Hľadáme členov týmu Prekladateľov pre Cz & Sk komunitu

Sat 07. Jun 2014 23:30:00

Hľadáme Prekladateľov
Podpor Cz & Sk komunituCieľ Translator týmu


Aby sme však dokázali robiť maximum dobra pre našu komunitu potrebujeme aj tvoju ruku. Preto hľadáme nové tváre, ktoré sa pridajú do nášho týmu prekladateľov. Prekladateľ/ka spolupracuje s Content Teamom, prekladá novinky z Runescape webu a ďalšie zaujímavé články či texty. Prekladatelia sú externí členovia nášho Leadership teamu, takže na nich nespadajú žiadne ďalšie povinnosti.

Radi by sme vytvorili funkčný team, aspoň 4 ľudí, ktorí by spoločne prekladali pre Cz & Sk komunitu. Toto je niečo, čo ocení celá komunita. Stačí mať solídnu angličtinu, gramatiku a chuť pomôcť. Čím viacej budeme mať prekladateľov, o to rýchlejšie budú pribúdať preklady na webe a o to budú zároveň menej kladené nároky na prekladateľov.


Systém fungovania


O tom, aké veci budeme prekladať spravíme hlasovanie a necháme to na členov komunity. Majú ľudia záujem o Treasure Hunter cosmetic news preklady? Majú hráči záujem o preklady Patch Notes? Atď... Podľa záujmu budeme prekladať len to, čo má význam.

Na fóre rozbehneme Post Bota, ktorého sme kedysi využívali na narodeniny. Tento bude na Leadership fóre v sekcii pre Prekladateľov zakladať topiky podľa RSS z Runescape webu, kde sú vždy nové news články. Prvý prekladatel alebo proaktívny člen vedenia, ktorý na takto botom založený topik narazí (za predpokladu, že bude mať čas) editne topic title, kam pridá status, že sa to už prekládá a príslušne to aj okomentuje v topiku. Vždy budeme vedieť či už na danom článku niekto pracuje.

Tým bude veľmi dynamický a vyvíjať sa. Ak chceš pomôcť komunite neváhaj a pridaj sa. Spravíme všetko preto, aby časové nároky na prekladateľov boli čo najmenšie. V prípade, že niekto nebude môcť prekladať kvôli povinnostiam IRL nič sa nedeje, dohodneme sa - v prípade kratšieho výpadku ok, v prípade dlhšieho obdobia jednoducho status Prekladateľa odoberieme a neskôr znova môžeme po návrate vrátiť.


Pridaj sa!


V prípade, že chceš pomôcť to napíš sem do topiku. Ja ťa budem v na základe toho kontaktovať tu na fóre alebo ingame aby sme prebrali tvoje schopnosti a možnosti.

Iné novinky


Vo vedení nám prebehli menšie zmeny. Do predčasného Runescape dôchodku odchádzajú Zasranek a Méďa (Arya). Za ich prácu im ďakujeme.

Ich pozície preberajú a týmto do vedenia už oficiálne vítam Mohicanku (Event Manager) a Kanon Pvm (Conten Manager).

Re: Hľadáme členov týmu Prekladateľov pre Cz & Sk komunitu

Sun 08. Jun 2014 7:05:02

hlasim sa zil som rok v irsku po anglicky toho viem dost akurat mam malicky problem s gramatikov

Re: Hľadáme členov týmu Prekladateľov pre Cz & Sk komunitu

Mon 09. Jun 2014 0:47:02

Marty mě poprosil, abych mu smazal ten post, bo jste mu ho editovali.

To jen abyste se nedivili, že zmizel.

Díky za pozornost.

Re: Hľadáme členov týmu Prekladateľov pre Cz & Sk komunitu

Mon 09. Jun 2014 13:43:40

Ok, count me in. #GSEdit: hmmm a ted se mi nebude chtit pridavat prispevky. Takovy krasny cislo ted :D

Re: Hľadáme členov týmu Prekladateľov pre Cz & Sk komunitu

Thu 12. Jun 2014 0:34:18

můžeš si za cíl dát třeba 1337 .)


Last bumped by Matonym on Thu 12. Jun 2014 0:34:18.