shaperky stream

Mon 20. Oct 2014 11:44:15

Shaperka
Cz/Sk Streamerka

Ahoj lidi, jestli nemáte co dělat, streamuju 5x týdně, průměrně tak 6 hodin a víc. Když streamuju už se to objevuje nahore v panelu na tomto foru, ale můžete mě followovat a kouknout se na rozvrh mych streamu tady:
http://twitch.tv/shaperka

Když mi bylo 14, tak jsme ve škole hráli všichni hodně RS a vždycky jsme s klukama porovnávali, co kdo vylevlil apod. Jednu dobu jsem i kamarádům dělala questy, zvlášť se všichni báli Dragon Slayera. Od tý doby mě hodněkrát napadlo začít znovu hrát, ale změny v RS mě vždycky odradily. Asi před měsícem jsem se rozhodla, že bych chtěla začít streamovat. Inspiroval mě hlavně TotalBiscuit, každý týden koukám na Co-optional podcast a jednou bych se na něm také chtěla objevit jako host. Před týdnem jsem tedy měla konečně hotový setup a rozhodovala jsem se, co by lidi zajímalo a mě zároveň bavilo. Narazila jsem na RS a napadlo mě, že bych to znova mohla zkusit. Tentokrát mě to hned vtáhlo a ta interakce s lidmi v chatu mě začla tolik bavit, že jsem byla live první den 13 hodin. Chtěla bych streamovat 5x týdně a nemám v plánu v nejbližší době končit. Pracuji na stálém rozvrhu a vylepšuji stream každý den. Vždycky je něco nového, o co si lidé řeknou. Snažím se zpracovat feedback každého diváka a uživám si čas s komunitou, která se kolem mého streamu tvoří.
Těším se až Vás všechny uvidím!

Re: shaperky stream

Mon 20. Oct 2014 18:32:45

Stream frčí, verím, že sa ti bude dariť a získaš veľa followerov.

Na chvíľu som sa zastavil aj ja na tvojom livestreame.
Sekanie stromov bola trochu nuda :lol: Ale stream počas questov sa mi zdal zaujímavejší.
Byť tebou, naplánujem si dopredu aktivity a zoznam na pár dní dopredu zavesím na Twitch. Neviem aké máš staty a čo tvoj account dokáže, mohla by si skúsiť questy, jednak bude z toho profitovať tvoja postava a môže to zároveň poslúžiť ako návod pre iných hráčov na prejdenie questu, veľa z nich má aj zábavnú zápletku. Moderné questy majú často niekoľko volieb na výber a tu môžu zas za teba rozhodovať ľudia ktorí ťa sledujú.
Minihry sú tiež výborný nápad, mohla by si skúsiť zavolať aj pár hráčov nech sa k tebe pridajú. Čím viac ľudí, tým viac zábavy ( niektoré z obľúbených multiplayer minihier: Trouble brewing, Fish travler, Soul Wars, Great Orb Project, Barbarian Assault).
Ľudia majú v obľube aj monster hunting - skús sa pozrieť na Soul Repaer tasky.

Všimol som si na v chate na Twitchi a pár otravných malých nespratníkov. Je škoda, že boli práve z Česka. Ako si to nakoniec vyriešila, dostali ban alebo ich to prestalo potom baviť?

Mon 20. Oct 2014 19:19:49

Kwaichi wrote:Stream frčí, verím, že sa ti bude dariť a získaš veľa followerov.

Na chvíľu som sa zastavil aj ja na tvojom livestreame.
Sekanie stromov bola trochu nuda :lol: Ale stream počas questov sa mi zdal zaujímavejší.
Byť tebou, naplánujem si dopredu aktivity a zoznam na pár dní dopredu zavesím na Twitch. Neviem aké máš staty a čo tvoj account dokáže, mohla by si skúsiť questy, jednak bude z toho profitovať tvoja postava a môže to zároveň poslúžiť ako návod pre iných hráčov na prejdenie questu, veľa z nich má aj zábavnú zápletku. Moderné questy majú často niekoľko volieb na výber a tu môžu zas za teba rozhodovať ľudia ktorí ťa sledujú.
Minihry sú tiež výborný nápad, mohla by si skúsiť zavolať aj pár hráčov nech sa k tebe pridajú. Čím viac ľudí, tým viac zábavy ( niektoré z obľúbených multiplayer minihier: Trouble brewing, Fish travler, Soul Wars, Great Orb Project, Barbarian Assault).
Ľudia majú v obľube aj monster hunting - skús sa pozrieť na Soul Repaer tasky.

Všimol som si na v chate na Twitchi a pár otravných malých nespratníkov. Je škoda, že boli práve z Česka. Ako si to nakoniec vyriešila, dostali ban alebo ich to prestalo potom baviť?

Díky za návštěvu:) Jasně, vím, že se sekaní dřeva neni fun na koukani, ale vetsina mych followeru stream spise posloucha behem toho co hraje a nebo se mnou komunikuji v chate, tak hold obcas obetuji nasazeni ve hre pro nasazeni v konverzaci s divaky. Navic kdyz ma stream nekdy i 10 hodin, nebude to proad naplneny akcí. Kazdopadne diky za tipy! dneska streamuji v 20:00. S temi trolly jsem myslim mela pevne nervy docela dlouho, ale nakonec spis moji followeri v chatu se zacli rozcilovat a tak jsem je musela nakonec po par upozorneni vyhodit.

Mon 20. Oct 2014 20:17:55

Myslíš Banbuli, Ladiosos a ukaz_mi_kozicky co?

Měla by sis pořídit jak jsem zmiňoval Nightbota, nebo udělat někoho moderátorem :)

Tue 21. Oct 2014 1:53:47

Dark wrote:Myslíš Banbuli, Ladiosos a ukaz_mi_kozicky co?

Měla by sis pořídit jak jsem zmiňoval Nightbota, nebo udělat někoho moderátorem :)

Na nighbotovi pracuju uz par dni, je to hodne prace dat vsechno dohromady, Banbule a Ladiosos trochu prehaneli, ale ukazmikozicky je hodnej kluk, byl na chatu milej, kdyz jsem mu dala sanci:) dneska ale vsechno probehlo v poradku a mame dohromady skoro 200 followeru, po 6 hodinach!

Wed 29. Oct 2014 20:10:52

Image
A za hodinu streamuji:P

Thu 30. Oct 2014 1:09:56

tý jo jsem si říkal že chvilku kouknu, čím mi to tu spamujete fórum a dokonce jsem byl pozdraven, nice! :wtfhash:

Fri 31. Oct 2014 11:11:23

Kovajda wrote: čím mi to tu spamujete fórum

[smilie=th_bash.gif]

Thu 06. Nov 2014 3:11:18

Image
12. listopadu budu oslavovat prvni mesic na twitchi, pravdepodobne se opijem s mymi viewers, tak se stavte kdyz budete chtit:P