Win a Year's Membership - #LetMeTakeAnElfie

Tue 23. Sep 2014 18:04:21

#LetMeTakeAnElfie
Súťaž!
Keďže je Elf city otvorené, prišiel čas na nejakú súťaž spojenú so skúmaním mesta. Určite už veľa z vás prešlo celé mestečko od základov, je čas to začať dokumentovať.

Je tu súťaž o 3x Ročný Membership


a jedna menšia súťaž na spodku článku


Je to úplne jednoduché, stačí urobiť peknú "elfie" a teda elfskú selfie niekde v Prifddinase za pomoci Screenshotu a uploadnúť túto fotku na

http://woobox.com/dehivm

spolu s vašou e-mailovou adresou, titulkom pre fotku a Runescape nickom ( aktuálny ingame nick ). Taktiež môžete túto fotku postnúť na instagram alebo twitter a hodiť tag #LetMeTakeAnElfie .

Image

Fotky môžete uploadovať do 11.59pm BST v Sobotu, 28. Septembra.29. Septembra bude zverejnená galéria všetkých "elfies" a hráči si budu môcť zvoliť jedného z 3 víťazov. Voliť sa bude dať každý deň. Link na galériu bude doplnený hneď ako bude zverejnená.

Začnite rozmýšľať akú pózu nahodíte, aké šaty oblečiete pretože to všetko môže pomôcť vo výbere, napríklad aj vás! To je dôvod, prečo to neodfláknuť a snažiť sa urobiť čo najoriginálnejšiu elfie :).

Každý hráč sa môže zúčastniť len raz. Buď cez Facebook, Twitter alebo Instagram. Nie všade súčastne!


V opačnom prípade budete vyradený zo súťaže.Dobre že čítate. Ešte nekončíme! Runescape nám posiela ďalšiu súťaž no teraz z trošku inšieho súdku.


Úlohou tejto súťaže je nájsť 9 výrazov z elfského mesta v osemsmerovke. Je to ešte ľahšie ako predošlá súťaž. Stačí si stiahnuť dole priložený obrázok do počítača a v Skicári (Malování) a vyškrtať spomínané slová. Slová sú popísané na spodku obrázku. Následne pošlite obrázok so všetkými vyškrtnutými slovami na email [email protected] a v predmete majte napísané "Elf City Word Search".

Nezabudnite mať v emaily napísaný váš aktuálny Runescape Nickname.


Tu je spomínaný obrázok :

ImagePrajem vám veľa šťastia pri plnení hore uvedených súťaží :)

Re: Win a Year's Membership - #LetMeTakeAnElfie

Tue 23. Sep 2014 21:28:23

to ste sem uz nemohli dat vyplnenu krizovku? :?: :roll:

Re: Win a Year's Membership - #LetMeTakeAnElfie

Tue 23. Sep 2014 21:48:15

Image
jen nevim jestli ten elf muze bejt takhle jinyho jsem nenasel :D