Surová nakladačka v Prešovskom autobuse.

Tue 13. Jan 2015 20:27:00

Zdravím, dnes večer som sa strašne nasral keď som videl jednu reportáž. Možno to je prikreslené, z videa nieje vidno kto začal, dnes sa to už nedozvieme. Napíšem len toľko,

neviem jak to začalo, už sa to nikto nedozvie ale čo za prepnuteho človeka tak zaútočí na niekoho. Tak dať dakomu pohube dobre ale v presile, ma 40, často sa mi stava tiež, že mi dakto hubuje aj 40 ročny, aj 35, aj neviem. Často aj tak, že nemaju dôvod len maju zlu naladu abo dačo, ale neriešim a ne kopať do typka keď na zemi leži. Ta na zemi keď je človek biť ho treba ? Keď je dosť je dosť. Hlavne že das dvaja točia a 12 sa pozeraju jak na mma fight. 3 vs 1 fakt ferovka všetko.

Musíte pretrpieť jednu reklamu ( 20sek ) ale pozrite si video. Možno nie každy by sa hral na hrdinu, ale tu to bol efekt skupinového rozloženia zodpovednosti. Myslím si, že plno ľudí čakalo len kto začne pomáhať. Netrebalo nič viac, len zavolať ringle a chytiť agresora do chokingu zo zadu a silno zatlačiť aby sa prerušil tok krvy. Nieje to zložitý chmat, netreba na seba upozorňovať, je povolený, ani žaloba zaň neni. Ale pozerať sa tak a počuvať jak kriči na surovu bitku.

Ja som možno typ agresivneho človeka, rád vyhľadávam konflikty, ale nikdy by som nezačal sa biť s človekom vo veku môjho otca. Opakujem, neviem kto to vyprovokoval ale čo je dosť to je dosť.

http://www.tvnoviny.sk/domace/1782860_presovski-mladici-dobili-muza-v-trolejbuse.-video-z-utoku-a-dovod-vas-sokuje

Pozrite sa sami, najme na to video

Re: Surová nakladačka v Prešovskom autobuse.

Tue 13. Jan 2015 20:59:11

Lide bohuzel nechteji riskovat sve vlastni zdravi :|

Tue 13. Jan 2015 21:42:31

múdry rieši problémy slovami, hlupák päsťami.

Tue 13. Jan 2015 21:49:14

+1

Thu 15. Jan 2015 13:11:44

Taká je dnešná doba... samý s prepáčením kkt... Ja som tiež dostal bezdôvodne od jedného týpka, a potom skončil v base, lebo som nebol jediná jeho obeť. Čo je horšie, že ľudia pri všetkom len pozerajú a iba málokto pomôže.

Radqo wrote:múdry rieši problémy slovami, hlupák päsťami.

[smilie=+1.gif] [smilie=+1.gif]

Tue 20. Jan 2015 0:15:48

Kvuli takovym lidem hodne nesnasim dnesni dobu.

Takoveto lidi bych regulerne strilel.

hate me

Tue 20. Jan 2015 8:27:50

SiRonnie wrote:Kvuli takovym lidem hodne nesnasim dnesni dobu.

hate me

+1

Tue 20. Jan 2015 8:55:23

SiRonnie wrote:Kvuli takovym lidem hodne nesnasim dnesni dobu.

hate me

+1

Tue 20. Jan 2015 16:32:08

Sun Wukchung wrote:Lide bohuzel nechteji riskovat sve vlastni zdravi :|

Pritom je to uplne jednoduche. Stacil by jeden clovek, kterej by zavelel, a ostatni by se pridali. Urcite by 3 mladici proti 10 lidem nic nezmohli.

Problemem je, ze i kdybych treba ja takto zavelel, tak nikdo se mnou do toho nepujde a lidi budou jen cumet. Nechapu jak se nekdo na toto vubec muze divat aniz by neco delal. Ja sam jsem se od skolky kde to bylo for fun nepral, ale i tak by to ve me neskutecne zdimalo a nedokazal jen necinne prihlizet.

Mon 26. Jan 2015 22:10:38

Zazil jsem taky na me lidi koukali jak me tepe aspon ze jsem byl nalamanej jak svina ze jsem to cejtil az druhej den fotka stara nvm kolik let asi 5-7 ted nvm :D 6 stehu na brade
kolena a kopacky tam litali no ani jsem se nemohl postavit
To jsem jeste nebyl tak nateklej :D potom tak 2-3 dny prospany
Hlavne se neleknete :D

KUK

Spoiler:
Image

Mon 26. Jan 2015 23:12:09

To te Kapo neochranil? :)

Wed 28. Jan 2015 17:08:40

Kapos nedokaze ochranit ani sam sebe, viz
Spoiler:

2:35

Thu 19. Feb 2015 23:21:23

kanon_PvM wrote:Zdravím, dnes večer som sa strašne nasral keď som videl jednu reportáž. Možno to je prikreslené, z videa nieje vidno kto začal, dnes sa to už nedozvieme. Napíšem len toľko,

neviem jak to začalo, už sa to nikto nedozvie ale čo za prepnuteho človeka tak zaútočí na niekoho. Tak dať dakomu pohube dobre ale v presile, ma 40, často sa mi stava tiež, že mi dakto hubuje aj 40 ročny, aj 35, aj neviem. Často aj tak, že nemaju dôvod len maju zlu naladu abo dačo, ale neriešim a ne kopať do typka keď na zemi leži. Ta na zemi keď je človek biť ho treba ? Keď je dosť je dosť. Hlavne že das dvaja točia a 12 sa pozeraju jak na mma fight. 3 vs 1 fakt ferovka všetko.

Musíte pretrpieť jednu reklamu ( 20sek ) ale pozrite si video. Možno nie každy by sa hral na hrdinu, ale tu to bol efekt skupinového rozloženia zodpovednosti. Myslím si, že plno ľudí čakalo len kto začne pomáhať. Netrebalo nič viac, len zavolať ringle a chytiť agresora do chokingu zo zadu a silno zatlačiť aby sa prerušil tok krvy. Nieje to zložitý chmat, netreba na seba upozorňovať, je povolený, ani žaloba zaň neni. Ale pozerať sa tak a počuvať jak kriči na surovu bitku.

Ja som možno typ agresivneho človeka, rád vyhľadávam konflikty, ale nikdy by som nezačal sa biť s človekom vo veku môjho otca. Opakujem, neviem kto to vyprovokoval ale čo je dosť to je dosť.

http://www.tvnoviny.sk/domace/1782860_presovski-mladici-dobili-muza-v-trolejbuse.-video-z-utoku-a-dovod-vas-sokuje

Pozrite sa sami, najme na to video

ty chvataku me tak chyt a ubližim ti ještě víc :-) ja byh začal s lamani ruky asi by tam i chrouplo a zakončil byh to slapnutim na kotnik a nehne se ale každopadne myslim že dobře mířenej uder na koule a je vyrešeno vše a nemusis nikoho nikde chytat či lamat