 2015 17:32:54

nemam cas na vydelavani gpcek tak jsem napsal do chatu ze odkoupim par mega.. a on se mi ozval i nekdo ho navrhnul ze pry prodava.. ale to uz si nepamatuju kdo to byl.. no a tak jsme se dohodnuly na druhy den ze mu poslu pasefku za 600kc a on ze ok.. no tak jsme si psaly jak a co.. a psal jak prodaval miliony atd.. no a pak se odlognul odebral si me zpratel na fb..
a pak me (doufam ze i vas co tam u toho byli jak jsme si psaly do clanu) jak mi psal ze jsem ho ordbal o money ze jsme mu scamnul banku a dostal jsem se mu na acc atd.. :D a pak jak se ho nekdo zeptal jak to vi ze jsme to byl ja kdyz se lognul.. a napsal ze ,,TUŠÍ´´ :D:D no ja se pobavil dobre :D sice za 600kc ale stalo to za to :D

jeho fb: https://www.facebook.com/pecan.kubesa?fref=ts
screeny z chatu z fb: (ktere udajne nemam podle neho :D)

http://imgur.com/a/5TaTY#QxRYQWq

co vy na to rikate a jak by ste zareagovali a co by jste mi poradily co stim? :) napadla me policie.. ale je to furt jenom 600kc..

Re: BANBULE -> SCAMER !!!

Fri 15. May 2015 17:45:27

vcelku zaujimave. Ak ta obvinuje z toho, ze si mu scammol 150m z banky (ako pisal na clan chate), tak prečo potom si ta vymazal z priatelov na fb a neurobil presny opak, ze by ta zacal na nom spamovat? To by mi prislo ako logickejsia reakcia.

Uvidime, co z toho spravi vasa argumentacia. Tesim sa. :D

Fri 15. May 2015 21:41:37

Nevím, odkud jsi, ale asi bych si udělal výlet na přerovskou obchodku a po vyučování mu vysvětlil, že scammovat je špatný a že mi těch 6kil prostě vrátí? :akon:
Jako ta cesta tě bude něco stát, ale můžeš vzít Brňáky na výlet :D

Sat 16. May 2015 0:26:21

Markenstein wrote:Nevím, odkud jsi, ale asi bych si udělal výlet na přerovskou obchodku a po vyučování mu vysvětlil, že scammovat je špatný a že mi těch 6kil prostě vrátí? :akon:
Jako ta cesta tě bude něco stát, ale můžeš vzít Brňáky na výlet :D

best solution asi, nijak jinak se zadostiucineni nedockas, i kdyz ti ty love treba nevrati, muzes cinit tak, ze na tvoji navstevu jen tak nezapomene

Sat 16. May 2015 19:07:34

Ono se to dá řešit i soudem. Jedná se o bezdůvodné obohacení. Nicméně kvůli 600 je to asi blbost :D

Sat 16. May 2015 23:37:54

Kým niečo vyrieši súd, ty už budeš nazad s úsmevom na tvári, on nikdy nezabudne na týpka kt. ho navštívil a už sa nebude chcieť obohacovať na niekom cudzom ani irl. ;) Možno ti nechá aj svoju desiatu :D :D

Myslím si, že je to jediné riešenie. Poprípade sa porozprávaj s jeho rodičmi aký majú názor na to, že ich syn je čorka ;) Tak to riešil jeden týpeček dávno, waffa by si to pamatal ;D

Sun 17. May 2015 9:40:02

stim ze napisu jeho rodicum se pocita :D ale davam mu furt sanci.. lebo par lidi mi pise z eho presvedsi mi to vratit popripade dat goldy.. a kdyz ne neni problem si vystourat rodice pres fb..