Reputácia na fóre

Sun 22. Jun 2014 23:25:12

Reputácia na fóre

Pridávanie plusových a mínusových bodov je k užívaniu na fóre dostupné už vyše roka. Preto by som ho chcel trochu priblížiť, hlavne novým užívateľom fóra.

Systém reputácie pracuje na princípe vašej odozvy na kvalitu príspevkov ostatných užívateľov. Hodnotenie príspevku prebieha veľmi jednoducho, kliknutím na +1 alebo -1 v pravo dole pod každým príspevkom.
Image

Doteraz boli body pridávané prevažne za písanie návodov. Chcel by som zdôrazniť, že to nie je hlavné využitie reputácie. Zámerom je, aby to fungovalo ako komplexný ukazovateľ kvality príspevkov užívateľa a nie počítadlo spísaných návodov. Preto neváhajte, ak vás nejaký príspevok nadchne, úplne sa s jeho obsahom stotožňujete alebo vidíte ako veľmi si dal jeho autor na ňom záležať, doceňte jeho snahu kliknutím na +1. Naopak, ak je príspevok úplne nevhodný a proti vašej srsti, odmeňte užívateľa -1.

Dostupné sú 4 manipulácie za deň, to znamená že môžete denne pridať napríklad 2 plusky a 2 mínusky. Preto svoje hlasy rozdávajte s rozvahou.
Ničoho sa nemusíte obávať, zvýšením niekoho reputácie sa vaše body neznížia. Hlasovanie prebieha navyše v anonymite. Je však prínosné ak niekoho za dobrý post neodmeníte len zvýšením reputácie ale pridáte aj komentár so slovami chvály. To isté platí aj v opačnom prípade.

Vaša reputácia je zobrazená priamo pod avatarom. Prehľad členov fóra s najvyššou reputáciou je umiestnený spodnej časti hlavnej stránky fóra. Na rebríček z druhého konca sa radšej nepýtajte. Myslím, že miestny trolovia sú tu všetkým dobre známi.

Image

Čo tak si to rovno otestovať?!
Image

Re: Reputácia na fóre

Mon 23. Jun 2014 11:04:00

Jojo, nedávejte jen Miskovi reputaci nahoru za návody, vždyť většina postů, které nejsou návody jsou zcestné a nesmyslné. :-D

Mon 23. Jun 2014 15:14:25

Hlavně nedávejte reputaci za toto, nebo mě předběhne a budu 3 :(

//Otestováno -1, funguje bezvadně! :D :D

Mon 23. Jun 2014 15:46:58

Otestoval som, funguje :D +1 Kw

Mon 23. Jun 2014 15:54:48

Jednoducho povedané +kujte posty/topiky, ktoré majú prínos a hodnotu pre komunitu. Ľahko spoznáte, či obsah postu trvalo napísať 2 minúty alebo hodinu...

:wtfhash:

Mon 23. Jun 2014 18:48:00

Ktorý noobs mi dali -1? :(

Počkejte, až budu mod, vás zabanuji všechny :D :D :D

Tue 24. Jun 2014 11:56:10

sa čudujem, že moje vtipné anekdoty zo života, trefné poznámky, prínosné príspevky a zaujímavé postrehy skončili na čísle 15 :((

Sat 19. Jul 2014 16:23:04

Radqo wrote:sa čudujem, že moje vtipné anekdoty zo života, trefné poznámky, prínosné príspevky a zaujímavé postrehy skončili na čísle 15 :((

Budeš se muset víc snažit :)

Sat 19. Jul 2014 20:11:34

Dark wrote:
Radqo wrote:sa čudujem, že moje vtipné anekdoty zo života, trefné poznámky, prínosné príspevky a zaujímavé postrehy skončili na čísle 15 :((

Budeš se muset víc snažit :)

Sat 19. Jul 2014 20:26:16

Aby se neřeklo, docela mě to pobavilo :D :D :D tak máš 16 ;)