Vyhraj kópiu Block N Load! Novej hry od Jagexu

Thu 09. Apr 2015 22:33:37

Block N Load
Vyhraj kópiu za 18,75€

Čo je to Block N Load?

Block N Load je 5 vs 5 teamová first-person shooter hra. Predstav si, že Minecraftu a Team Fortress 2 majú spolu dieťa a to dieťa sa im veľmi podarilo. To je Block N Load.

V hre si staviate vlastnú záklaďnu, kopete zákopy, pripravujete pasce a rôzne obranné stavby za účelom obránenia svojej "kocky", nepriateľský tým robí to isté. Na toto máte prvých 6 minút hry, počas ktorých sa s oponentami nevidíte vďaka ochrannej opone. 6 minút ubehne ako voda a z vašej krásnej základne sa v priebehu pár sekúnd môže stať jeden veľký kráter a zrúcanina. Cieľom hry je zničiť "kocku" nepriateľa skôr než nepriateľ zničí tú vašu. Znie to jednoduche ale nie je to až také ľahké.

Na výber je zo 6 (9) rôznych postáv, ktoré sa odlišujú skutočne všetkým. Od výzoru, hlasu, hlášok, príbehu, zbrane až po špecíalne ability a možnosť staviať špecifické "blocks". Či zostaneš brániť vašu základňu alebo sa vydáš do útoku je len na tebe.

Každá hra, vďaka tomu, že hráči majú skutočne plnú kontrolu nad mapou a dokážu ju neskutočne pretvárať, je iná. Môžete búrať budovy, zničiť obrovské hory, vykopať hlboké zákopy a jamy, staviať hradby, múry či budovy a pripraviť neskutočné množstvo pascí.

Hra je veľmi strategická, dynamická a veľmi zábavná.

Momentálne je Block N Load v druhej (už uzatvorenej) fáze Beta. Hra bude spustená na Steame 30.4. Po spustení bude stáť 27,99€. Cena pre hráčov, ktorí si hru kúpia už teraz a predobjednajú je 18,75€. Hru si môžeš zakúpiť tu.

Aký je môj názor?

V Beta verzii hry som strávil už viac než 300 hodín a patrím k najaktívnejším hráčom. Keď mi pracovné povinnosti a CSF dovolia vždy si rád pri hre odpočiniem. Kvôli tejto hre som si dokonca stiahol Steam. Niesom žiaden gamer no táto hra ma skutočne baví.

Tým developerov z Jagexu (odlišní ľudia od tých, čo pracujú na Runescape) skutočne počúvajú komunitu a zaujímajú sa o ňu. Developeri sa poznajú s hráčmi (nenazývajú sa MODi), pravidelne s nimi hrávajú a interakcia je na vysokej úrovni. Je to proste super.

Hru odporúčam všetkými 10 a budem si ju kupovať (pokiaľ teda nevyhrám túto súťaž, haha).

Ako vyhrať?

Hrá sa o 3 kópie, stačí zadať svoj mail. Všetky informácie nájdeš v priloženom odkaze:

Klikni a vyhraj kópiu Block N Load!

Promo videá

IGN Recenzia hry

Re: Vyhraj kópiu Block N Load! Novej hry od Jagexu

Thu 09. Apr 2015 22:43:57

Hra vypadá perfektně. Asi se mě to tolik netýká, protože na hry obecně nemám čas, ale vypdá opravdu fakt pěkně! Anyway, +1. :)

Fri 10. Apr 2015 1:59:37

Neni to tak trochu podobné jako ta pakárna ace of spades která ja taky od Jagexu? :D

Wed 15. Apr 2015 17:03:12

Bezdomovec5 wrote:Neni to tak trochu podobné jako ta pakárna ace of spades která ja taky od Jagexu? :D

Toto je nepriamy potomok Ace of Spades. AoS Jagex odkúpil ešte v Beta verzii a dotiahli do finálnej verzie. Tá sa však nestretla s pochopením komunity a nebola veľkým úspechom.

Jagex preto pravdepodobne chcel fresh start a začal od nuly. BnL prevzalo to najlepšie z AoS a posunulo túto myšlienku na novú úroveň. Väčšina AoS komunity BnL prijala pozitívne a množstvo exAoS hráčov sú teraz BnL závisláci.

Osobne som však AoS nikdy neskúšal, no gameplay videá ma v porovnaní s BnL nezaujali. To, keď som videl som vedel, že musím vyskúšať na vlastné oči :wtfhash:

Tue 21. Apr 2015 17:35:41

Uz zostavaju len 2 kopie na vyhru :wtfhash: