Zmeny vo vedení: OSRS a Content Team

Wed 25. Jun 2014 23:52:07

Zmeny vo vedení: OSRS a Content Team

V tomto krátkom topiku by som rád oznámil personálne zmeny vo vedení CSF. Poďme na to bez zbytočných rečí.

OSRS Team:

Sqscagas sa ako už senior moderátor podujme úlohy navyše a stáva sa tak Team Leaderom pre OSRS Team.

Do týmu prichádzajú posily v podobe:
Spoiler:
Test

Spoiler:
Cverdelator

Spoiler:
Mark Sabo

Spoiler:
1 Shot2Kill (I am Cicu)

Už čoskoro sa môže OSRS komunita tešiť na veľa noviniek, nový a zväčšený tým sa do toho pustí naplno.

Content Team:

V Content Teame pomaly spúšťame Preklady, stále hľadáme posily na pozíciu Translator (záujemcovia PM me). Na svoju pozíciu Content Manager sa po pauze vracia Dark.

Keďže sa týmto Content Team výrazne zväčšil zoberie jeho ťarchu na svoje plecia Misko Kepmny, ktorý sa stáva Team Leaderom pre Content Team (Content Managers + Translators).

Úlohou Team Leaderov bude popri bežných povinnostiach užšie spolupracovať a komunikovať so mnou a so zvyškom týmu, starať sa o deľbu práce a dosahovanie stanovených cieľov, prípadne asistovať s náborom nových ľudí.

Na prácu nových ale aj staronových členov vedenia sa veľmi teším a gratulujem im. Nech žije Cz & Sk komunita.

Re: Zmeny vo vedení: OSRS a Content Team

Thu 26. Jun 2014 0:12:38

No mohlo byť horšie :lol:

A možno dobre že už niesom osrs mod, s takými ľudmi by som nevedel spolupracovať :wtfhash:

Gl

Thu 26. Jun 2014 9:28:51

Oh, God! :D :mrgreen:

Thu 26. Jun 2014 11:17:51

Gratuluju Miškovi, je to hodnej kluk, Darka vítám zpátky, ten je taky docela hodnej a zbytek neznám, takže jim přeju hodně štěstí v udělání dobrého dojmu na mě :akon:

Thu 26. Jun 2014 11:31:36

Gratulujem všetkým. Darka vítam naspäť :D

Thu 26. Jun 2014 11:55:49

Děkuju všem :)

Jinak taky gratulace k OSRS teamu :) Hodně lidí spoznám jen podle jména :D

Jinak Myšáka budu otravovat co nejvíce :D, doufám, že tím splním svůj účel

Thu 26. Jun 2014 12:19:36

Neznám nikoho, ale hádám, že to je spíš moje chyba :D Jestli budete dělat CSF ostudu tak vás stáhnu z kůůůůže :!:

Thu 26. Jun 2014 13:31:14

Zloženie OSRS teamu vyzerá dobre. Dúfam, že posunú latku nastavenú pre csfo zas o trochu vyššie.

Dark a Misko, nic nové.
[smilie=jumpeveryone.gif] [smilie=th_whip.gif]

Thu 26. Jun 2014 13:59:55

Gratuluji všem a doufám, že nám budete dělat radost a eventy a návody a komunitu. :)

Thu 26. Jun 2014 15:05:40

M I C H A L wrote:No mohlo byť horšie :lol:

A možno dobre že už niesom osrs mod, s takými ľudmi by som nevedel spolupracovať :wtfhash:

Gl

jde o to, že se nedá spolupracovat s tebou

Thu 26. Jun 2014 15:57:57

Cg panove.

Fri 27. Jun 2014 19:08:42

Wow.. spaste RuneScape prosim :)