RuneFest a nákup RS Predmetov pre Cz-Sk Súťaže

Wed 01. Oct 2014 20:23:41

RuneFest 2014
Zbierka na vecné odmeny

O čo ide

Ako viete Matonym sa tento rok zúčasntí na RuneFeste. Tento rok sa tu objavila unikátna a jediná možnosť, kde sa dá za Runescape Coins nakupovať reálne predmety a to práve na RuneFeste.

Čo to znamená pre Cz-Sk Komunitu? Jedinečná šanca ako sa spoločne zložiť na kopu skvelých predmetov. Tie následne budeme odmeňovať ako výhry zo súťaží. Kto z vás by nechcel vyhrať tričko s RS potlačou na nosenie do sveta, real life Party Hat ako doplnok na všetky párties či RS šálku z ktorej si každé ráno doprajete svoje Granko (pozn. praví muži pijú Granko každé ráno).

Takže ako na to? Každý prispeje čiatku, ktorá mu nebude príliš v banke chýbať a spoločne sa poskladáme. Za nazbierané peniaze nakúpime Crystal Coins a v hlasovaní sa dohodneme o aké veci máte záujem. Tie v Londýne nakúpim a priveziem.

O Crystal Coins

Prikladám výstrižok z prekladu novinky

Když jsme minulý rok přidávali bondy do hry, náš dlouhodbý cíl jak Vám poskynout způsob jak si užít RuneFest, aniž by jste utratili jedinou Libru. Proto tento rok přinášíme Crystal Coins].

Zatím co jste na RuneFestu - vedle reálného světa hotovostí - Můžete používat Crystal coins na všechno, včetně potravin, nápojů a veškerého zboží. S Bondy můžete jít na Runefest a neutratit ani libru.

1 = 10 Crystal coins (Což odpovídá £2.50)
5 = 50 Crystal coins (Což odpovídá £12.50)
20 = 200 Crystal coins (Což odpovídá £50)

Daj Matonymovi Challenge!

V rámci zbierky dávam svoju dušu ako odmenu prispievateľom. Čím väčší príspevok dáš o to vačšiu šancu máš, že si zvolím tvoju výzvu.
Info tu viewtopic.php?f=365&t=7949

Čo je pre nás prichystané?

Mod Mac zverejnil včera malú ukážku niektorých z predmetov pripravených na RuneFest. Merchandise tento rok vyzerá veľmi dobre.

Zároveň do konca týždňa by mal byť zverejnený kompletný cenník, takže budeme vedieť ktorý predmet stojí presne koľko RSGP. A na základe toho budeme hlasovať, aby sme zistili, čo kto chce.

Už prispeli

Krisalix Sk - 20M
WinterSolder - 20M
Cagas - 10M
Nirantis - 5M
Kwaichi - 10M
Nanynka - 10M
Dark - 5M
Ondra - 10M
Manitou - 10M
I sm0k3r - 10M
Krystof100 - 10M
Sir Groger - 15M
Dreik88 - 80M
Sun Wukchung - 15M
Asinmustafa - 6M
Misko - 10M
Aaaron125 - 50M
Nk Johny - 4M
Dalben10 - 3M
Kanon Pvm - 7M
Andree - 4M

Čo je zatiaľ £130
23 Bondov - 300M

Re: RuneFest a nákup RS Predmetov pre Cz-Sk Súťaže

Wed 01. Oct 2014 20:26:29

Okrem toho všetkého som si pre vás pripravil špeciálny 'darček' priamo odo mňa, o ktorom bude viac info už veľmi čoskoro :wtfhash:

Wed 01. Oct 2014 20:49:57

Taky bych jel do Londýna :(

Jsem tam byl na den a docela mi to chybí :D

Doufám, že se nasbírá co nejvíce peněz :)

Thu 02. Oct 2014 1:56:14

tbh, az na krygl se mi nic nelibi... A phatky mam doma z barevneho papiru. :D

Sun 05. Oct 2014 14:15:50

SiRonnie wrote:tbh, az na krygl se mi nic nelibi... A phatky mam doma z barevneho papiru. :D

To na fotke je len cast z veci, viem napriklad aj o Podlozkach pod mys, a bude toho viac :wtfhash:

Mon 06. Oct 2014 21:29:05

20M nás delí od prekonania hranice 100 Libier! #GS

Mon 06. Oct 2014 21:33:08

Během zítra se pokusím od někoho sehnat nějaký money

Tue 07. Oct 2014 22:22:03

Prekročili sme hranicu 300M!

Zároveň zbierka končí už zajtra, kedy je posledný možný deň na nákup Crystal Coins, takže pokiaľ chceš prispieť urob to čo najrýchlejšie.