Hľadáme nové tváre do Týmu

Tue 13. May 2014 1:12:21

Hľadáme nové tváre do TýmuNáš Cz&Sk Web sa neustále vyvíja a zlepšuje. Spoločne s tým sa zlepšujú aj naše služby, ktoré Cz&SK hráčom a komunite poskytujeme. V poslednom období to boli hlavne technické vylepšenia. Za tie vďačíme hlavne Trsakovi a do budúcna môžete očakávať ešte mnoho zaujímavých vecí.

Aby sme však dokázali robiť maximum dobra pre našu komunitu potrebujeme aj tvoju ruku. Preto hľadáme nové tváre, ktoré sa pridajú do nášho týmu.

Pracovať pre Cz&Sk komunitu v týme CSF je skvelá skúsenosť, ak sa ti pozdáva niektorá z pozícií určite sa ozvi!


Translator:
Prekladateľ/ka. Spolupracuje s Content Teamom, prekladá novinky z Runescape webu a ďalšie zaujímavé články či texty.
Radi by sme vytvorili funkčný team, aspoň 2 ľudí, ktorí by spoločne prekladali pre Cz & Sk komunitu. Toto je niečo, čo ocení celá komunita. Stačí mať solídnu angličtinu, gramatiku a chuť pomôcť.

OSRS Community Moderator:
OSRS Mod bude mať na starosti celú Oldschool komunitu. Spravovanie "CSFO", oragnizovanie eventov a súťaží pre RS07. Udržiava aktívnu Oldschool časť fóra zakladaním nových tém ale aj motivovaním členov k využívaniu fóra.
Tu náš drahý Gogac odišiel na dočasnú dovolenku a preto túto príležitosť chceme využiť na trvalé rozšírenie týmu.

Content Manager:
Spravuje celú zbierku návodov, stará sa o kvalitu a aktuálnosť. Určuje smerovanie tvorby návodov a vytvára nové návody. Spolupracuje s autormi z radov komunity a vyhľadáva nových tvorcov.
Bohužiaľ Dark opustil náš Content Team kvôli nedostatku času a snahe postupne obmedziť hranie Runescape. No i napriek tomu nám aj naďalej bude pomáhať s novými návodami.

Developer:
Webový developer, člen CSF Dev teamu, buduje CSF web a jeho Tools. Využíva sa obzvlášt PHP. Vhodné ovládať aj Mysql, JS, CSS, HTML.
Pokiaľ vieš o nejakom RS hráčovi, ktorý by spĺňal tieto kritériá určite mu daj vedieť o tejto šanci.


Pokiaľ máš dojem, že tvoje schopnosti by vedeli inak prispieť našej komunite
(grafika, marketing, videotvorba alebo čokoľvek iné) neváhaj a daj nám vedieť!
Ako sa prihlásiť:


  1. Napíš sem do topiku, že máš záujem a spomeň pozíciu/e.
  2. Vypľn formulár nižšie a odošli mi ho do PM
  3. Pokiaľ nás aspoň trochu zaujmeš, pozveme ťa na pohovor (ideálne na Teamspeaku)
  4. Profit

Prečo sa neprihlásiť:
V CSF Leadershipe získaš prvé/nové pracovné skúsenosti. Možno to bude pre teba prvá zodpovednosť s akou si sa kedy stretol a možno si zlepšíš time management. Určite získaš nový pohľad na RS a Cz&Sk Komunitu. Budeš musieť robiť niečo prospešné pre komunitu a nielen pre seba. Asi získaš nových priateľov. Uvídíš ako to celé funguje a budeš sa asi musieť účastniť aj našich meetingov. Matonym ti bude pravidelne písať. Budeš sa podieľať na inováciách, rozvoji a projektoch CSF. Chceš to?

Prihlás sa! Tu je formulár
Code:
[b][color=#FF8000]O akú pozíciu/e máš záujem?:[/color][/b]
-

[b][color=#FF8000]Čo si myslíš, že ti z úloh danej pozície pôjde najlepšie a prečo? V čom je tvoja silná stránka?:[/color][/b]
-

[color=#FF8000][b]Čo bude patriť medzi jedny z prých vecí, ktoré spravíš ako člen vedenia CSF na danej pozícii? Čo by si na  CSF chcel zmeniť?:[/b][/color]
-

[b][color=#FF8000]Ako využiješ túto poslednú, nešpecifikovanú otázku a čo zaujímavé napíšeš k tomuto bodu? Prekvap nás:[/color][/b]
-


Šanca prihlásiť sa tu nebude dlho, hľadáme aktívnych ľudí tak neváhaj ;)


Image

Re: Hľadáme nové tváre do Týmu

Thu 15. May 2014 17:24:15

Dakujem za prihlasky, ktore uz prisli. Zvysok mate cas do Nedele (nespecifikovana hodina), takze sa ponahlajte :wtfhash:

Urcite prihlasenim sa nie je co stratit, prave naopak. Vsetky detaily preberieme nasledne spolocne na teamspeaku/pripadne ingame.