Block N Load - nová hra od Jagexu

Fri 01. May 2015 13:51:16

Block N Load
Free Steam Weekend!Prečo vyskúšať?


  1. Hru môžeš zadarmo vyskúšať LEN počas tohto víkendu
  2. Každý, kto si hru vykúša získa v Runescape zadarmo Block N Load outfit a naopak v BnL Runescape Skin
  3. Hru osobne odporúčam 10/10 a môžete si ju zahrať spolu so mnou. Strávil som na nej už 400 hodín počas BETA :)
  4. Prvý týždeň je na hru zlava -15% a je tu aj možnosť zakúpiť si hru pre 2 s ešte lepšou cenou

Launch Trailer

Čo je to Block N Load?


Block N Load je 5 vs 5 teamová first-person shooter hra. Predstav si, že Minecraftu a Team Fortress 2 majú spolu dieťa a to dieťa sa im veľmi podarilo. To je Block N Load.

V hre si staviate vlastnú záklaďnu, kopete zákopy, pripravujete pasce a rôzne obranné stavby za účelom obránenia svojej "kocky", nepriateľský tým robí to isté. Na toto máte prvých 6 minút hry, počas ktorých sa s oponentami nevidíte vďaka ochrannej opone. 6 minút ubehne ako voda a z vašej krásnej základne sa v priebehu pár sekúnd môže stať jeden veľký kráter a zrúcanina. Cieľom hry je zničiť "kocku" nepriateľa skôr než nepriateľ zničí tú vašu. Znie to jednoduche ale nie je to až také ľahké.

Na výber je zo 6 (9) rôznych postáv, ktoré sa odlišujú skutočne všetkým. Od výzoru, hlasu, hlášok, príbehu, zbrane až po špecíalne ability a možnosť staviať špecifické "blocks". Či zostaneš brániť vašu základňu alebo sa vydáš do útoku je len na tebe.

Každá hra, vďaka tomu, že hráči majú skutočne plnú kontrolu nad mapou a dokážu ju neskutočne pretvárať, je iná. Môžete búrať budovy, zničiť obrovské hory, vykopať hlboké zákopy a jamy, staviať hradby, múry či budovy a pripraviť neskutočné množstvo pascí.

Hra je veľmi strategická, dynamická a veľmi zábavná.


Image
Klikni na banner pre info ohľadom RuneScape Outfitu.


Image
Klikni na banner pre STEAM stránku Block N Load


Tak čo, vyskúšali ste si už hru? Napíšte sem svoj ingame nick a môžeme si zahrať spolu. Rád vám hru ukážem. Môj ingame nickname je [DB!] Matonym

Re: Hraj Block N Load, novinku od Jagexu, tento víkend zadar

Fri 01. May 2015 23:23:10

Moc na takové hry nejsem, navíc je to hra od JAGEX, takže jsem byl poněkud skeptický, ale po první hře jsem změnil názor a hra mě okamžitě chytla. Ve hře je milion možností a člověk se musí naučit taktiku, takže začátky nejsou moc snadné. Každopádně hře dávám palec nahoru a všem určitě doporučuji!